Сьогодні, 8 листопада, у Запоріжжі День жалоби за загиблими від вчорашнього обстрілу обласного центру армією РФ. Цинічний ворог забрав життя 9 цивільних людей, зокрема 1-річного хлопчика
Хтось ще хоче миру із тими ,хто його принципово не бажає?
Ответ дляYuljwa
Ваш оппонент пишет, что украинцы будут завоёвывать для монополии новые земли.
Как делают сейчас буряты, тывинцы и чеченцы.
Вы то прекрасно понимаете
А я у опонента спрашиваю,если украинцы будут воевать с Россией годами,то этим уберегут от завоевания земли,на которые империя положила глаз?Но разговорить с этим оппонентом,это то же самое, что с китайским болванчиким.
Ответ дляwer-inn
Вы можете ответить КТО будет воевать за Украину? Кто ?
Яка вам різницю , якщо ви будете в Німеччині?
Ответ дляmymoly
То як Україна здобуде мир?
Ніяк ,бо росія не зупиняється
Після нас підуть на НАТО
Ответ дляеліт
В свій час Германія
капітулювала перед СССР, і де вона зараз , переможці їдуть до переможених жити і заробляти гроші, це моє бачення перемовин
І де всі країни Європи, які здалися одразу, і зберегли свої міста і своїх людей.
І де ’переможці’ і переможені.
Ответ дляеліт
В свій час Германія
Так Німеччина воювала не на своїй території
Ответ дляOlvia1987
Як ви вже тут набридли
Ответ дляwer-inn
Удалено администрацией...
Вас це не хвилює
Ответ дляOlvia1987
Ну чому ж?Наталка жити хоче.
Ви більше за всіх хочете
Ответ дляArgesha
Язиками вони тут добре воюють усі
Як і ви
Ответ дляНаталка -русалка
Вас це не хвилює
560 тел вернули на Украину сегодня, 560!!! Зеленський пропонує Заходу природні ресурси України в обмін на допомогу у війні з росією, — Politico
Українська влада розуміє, що нова адміністрація Трампа займе прагматичний підхід до України. Тому План перемоги має на меті довести США та іншим партнерам, що допомога країні — це не благодійність, а взаємовигідна співпраця.
За збільшення надання зброї і зняття всіх обмежень, Україна пропонує Заходу використання своїх природних ресурсів і загартованих у боях військ для убезпечення Європи після війни.
Як вам така ідея?
Ответ дляArgesha
Ой, лишенько яке.
І скільки мільйонів українців ви зібралися покласти, щоб захистити НАТО?
Це НАТО хоче,до чого тут конкретно я?)
Ответ дляеліт
В свій час Германія
Германия агрессор и получила поделом.
Большую часть территории контролировали развитые страны , 3 из 4 зон.
Разницы в экономике, в кошельке и в мозгах до сих пор большая.
Ответ дляеліт
Але ж російські війська дойшли до Берліна і фашисти підписали капітуляцію
Ну це так , зараз там частина Берліна совкова та так званий калінінград та їх марші фріковські на кшталт ’безсмертний полк’,що кошмарить німців
Але ж по факту Німеччину всю не окупували
Ирина-bbd0• 08 ноября 2024
Ответ дляИрина_Б_
нет конечно, у вас с кукухой не все в порядке, ну то и понятно женам ТЦКашникам сейчас не просто, не хочется что б война заканчивалась, да???
Ира.не нет конечно.а Вы ночью парно работали со спарт
Могу еще скринов добавить
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Пропаганда ваша дістала ,в темі про загиблих людей товкати свою пропаганду
Ирина-bbd0• 08 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Повністю згодна ,це ждуніхи
Какие милые идеи у Оливы еще
Зная.что именно кацапня оккупировала и бомбит.гляньте что вбрасывает как варианты
Ирина-bbd0• 08 ноября 2024
Ответ дляИрина_Б_
а вы уже развелись? во время
Так подтверждение про тцк есть?
Гумка уже колом в горлянках встала?