Щас ухожу• сегодня в 14:39

Чоловік-нарцис і соціопат, трималась 17 років

Я уже не вивожу. Якщо б ви були на моєму місці, і знали, що через його фінансові махінації не зможете довести сумісну купівлю житла, ви б розлучались? Квартира придбана до шлюбу, але в майнові права чоловік вступив уже під час шлюбу. По факту у вартість квартири вклалися 50/50, але довести це нереально, так як моя зп йшла на його рахунок ФОП, а мене по паперах не існує. Лише один проєкт є, де моє імʼя стоїть окремо в договорі, і який свідчить, що я теж заробляла кошти. Але сума за нього в 6 разів менша, ніж я по факту вклала в квартиру. Як би ви розлучалися у такому випадку?
Море Щастя• сегодня в 15:25
Ответ дляЩас ухожу
Можна. А можна увірувати у те, що нарц зміниться, пахати як папа Карло, купити дворівневу чотирьохкімнатну з терасою за 3 км до столиці і сподіватися на повернення хоч частини вкладеного.
Не верю. Я не верю, что женщина, у которой полное отсутствие самооценки, без чувства собственного достоинства может заработать на двухуровневую 4к квартиру. На такие квартиры зарабатывают люди с совершенно другими характерами и складами ума. А не клуши, которых таскают за волосы, а они считают это неимоверной любовью.. Вот про конуру, которую верно подметила Алина - охотно поверю.

ЧупакабраЗеБест• сегодня в 15:25
Ответ дляВідповів всім
А я случайно забеременела (
а я сознательно. и шо? все в этйо жизни поправимо. если тебя не устраивает твое семейное положение, ті в праве его поменять
ЧупакабраЗеБест• сегодня в 15:27
Ответ дляЩас ухожу
У мене дійсно нічого нема, до чого можна було присмоктався. Окрім того, що я добровільно віддаю всі свої зароблені гроші.
он выжрал ваше здоровье. у верена.
ЧупакабраЗеБест• сегодня в 15:27
Ответ дляЩас ухожу
Як піти, щоб все не втратити?
никак. это цена з а спесение.
автор Щас ухожу • сегодня в 15:32
Ответ дляМоре Щастя
Не вірте. Ок. Вам я точно нічого не буду доводити.
автор Щас ухожу • сегодня в 15:32
Ответ дляЧупакабраЗеБест
он выжрал ваше здоровье. у верена.
Це правда, на жаль…
Нічна ненажера• сегодня в 15:35
Ви тупа дурна курка. Більше нічого додати

Море Щастя• сегодня в 15:36
Ответ дляЩас ухожу
Мне не нужно ничего доказывать. Докажите себе что с Вами так нельзя. Нельзя жить в такой атмосфере с таким отношением к Вам как Вы живёте.
Море Щастя• сегодня в 15:38
Ответ дляНічна ненажера
Автор сильно обидится на Ваш комментарий. И на мои тоже. На ’роднулечку’, который ее ни во что не ставит, таскает за волосы, пользуется ее деньгами, ее имуществом - она не обижается. Она сдувает с него пылинки, боится обидеть. А на Советчиц, которые пишут ей что она дура - она страшно обижается.
Медсестричка• сегодня в 15:41
Автор у вас чудова родина! Головне дітей не народжуйте! а так продовжуйте бавитися в вашу ролевушку! Ну класно ж насправді, він вас обхаркав, за волосся оптягав, придушив - ви щаслива! Навіщо щось змінювати у таких гарячих стосунках!!! де ви ще такого темпераментного самця знайдете?
Вам телефонограмма• сегодня в 15:58
Какая дата стоит на договоре купли-продажи и прочих документов, которые он может предоставить?
До брака или после?
Море Щастя• сегодня в 15:57
Девочки, а одна я не поняла как это ’квартира дошлюбна, Але чоловік вступив у майнові права 50 на 50’? Это автор отписала ему часть своей добрачной квартиры?
Море Щастя• сегодня в 15:59
Ответ дляВам телефонограмма
До брака или после?
Если автор во имя любви отписала ему половину своей добрачной квартиры, то.... Автор, серьезно?
Вам телефонограмма• сегодня в 16:03
Ответ дляЩас ухожу
Працюю, бюджет вважається спільний, моя зп падає на його рахунок. Дітей на щастя нема. От через квартиру і переймаюсь. Тут мені колись давали пораду почекати, поки він вступить у майнові права, там типу щось можна буде довести. От, вступив.
Через 17 лет? Ипотеку, что-ли выплатил?
Вы можете относительно легко отсудить половину того, что уплочено в браке.
Но это лучше к юристу.
автор Щас ухожу • сегодня в 16:10
Ответ дляВам телефонограмма
До брака или после?
До шлюбу десь за місяць, може менше. Це був попередній договір з купівлею деривативу.
автор Щас ухожу • сегодня в 16:10
Ответ дляМоре Щастя
Ні, ви зрозуміли неправильно. Перечитайте стартпост.
Вам телефонограмма• сегодня в 16:12
Ответ дляЩас ухожу
Какая часть квартиры выплачена в браке?
автор Щас ухожу • сегодня в 16:12
Ответ дляВам телефонограмма
Через 17 лет? Ипотеку, что-ли выплатил?
Но это лучше к юристу.
100% коштів за квартиру внесено до шлюбу. Серед них було 70% наших спільних коштів і 30% кредиту, який уже виплачувався в шлюбі. Але кредит брався не в якості іпотеки, а я якості кредиту на розвиток бізнесу.
автор Щас ухожу • сегодня в 16:12
Ответ дляВам телефонограмма
Какая часть квартиры выплачена в браке?
Жодна. Я нижче написала.

Вам телефонограмма• сегодня в 16:15
Ответ дляЩас ухожу
На 15% квартиры вы можете претендовать смело.
Но нужно к юристу.
Сиреневая цапля• сегодня в 16:16
Ответ дляЩас ухожу
Що нащо? Розлучатися? А треба жити далі, з людиною, яка чинить насильство?
Ну ні,ніхто ж не заставляє.Ну але вам на зйом,житло ж його.
Сиреневая цапля• сегодня в 16:19
Ответ дляЩас ухожу
Як піти, щоб все не втратити?
Ніяк,все його
Море Щастя• сегодня в 16:20
Ответ дляЩас ухожу
Так он обставил все так, чтобы Вы вообще нигде не фигурировали. И Вы на это были изначально согласны. На что Вы теперь хотите претендовать? Что-то я вообще ничего понять не могу. Вы сначала одно пишете, потом другое....
Море Щастя• сегодня в 17:08
Ответ дляЩас ухожу
Він просто оре матом на всіх, включаючи власних керівників, вдома окрім криків з матами тягав за волосся, плював в обличчя, кидав по квартирі, душив, давив, обливав водою. Я думаю, цього достатньо, щоб вважатися соціопатом.
А власних керівників він також таскає за волосся, душить, оре на них матом і плює їм в обличчя?))) А можно на него посмотреть?))
Может они ему повышение дают за это))
автор Щас ухожу • 1 час назад
Ответ дляМоре Щастя
Коли він мутив мутки, я розлучатись не планувала. Тепер планую.
автор Щас ухожу • 1 час назад
Ответ дляМоре Щастя
Может они ему повышение дают за это))
З цього - тільки оре на них матом. В драку не лізе. Але всі терплять, заглядають йому в рота. Бо типу спеціаліст класний) нащо вам на нього дивитися?