Стопясят раз обсуждала• 08 ноября 2024

Iphone 12 PRO чи 13?

Треба вибрати між двома телефонами 12 про або просто 13. Не пишіть, що вони старі і т.д. Треба вибрати між цими двома. Головний орієнтир - фото і відео, тобто камера. Завчасно дякую.
Результат:
вже голосів: 22
13 (59.09%) 13
9 (40.91%) 12 pro
вре_Динка• 08 ноября 2024
Жоден
Ирина_Б_• 08 ноября 2024
если камера то про, лучше уж 13 про
Я супер-пупер• 08 ноября 2024
Вы бу хотите брать? Так батарея будет 75% максимум
автор Стопясят раз обсуждала • 08 ноября 2024
Ответ дляИрина_Б_
если камера то про, лучше уж 13 про
вибір виключно між цими двома 12 про або 13
Ответ дляЯ супер-пупер
треба обрати між цими двома моделями. більше нічого не має значення.
Ирина_Б_• 08 ноября 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
тогда 12 про, т.к без про это будет как любой телефон в плане качества видео и фото
Ответ дляИрина_Б_
дякую! чогось теж більше схиляюся до нього
Я супер-пупер• 08 ноября 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Надо про, но не 12)
Ответ дляЯ супер-пупер
Надо про, но не 12)
багато чого треба. та вибір виключно між цими двома.
Я супер-пупер• 08 ноября 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Я даже не знаю что тут сказать, цена вопроса? Хотя бу 12 - все одно деньги на ветер
Ответ дляЯ супер-пупер
яке це має значення? є два телефони, треба обрати один.
Я супер-пупер• 08 ноября 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Понимаете если он за 200 долларов то ладно, можно как-то оправдать такую покупку, мне например, 3 года назад дочка отдала 11-й - ну такое себе, но даром ладно
Ответ дляЯ супер-пупер
і ви зрозумійте. у всіх різні можливості і обставини. у мене взагалі 7+ і служить вірою і правдою вже багато років від дня покупки. я розумію, що краще. але на зараз треба вибрати виключно з тих двох.
Бочка порохУ• 08 ноября 2024
Наче у 12 про зум кращій, ніж у 13. По якості фото вони схожі.. По інших параметрах вони однакові.
Млинці зі смайликом• 08 ноября 2024
У меня был 11 и взяла 13 про !
Про полная кака!
Я когда про купила, потом прочитала что в про слабее всех батарея !
И это правда!!
Мой 11 отдала мужу, телефону было полтора года батарея 99 была!
13 про через 8 месяцев батарея 90!!!
И камера в 11 лучше чем в 13 про !
Больше про не возьму !
Или обычных или про Макс !
Куколка-мяуколка• 08 ноября 2024
для меня айфон это про по умолчанию
а вы смотрите
Ответ дляКуколка-мяуколка
для меня айфон это про по умолчанию
а вы смотрите
дякую
Ответ дляМлинці зі смайликом
У меня был 11 и взяла 13 про !
Про полная кака!
И это правда!!
13 про через 8 месяцев батарея 90!!!
И камера в 11 лучше чем в 13 про !
Больше про не возьму !
Или обычных или про Макс !
дякую за відповідь по суті
Ответ дляБочка порохУ
дякую за вашу думку
Бочка порохУ• 08 ноября 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Зараз Вам тут ще самсунг прийдуть радити ) це стандартні відповіді в темах про телефони )
Питаєш про айфон - радять самсунг і ксіомі. Питаєш про самсунг - посилають купувати хоч вживаний айфон, хоч ксіомі ))))
Куколка-мяуколка• 08 ноября 2024
по сути большой разницы в этих телефонах нет, если взять глобально, главное поменять батарею на новую и пользоваться можно годами дальше
Ответ дляКуколка-мяуколка
дякую вам за вашу думку
Ответ дляБочка порохУ
та хай радять шо хочуть. я обираю між тими двома і все інше мені неважливо)
Намазюкана нішою• 08 ноября 2024
Не знаю насчет 12про, но 12 про Макс считаю одной из самых удачных моделей айфона. Посмотрите различия, Макс просто реально классный, вот то что говорится верой и правдой служит.
Олечка79• 08 ноября 2024
Я всегда за айфоны и за версию про , если это не бу айфоны .
ЛюбимаЯНЬ• 08 ноября 2024
На яку ціну розраховуєте? У мене лежить вже місяць без діла 13 про
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
на ваш не розраховую) 15-16 тис це потолок
А Я Самая Самая• 08 ноября 2024
Ответ дляБочка порохУ
И свой предложат купить)))
Бочка порохУ• 08 ноября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
И свой предложат купить)))
Ну це вже не таке часте явище саме в таких темах )) зазвичай починається битва «айфон проти самсунга» і поряд кружляє ксіомі
Небоброїдка• 07 декабря 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
я в чаті ’краще перезняти’ читала віл авторів , що просто (не про)13й краще навіть ніж 14й. 15й точно краще 13го.