короткопамятна• 08 ноября 2024
Жінка з дітьми і чоловік, молодший на 12 років
Дівчата, які думки виникають у вас, якщо чоловік 15 років жив з жінкою на 13 років старшою, з двома доньками. Йому на момент зустрічі з нею було 22 роки.
Донькам зараз +- по 20-25 років і він підтримує спілкування з ними, бо він типу їх виростив. З жінкою розійшлися бо вона рівнувала його, не давала зустрічатися з друзями. Плюс вона хотіла заміж офіційно, а він не хотів.
У мене перша думка що він збоченець.
Які думки у вас?
У мене перша думка що він збоченець.
Які думки у вас?
Даха-сваха• 08 ноября 2024
каждому свое
а надо что бы прям одногодки... или вы скажете год-два разницы
это сугубо ваше виденье. что не является истинной
короткопамятна
• 08 ноября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
точняк
Чому?
Розбещував дітей?
З виду гарний, вихований, не хочу помилитися.
Розбещував дітей?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 08 ноября 2024
Ответ длякороткопамятна
Чому?
Розбещував дітей?
это довольно распостраненно среди такой категории мужчин. начинают с женщиной, а переключаются на ее дочку.
короткопамятна
• 08 ноября 2024
Ответ дляДаха-сваха
каждому свое
Ні, я не про вік жінки.
У мене виникли думкт з приводу дітей, що він міг бути збоченцем стосовно тяги до дітей.
Він до мене залицяється, я з ним одного віку, але я маю дитину і думаю тепер може спеціально так щукає.
короткопамятна
• 08 ноября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Ото ж, але б він напевно розповідав про таке?
Даха-сваха• 08 ноября 2024
Ответ длякороткопамятна
Ні, я не про вік жінки.
знаете... прожить 15 лет это огого...
почему они разошлись - это уже такое
но то что у вас сейчас в голове - для меня загадка
почему они разошлись - это уже такое
АнтиТроль• 08 ноября 2024
Не всі чоловіки педофіли, збочинці та кидаються на молоде тіло. Він прожив з цими дітьми відносно немалий проміжок часу. Тому і спілкується.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 08 ноября 2024
Ответ длякороткопамятна
чего бы он он раскрылся раньше времени...
Носки на подтяжках• 08 ноября 2024
Он может неуверенный в себе нищеброд. Ну реально зачем молодому парню тетка гораздо старше его и с такими жирными минусами в виде чужих прицепов.
короткопамятна
• 08 ноября 2024
Ответ дляАнтиТроль
Це дуже добре,якщо це дійсно так.
Я навпаки вважаю, що він молодець. Це з одного боку.
Але такого у мене не було, тому я боюсь як то кажуть звязатися з кимось, хто може нашкодити моїй дитині.
Даха-сваха• 08 ноября 2024
З жінкою розійшлися бо вона рівнувала його, не давала зустрічатися з друзями.
это лишь его слова, правды вы не знаете...
все они бедные несчастные после разрыва отношений, единицы только признают что они сами все испортили и разрушили
Даха-сваха• 08 ноября 2024
Ответ длякороткопамятна
Це дуже добре,якщо це дійсно так.
вот вы тоже замуж хотите - а он что?
АнтиТроль• 08 ноября 2024
Ответ длякороткопамятна
Це дуже добре,якщо це дійсно так.
Він тільки залицяється, а ви вже біжите ледь не заміж
короткопамятна
• 08 ноября 2024
Ответ дляДаха-сваха
вот вы тоже замуж хотите - а он что?
Я замуж не хочу, я там була.
Я на даний момент хочу мати чоловіка для душі і тіла.
Дую на вітер• 08 ноября 2024
Якщо Вам це не ок, чи щось інше не ок, то не починайте. Бо будете постійно до цієї теми повертатися і сумніватися.
Дую на вітер• 08 ноября 2024
Ответ длякороткопамятна
Я замуж не хочу, я там була.
Майте, а додому його не приводьте)
Даха-сваха• 08 ноября 2024
Ответ длякороткопамятна
Я замуж не хочу, я там була.
тогда при чем тут ребенок?
у меня для души и тела 6 лет отношениям... о детях заочно заботится, хотя даже не знакомы
короткопамятна
• 08 ноября 2024
Ответ дляАнтиТроль
Ні, ми з ним ходили на побачення. Кличе ще.
Я заміж не хочу, але я боюсь привести додому збочинця.
Привести не жити, а всеодно коли-небудь в гості він може зайти.
Бо він пропонував допомогу недавно , бо купила нові меблі і він сказав, що допоможе. Я відмовилась, бо мало його знаю і дитина була дома. Короче, у мене багато тараканів також,
Даха-сваха• 08 ноября 2024
Ответ длякороткопамятна
спасибо, грузчики все занесут
зачем его домой тащить?
я честно не понимаю, и каким боком тут вообще ребенок
не говоря о том что была только одна встреча... а планы у вас уже огого
зачем его домой тащить?
короткопамятна
• 08 ноября 2024
Ответ дляДаха-сваха
тогда при чем тут ребенок?
Я тепер зрозуміла, типу котлети окремо, мухи окремо.
Правильно.
Даха-сваха• 08 ноября 2024
Ответ длякороткопамятна
Правильно.
и это идеальный вариант
короткопамятна
• 08 ноября 2024
Ответ дляДаха-сваха
спасибо, грузчики все занесут
зачем его домой тащить?
Та, я так і відповіла йому.
Тарабарщина• 08 ноября 2024
Мой БМ имел такую первую семью.
Что его сподвигло на такое?) - не очень хорошие отношения со своими родителями и посредством этой женщины он получал практически родительскую любовь и рос как мужчина.... потом они развелись
короткопамятна
• 08 ноября 2024
Ответ дляДаха-сваха
и это идеальный вариант
У мене просто не було часу на стосунки після розлучення, тому я дилетант у побудові стосунків за наявності дитини.
Дякую, ви реально мені класно підказали.
Даха-сваха• 08 ноября 2024
Ответ длякороткопамятна
наслаждайтесь отношениями как женщина
пусть у вас все сложится
а с ребенком вообще знакомить даже не обязательно, есть и есть, просто как факт
пусть у вас все сложится
короткопамятна
• 08 ноября 2024
Ответ дляТарабарщина
Мой БМ имел такую первую семью.
Я також так подумала, що він шукав сім’ю.
І мамку, я спитала чи йому треба мамка, бо я не така.
А ще він багато часу проводить у хрещеника, якому два роки. То він так розповідає, що вони там боксом аймаються, з іншим племінником разом. Гуляють і т. д.
І мені здалось, що він шукає собі кіпіш у чужій сім’ї.
короткопамятна
• 08 ноября 2024
Ответ дляДаха-сваха
наслаждайтесь отношениями как женщина
пусть у вас все сложится
Дякую)
Хай у вас теж все буде класно❤️
Тарабарщина• 08 ноября 2024
Ответ длякороткопамятна
Ну вот мой БМ так и остался ребенком, который идет туда где его погладят по головке и организуют шоб было все хорошо. А сам он так и не научился строить что-то свое.... как-бы не сепарировался