ПриснитсяЖЕ• 07 ноября 2024
Пестливі слова від лівих людей
Як ви до такого ставитесь? Якщо так робити, то навіщо?
Дуже часто мене починають називати в розмові пестливими словами люди, які мені не близькі, яких я можу бачити вперше. Я не знаю, як на це правильно реагувати. Я жінка 34 років, а мене кличуть всякими милими словами.
Я б зрозуміла рідних, близьких, але не перших зустрічних. Це якась форма маніпуляції?