Сьогодні, 8 листопада, у Запоріжжі День жалоби за загиблими від вчорашнього обстрілу обласного центру армією РФ. Цинічний ворог забрав життя 9 цивільних людей, зокрема 1-річного хлопчика
Хтось ще хоче миру із тими ,хто його принципово не бажає?
Ирина-bbd0• 08 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Це вкид
Это переворачивание с ног на голову
Не кацапня агрессоры.а украинцы поганки такие воевать хотят
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Якщо агресор не хоче миру,то що?!
Ирина-bbd0• 08 ноября 2024
Ответ дляwer-inn
Відразу, хай і мене кормлять . Оружие не дают, пусть продуктами возмещают
Так Вы же и сейчас можете выехать к ним на еду
Принимают же всех и еду дают с шампунями
Ответ дляwind-d470
не підросте- діти виїхали, все, кінець
Потім почнеться , якщо війна буде в ЄС
Ой а що мені дала Словаччина ,що я повинен за неї гинути
Ответ дляOlvia1987
Якщо за мій дім доведеться комусь віддати своє життя,то залишу руським.Жоден дім цього не вартує.
Ви ще виявляється гірша та ждунів із Донецька
Ирина-bbd0• 08 ноября 2024
Ответ дляwer-inn
И что меняет ваша тема? Поднимет патриотизм, мобилизацию? Остановит наступление? Америка обнимет германию, всплакнет и даст ракеты?
Так тема о зверствах гнойной кацапни и бомбёжках городов Украины
Изначально
Ответ дляwer-inn
Почему мужик не на фронте? Там хорошая зп. Вы на фронте будете прилично получать . до 100 000 платят
Не факт ,що відправлять на бойові
Ирина-bbd0• 08 ноября 2024
Ответ дляwer-inn
Не могу, мою семью не выпускают в полном составе.
Ну извините
Штурмуйте границы.тут вас много
Как вы там писали ’каждый сам за себя’?
Мы вместо вас не будем
Вы ни украсть.ни покараулить
Штурмуйте границы.тут вас много
Как вы там писали ’каждый сам за себя’?
Мы вместо вас не будем
Вы ни украсть.ни покараулить
Ответ дляnabludatel
За мій рахунок будете вирішувати?
Думаєте путін ковтне Запоріжжя і заспокоїться?
Це вже було. Ніхто не воював за Крим, Донецьк і Луганськ. путін вирішив, що йому мало.
1000%
Ответ дляИрина-bbd0
Это кацапня специально зафлуживает тему и смещает с кацапов их отвественность.
Гной.что с них взять
Згода ,саме так
Коли болить за цю новину жахливу ,а комусь все одно ,їм важливо агресора виправдати тільки
Ирина-bbd0• 08 ноября 2024
Ответ дляИрина_Б_
кто предлагал нам жить пид рашкою?
Вы же тут ночами рекламируете жизнь в оккупации и предлагаете всем ехать в прифронтовые .ждать кацапню и потом выезжать.нет?)))
Вы рассказывали.что ваши родичи счастливы в оккупации под кацапами
Ирина-bbd0• 08 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Згода ,саме так
Тут оправдание кацапни и поселить зневіру!
Ответ дляOlvia1987
Так у вас ще й папа не воює?!
А чому це ви не в морській піхоті?!
І досі?!!!
Ответ дляwind-d470
да пусть банят и живут в своем мирке , история не новая
А у вас який світ ?
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Чим більше вати в голові тим складніше жити
Ответ дляИрина-bbd0
Ну извините
Штурмуйте границы.тут вас много
Как вы там писали ’каждый сам за себя’?
Мы вместо вас не будем
Вы ни украсть.ни покараулить
Штурмуйте границы.тут вас много
Как вы там писали ’каждый сам за себя’?
Мы вместо вас не будем
Вы ни украсть.ни покараулить
Конечно, конечно я ни украсть. Крадут у нас в Запорожье, вместо бетонных бомбоубежищ на улице, грохают остановочные комплексы за кучу бабла и подземные школы без смет. У меня стадия отрицания уже прошла. У вас видимо нет, оружия нет, денег нет, но мы гоним дальше победы?
Ответ дляИрина-bbd0
нет конечно, у вас с кукухой не все в порядке, ну то и понятно женам ТЦКашникам сейчас не просто, не хочется что б война заканчивалась, да???
Ответ дляnabludatel
Найстрашніше, що все вони чудово знають. Але вони думають, що якщо підти на співпрацю з окупантами, то все буде зашибісь. У них.
Тільки вони забувають, що окуповані території поступово перетворюються на місце непридатне для життя. руські ріжуть на метал підприємства, грабують фермерів, залякують вчителів і лікарів (і вони виїзжають). Зараз в окупації страшенно не вистачає лікарів.
Повністю згодна ,це ждуніхи
Ирина-bbd0• 08 ноября 2024
Ответ дляwer-inn
Я Вам предложила штурмовать границы. Вместо Вас этого никто делать не будет.
У украинцев нет другой страны.только Украина и за неё воюют .вопреки кацапне.ждунам и падальщикам.
Ответ дляOlvia1987
Я вже писала де живу.Ви дуже неуважні.Хоча я цьому не дивуюсь.
Так чому ви не в піхоті служите зараз?!
Ирина-bbd0• 08 ноября 2024
Ответ дляИрина_Б_
Есть подтверждение брехни от Миззери.что я связана с тцк?
Ответ дляnabludatel
І після цього відразу закрили пропуск через Запоріжжя. Бо надто багато людей хотіли виїхали з окупації. Там люди в чергах стояли по тижню.
І немовлята гинули і пенсіонери в тих чергах по спеці тижнями