Ластовиння• сегодня в 09:39

Запізнювалася на потяг. Навіяно темою про сімʼю придурків (господи прости)

У мене потяг у відрядження на 8:02
Я встала раненько, поснідала , з песиком погуляла. Все супер. Доньці сніданок приготувала.
В 7:15 мали виїхати, а виїхали в 7:30 бо моя королева довго одягалася 🤣🤣🤣, а їй по дорозі до технікуму
В машині я сама себе накрутила і думала запізнимося на потяг , вигребли всі 🤣🤣🤣, бо я вже впевненна була що запізнюся
Я і останню секунду заскочила у потяг,
Написала у сімейний чат, що всіх люблю 🥰
Дякую чоловіку що не підвів. Дякую доні, що запитала чи встигла у потяг.
Всіх люблю.
Директриссимо• сегодня в 10:17
Ответ дляЛастовиння
Бо ми мали виїхати раніше, донька перевдягалася, потім браслет шукала . А чоловік вигріб за компанію)
Теж перенервувала страшенно
Відповідальний день, запізнюватися не можна
Не знаю как у вас, но если б я спешила на поезд, то тот кто долго одевается и ищет всякую фигню - едет своим ходом. Имхо.

автор Ластовиння • сегодня в 10:18
Ответ дляДиректриссимо
У нас теж так. Від сьогодні)
Зазвичай такого не було. Все було вчасно
Кривая спроса• сегодня в 10:19
Ответ дляЛастовиння
Я не кричу)
Я поглядом 😁
Если такой взгляд как у меня, когда злая, я им сочувствую
Несемо світло разом• сегодня в 10:19
Ответ дляЛастовиння
🤣🤣🤣🤣
Я люблю коли мене проводжають на пероні)
Чоловік каву мені в дорогу купує, ну не сьогодні, не сьогодні)
Ну, ради кофе такие нервы. Я сама себе куплю все что мне нужно в дорогу, но не буду ни с кем завязана.
P.S. А вообще хорошо, когда муж может по вокзалу бесстрашно шариться. Вот это, конечно, счастье.
Белоснежко• сегодня в 10:23
Ответ дляЛастовиння
Ви думаєте це напряжно, подихати свіжим повітрям 15-20 хвилин?)
Вона погуляє в обід
Чоловік ввечері
звикли тягнути все на собі, всіх нагодувати,всіх організувати, про всіх подумати,
і ще вчасно на свій потяг встигнути.
автор Ластовиння • сегодня в 10:23
Ответ дляНесемо світло разом
Звісно може. Він вже комісований
Шмоточницаца• сегодня в 10:24
Ответ дляЛастовиння
Навіщо?)
У мене все супер)
тогда не понятно зачем вы нам єто все рассказали .и чего от нас ждете?

автор Ластовиння • сегодня в 10:26
Ответ дляБелоснежко
і ще вчасно на свій потяг встигнути.
Тягнути сніданок для доці?)
Чи бізнес на собі який я обожнюю?
Чи чоловіка героя України тягнути на собі?
Чи песика?
Скажіть бо не розумію що саме я тягну)
Аааааа, спа-готель 5 зірочок) три дні, мені ще треба потягнути ))) надіюсь впораюся))
автор Ластовиння • сегодня в 10:26
Ответ дляШмоточницаца
Нічого) особливо від вас
НуКаНаКа• сегодня в 10:40
Ответ дляЛастовиння
Теж перенервувала страшенно
а варіант поїхати на вокзал самій без рідних не розглядали? я нікого не напрягаю, є таксі, викликала коли потрібно й поїхала
ЛисичкаСестричка• сегодня в 10:40
Ответ дляЛастовиння
🤣🤣🤣🤣
У вас раздельный бюджет?
НуКаНаКа• сегодня в 10:40
Ответ дляЛисичкаСестричка
И проще просто поехать на такси,а не подстраиваться под график остальных
о, я не одна це написала)
автор Ластовиння • сегодня в 10:41
Ответ дляНуКаНаКа
Ні. Не розглядаю.
А ще я їх примушую мене зустрічати , а ще і песика брати.
автор Ластовиння • сегодня в 10:41
Ответ дляЛисичкаСестричка
У вас раздельный бюджет?
Не Завжди . На великі покупки спільний.
ЛисичкаСестричка• сегодня в 10:42
Ответ дляЛастовиння
Не Завжди . На великі покупки спільний.
А,если он купит вам кофе,тогда для вас экономия.Теперь понятно почему вызов такси не вариант)
автор Ластовиння • сегодня в 10:43
Ответ дляЛисичкаСестричка
Взагалі його заради кави тримаюся )
ЛисичкаСестричка• сегодня в 10:43
Ответ дляЛастовиння
Взагалі його заради кави тримаюся )
И чтоб как у людей,мужчина в доме,и на перроне все видели что не одна
автор Ластовиння • сегодня в 10:44
Ответ дляЛисичкаСестричка
Дада)
Нехай заздрять)
Белоснежко• сегодня в 10:57
Ответ дляЛастовиння
Тягнути сніданок для доці?)
Чи бізнес на собі який я обожнюю?
Чи песика?
Скажіть бо не розумію що саме я тягну)
в першому дописі ви описали як вкладаєтеся в свою родину, але коли вас запитали про їх вдячність ви повністью знецінили свій вклади,ніби і нема за що дякувати, і продовжуєте знецінювати і далі

автор Ластовиння • сегодня в 11:01
Ответ дляБелоснежко
Ви наполегливо намагаєтесь витягнути зі слів короткого тексту «свою думку» і «своє бачення»
Так я вкладаюся, так я обожнюю свою сімʼю.
І ви навіть не уявляєте як вони вкладаються.
Як вони мене у пʼятницю будуть зустрічати) як донька буде випікати щось смачне а чоловік готувати вечерю, а потім можливо ми закуримо кальян.
І о так, всі разом на терасі)
Але ж ви читаєте тільки те що можете спроектувати у своїй уяві. Читайте далі
А поговорить?• сегодня в 11:01
Ответ дляЛисичкаСестричка
Мудре рішення!
Белоснежко• сегодня в 11:05
Ответ дляЛастовиння
І о так, всі разом на терасі)
можливо так все і буде, і у вас казкова чудова дружна родина, але ваше відношення до себе читається з ваших дописів
автор Ластовиння • сегодня в 11:06
Ответ дляБелоснежко
Я на такому етапі свого життя де нічого не примушую себе робити. Тому ваші здогадки хибні
Белоснежко• сегодня в 11:07
Ответ дляЛастовиння
це не здогадки це аналіз
повірте я не ворог, зверніть увагу на себе
ЛисичкаСестричка• сегодня в 11:07
Ответ дляА поговорить?
Мудре рішення!
И ответственное,и без стресса всем
автор Ластовиння • сегодня в 11:08
Ответ дляБелоснежко
це не здогадки це аналіз
Аналіз чого?
Що саме вас так стурбувало у моєму напруженому і знеціненому житті?
У чому саме ви мене хочете переконати? На чому наголосити?
Я справді не розумію
ЛисичкаСестричка• сегодня в 11:09
Ответ дляЛастовиння
І о так, всі разом на терасі)
Тогда к чему тема,если была просто будничная суматоха?
автор Ластовиння • сегодня в 11:09
Ответ дляЛисичкаСестричка
Ось там трохи далі є інші теми, там цікавіше. Йдіть туди )
ЛисичкаСестричка• сегодня в 11:12
Ответ дляЛастовиння
А зачем указывать посторонним?
автор Ластовиння • сегодня в 11:13
Ответ дляЛисичкаСестричка
А зачем указывать посторонним?
В сенсі постороннім?)