Повітруля• 08 ноября 2024
Кардинальная смена професси в 35-40 лет. Поделиьесь опытом
Кто решился, кому удалось и кому нет. Расскажите свой опыт. Кем были, кем стали. Как происходили эти перемены.
Пугает и обстановка вокруг и потребность в стабильности (а такие перемены это все с нуля, когда уже есть дети), и эйджизм и учеба параллельно с работой. По этому всеиоткладываю ту мысль, но она не покидает меня.
Но иногда вдохновляешься положительным опытом других людей.
Хтомолодець? Я!• 08 ноября 2024
Ответ дляSeehund
Она имела, она не хотела уезжать в другой город по семейным обстоятельствам.
А, во как. Ну лишь бы нравилось. Её опыт впечатляет. Это какую волю надо иметь, чтоб в меде отучиться.
Повітруля
• 08 ноября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Досвід дуже важкий. З керівного складу майже до низу. Дві неділі ходила й думала що я помилилася. Наступні 2 місяця було вкрай важко, притиралась до колективу. Найважче було те, що мною керували люди молодші за мене набагато, зі значно меншими знаннями. Безпосереднє керівництво також діти проти мене.
Спочатку я намагалася якось щось підказувати, опираючись на свій керівний досвід. Хтось слухав, але декілька разів почула-то було у вас, тут по іншому. Ну і я припинила.
Ну а далі просто ’закусила удила’, і через рік несподівано отримала підвищення. Просто ’ничего не предвещало’. До сих пір не знаю, хто мене порекомендував. Пройшло 5 років, і я хоч і не досягла кар´єри попередньої роботи, але досить на високому рівні. Мабуть тут і лишуся.Бо хто б що не говорив, але бігаючи з місця на місце, ти кожного разу будеш починати спочатку. На попередню роботу я потрапила у 21 рік, і зростала там від простої робочої професії до верху. ПІшла з неї у 45.
Яка професія? І на попередній ким були?
Повітруля
• 08 ноября 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Я 11 лет проработала юристом, так и не полюбила эту неблагодарную работу, ушла в ивент агенство, но к сожалению началась война, там проработала 2 года всего. Уехала. За границей была возможность или местный выучить досконально и работать дальше юристом , или подтянуть английский и секретарем, выбрала секретарем и 6 месяцев как счастлива, надеюсь тут до пенсии и останусь менять работу и сферу не хочу
Как я вас понимаю!!! Я тоже юрист. ’Будь проклят тот день, когда я сел за баранку этого пылесоса’ (с)
А в ивент агенство вы как попали?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 08 ноября 2024
Ответ дляОбнимашкина
Крутая история!Вы молодец)Юрист это наверное очень скучно.
Скучно, но при этом много головняка, нервов и при этом зарплата маленькая
А Я Самая Самая• 08 ноября 2024
Ответ дляПовітруля
Яка професія? І на попередній ким були?
Професія вам нічого не скаже, це виробництво. На попередньому була робоча/бригадир/майстер дільниці/заввиробництва/зам.директора.
Теперішня теж виробнича, але зовсім інша сфера.Дуже дорогі іноземні замовлення,та Держ замовлення.Зараз технолог, а прийшла, то почала з оператора високотехнологічної виробничої лінії. Хоч то і була по суті робоча професія, але без вищої освіти і знання англійської або німецької, там робити нічого. Дуже дороге і складне обладнання.
Дюйм оф о4ка• 08 ноября 2024
Автор, пробуйте учиться. Всему и разному.
Мне часто пригодилось то, о чем вообще не думала.
Сейчас чисто случайно начала учить компьютерный дизайн. Пока азы. Через месяц собираюсь перейти на другой уровень. Пока для себя, а дальше мало ли - пригодится.
Зоряний Шлях• 08 ноября 2024
Сижу вчу бухгалтерію (на заводі), а що робить. Влаштували по знайомству з умовою, що навчать. Треба себе якось годувати
Зоряний Шлях• 08 ноября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Ой, технологів не вистачає зараз, на цьому заводі теж.
Зоряний Шлях• 08 ноября 2024
Ответ дляУсатая полосатая
с авиаинженера стала домохозяйкой)
Я з інженера комп технологій вчуся на бухгалтера.
Досвід авіаінженера в якому напрямку?
Повітруля
• 08 ноября 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Самоучитесь или курсы?
Дюйм оф о4ка• 08 ноября 2024
Кстати, о главном - раньше мне казалось, что 50 это старость и пенсия.
Сейчас открылось второе дыхание.
Вот здоровье начало барахлить. Но до пенсии далеко.
Вчера в поликлинике женщина одна сказала - ’Мне всего 68 ещё жить и жить’.
Сейчас открылось второе дыхание.
Рання пташка• 08 ноября 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я міняла в 40 з так собі даними.
Була військовою, потім 13 років з дитиною інвалідом вдома і невелика підроботка - праця в опитуваннях (вносила в базу результати).
В 40 почала шукати роботу.
Мала дитину з інвалідністю, другу трирічну, ВО немає, досвіду майже ніякого. Думала на пошту, але не було місць. Знайшла випадково. Підказали друзі що бачили вакансію онлайн, бо знали що шукаю віддалено.
Зовсім незнайомі мені сфера - логістика. Перший місяць було дуже складно. А потім втягнулась. Працюю 7 років. Подобається.
Так, всі молодші за мене, але мене це не бентежить. На конференціях, зустрічах я теж сама старша, але нормально. Ставляться дуже добре, це не від віку залежить. Єдине - не вистачає нормального знання англійської, а вчити вже важкувато. Інших проблем немає.
Щось нове починати не боялась, бо нічого не втрачала. Більше була проблема з ким дітей лишити, бо бабусь немає.
В 40 почала шукати роботу.
О, точно, нічого не втрачала, це знімає рамки і обмеження внутрішні. Я теж так відчувала, тому що могла взагалі не працювати, тобто матеріально сімʼю на той момент «витягував» чоловік.
Хоча я люблю вчитися новому 🙂
Повітруля
• 08 ноября 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Сейчас открылось второе дыхание.
Сейчас такой темп жизни, что на старость мы права не имеем))) но есть эйджизм, как ни крути...
Дюйм оф о4ка• 08 ноября 2024
Ответ дляПовітруля
Самоучитесь или курсы?
Курсы, но специфически).
До этого что-то сама учила. Азы Фотошопа - то детям в школу что-то сделать, то мужу на работу плакат к. Но все топорно выходило.
Сейчас дочка школьница занимается на курсах онлайн. Я потом смотрю запись урока, делаю то же самое, + домашку,. Смотрю разбор ошибок с дочкой.
За пару месяцев научилась больше, чем сама по Ютуб. И более структурировано.
То же самое с английским - сама учу как попало. Нужны курсы, но на них нет времени.
Дюйм оф о4ка• 08 ноября 2024
Ответ дляРання пташка
Хоча я люблю вчитися новому 🙂
От нас теж тягнув чоловік. Але мене саму це не влаштовувало. Щодня побут, заняття з дітьми, якась нереалізованість. З роботою я почуваюсь краще.
Повітруля
• 08 ноября 2024
Ответ дляБлискавка
Бред, просто, пишите.
То у человека юмор такой
Повітруля
• 08 ноября 2024
Ответ дляБлискавка
Это, вы бухгалтером не работали)
Я в бухгалтерии работаю и сопровождаю все их ’боли и печали’. То есть, очень близко. По этому понимаю, о чем речь
Дюйм оф о4ка• 08 ноября 2024
Ответ дляПовітруля
Так, є. Нащастя у мене на роботі він не проявляється. Наприклад нещодавно шукали нову співробітницю. Взяли 45 років, бо молодші повільніше все хватали і якось несерйозно ставились.
Єдине - як буде далі хто зна. Все таки робота це і конференції, інколи відрядження, зустрічі. Тобто ’робота обличчям’ теж. І щодня переговори в телефонному режимі. А вік своє дає. Поки спасає молодий голос. Але то поки.
Тому й вчусь ще чомусь, на всяк випадок.
Страхованная• 08 ноября 2024
Ответ дляПовітруля
Международная компания? Я тоже смотрю в сторону маркетинга, рекламы
Маркетинг реклама - отлично. Но только курсы и у ооочень грамотных спецов/школ. А это стоит не дешево. Плюс это понятие очень обширное. Курсы будут не одни.
Повітруля
• 08 ноября 2024
Ответ дляСтрахованная
Я это понимаю. И + это сфера очень динамичная, постоянные изменения.
Оновлена версія• 08 ноября 2024
Була провідним інженером, металургійний завод.
Зараз здобуваю середню медичну освіту. Планую косметологію, подологію, дитячий масаж. 40+ мені.
Оновлена версія• 08 ноября 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Сейчас открылось второе дыхание.
І правильно сказала.
Ще років 20 жити
Повітруля
• 08 ноября 2024
Ответ дляОновлена версія
Сила волі
Дуже корисні напрямки обрали
КаваЗМолоком• 08 ноября 2024
Ответ дляSeehund
Знакомая в этом возрасте отучилась на патологоанатома, по первому образованию переводчик.
Вот тут слабо верится. Мед это 7 лет
Замрійлива• 08 ноября 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Муж учился в политехе на программировании, потом преподавал матан, перед переходом сам осваивал новый язык, больше не учился.
Но это было 10 лет назад, сейчас туда не влезть.
Тотчоловік просто змінив сферу використання своїх навиків. Як айті рекрутер говорю, розробники з гарною технічною освітою найкращі та найбільш універсальні. Вони розуміють логіку машинної мови, а освоїти нову мову програмування то не є проблема.
І да, зараз найгірший час свічнутися в айті