Малинка• 07 ноября 2024
Колір фарбованих стін
Вітаю. В кого стіни - обої під покраску. Теж хочемо. Які плюси мінуси. І головне - колір. Вже разів 10 ходила вибирала, але їх мільйон. Спочатку хотіла рожевий, але вже наче старомодно... Підкажіть, який буде гарно на стінах виглядати. Підлога сіра
Блакитне небо• 07 ноября 2024
Ответ дляparele
Под «просто покрасить» надо ещё мастеров не жопоруких найти.
Так, але це краще, ніж потім на стики дивитися
Мать драконов• 07 ноября 2024
Пофарбовані у всій квартирі в такий колір, без шпалер. Скоро 10 років - ідеально себе веде фарба й не набридло
Малинка
• 07 ноября 2024
Ответ дляМать драконов
Не розберу, персиковий на першому фото?
Мать драконов• 07 ноября 2024
Ответ дляМалинка
Не розберу, персиковий на першому фото?
Ні, сіро-бежевий колір. Просто освітлення грає роль