Говорю відверто• 07 ноября 2024
Как вам люстра ?
Результат:
вже голосів:
77 (70.64%)
не нравится
19 (17.43%)
затрудняюсь ответить
13 (11.93%)
нравится
Смешнюча• 07 ноября 2024
Ответ дляa.ostroverh
Я зависаю на аккаунте с мебелью mid century и точно ничего не имею против текстиля)
Но да, это надо уметь вписать в интерьер
Вот люстры винтажные например
Представляю этот тёплый уютный свет
Вот люстры винтажные например
Представляю этот тёплый уютный свет
)) текстиль текстилю рознь, що називається, як і люстри, люстра автора і ті що ви показали на різних рівнях. Те що у автора можна вписати в бохо шик , або в аля Прованс, але точно чей підвіс не для спальні, або скажем так, його потрібно не як люстра центральну використовувати , вона замала для цього, а як точкове освітлення, ну може над косметичним столиком, це потрібно дивитися на дизайн спальні. Хоча я все рівно проти скло і хрусталь, побризгав спец розчином і вони ближчать, ці квіточки будуть в пилюці постійно.
Залізний занавіс• 07 ноября 2024
Ответ дляa.ostroverh
Как интересно
Киевская область, для меня это слово означает беспорядок, срачь)
Так, гармидер - це і є безлад. Але у нас чомусь щось об´ємне (об´ємне+безглузде) називають гармидерним. Часто чую, коли огрядну жінку називають гармидерною. Може це місцевий діалект, як гурки (огірки) чи пищики (кущі). Ніколи не задумувалась, чому так, я у цьому виросла.
гармидерний — ГАРМИ́ДЕРНИЙ, а, е, розм. Сповнений гармидеру (у 1, 2 знач.). Гармидерний обоз поповз у ранковий туман, що висить над річкою Іквою (У. Самчук); Тривушний важко, як комбайн по росі, сунув додому гармидерними асфальтовими гонами (А. Крижанівський).
Джерело:
Смешнюча• 07 ноября 2024
Ответ дляБасина
Ну, в спальні, в принципі, я теж можу уявити.
Можна уявити будь що, головне щоб була гармонія, по центру спальні таке уявити складно, точніше можна, але буде виглядати так собі, в будь якому випадку це дійсно вкусовщина, автору подобається, то головне))
Смешнюча• 07 ноября 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Джерело:
Хм, ніколи не чула в такій інтерпретації це слово, зазвичай таке використовується в нашому місті (Києв, якщо що) в контексті гармидер в класі/ аудиторії. Цікаво як у кожній області своє лінгвістичне царство
Хочу на Балі• 07 ноября 2024
Ответ дляБасина
А якщо фарба облізе?
З якого доброго дива?
Це вже має бути навіть не виробництва Китай, а десь в дешманському підвалі збирають.
Я мию посуд радянського виробництва, з золотою каймою, і нічого не облазить.
Ответ дляХочу на Балі
З якого доброго дива?
Всяке буває. Позолота і візерунки на сервізі облазить... може не за один раз, але... якість зараз непередбачувана
Блакитна устриця• 07 ноября 2024
Ответ дляБасина
Ой, а можете порадити щось професійне від засохших крапель жиру на плитці за плитою? Щоб нанести, почекати і витерти...
Такого не буває, нажаль. Будь який антіжир наносимо, а потім йде механіка, та багато води змити
Блакитна устриця• 07 ноября 2024
Ответ дляa.ostroverh
Это ж сколько надо её не мыть... годами?
Ну.., по разному. Мы берем в работу квартиры после аренды, а кто там что знает сколько не мыли? Да и нам по большому счету это без разницы. Без них не было бы нашей работы
a.ostroverh• 07 ноября 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Дяка)
Хороших Вам клиентов!
Хочу на Балі• 07 ноября 2024
Ответ дляБасина
Так посуд миють кожен день, а плафон раз на пів року.