Наталка -русалка• 08 ноября 2024

росія воює із цивільними зокрема із дітьми

Сьогодні, 8 листопада, у Запоріжжі День жалоби за загиблими від вчорашнього обстрілу обласного центру армією РФ. Цинічний ворог забрав життя 9 цивільних людей, зокрема 1-річного хлопчика

Хтось ще хоче миру із тими ,хто його принципово не бажає?
Ирина-bbd0• 08 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Це вкид
Это переворачивание с ног на голову
Не кацапня агрессоры.а украинцы поганки такие воевать хотят
Olvia1987• 08 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Що?
Треба хоч іноді користуватися логікою Чого українці з вилами і лопатами підуть на поляків?Млинці і макарони їм понесуть,?
Olvia1987• 08 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
А ви тим паче
Ні.І не збираюсь.
автор Наталка -русалка • 08 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Якщо агресор не хоче миру,то що?!
wer-inn• 08 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Тема про загиблих людей,про дитину ,яку вбила росія!!!
И что меняет ваша тема? Поднимет патриотизм, мобилизацию? Остановит наступление? Америка обнимет германию, всплакнет и даст ракеты?
Ирина-bbd0• 08 ноября 2024
Ответ дляwer-inn
Відразу, хай і мене кормлять . Оружие не дают, пусть продуктами возмещают
Так Вы же и сейчас можете выехать к ним на еду
Принимают же всех и еду дают с шампунями
автор Наталка -русалка • 08 ноября 2024
Ответ дляwind-d470
не підросте- діти виїхали, все, кінець
Потім почнеться , якщо війна буде в ЄС
Ой а що мені дала Словаччина ,що я повинен за неї гинути
wer-inn• 08 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Не могу, мою семью не выпускают в полном составе.
автор Наталка -русалка • 08 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Якщо за мій дім доведеться комусь віддати своє життя,то залишу руським.Жоден дім цього не вартує.
Ви ще виявляється гірша та ждунів із Донецька
Ирина_Б_• 08 ноября 2024
Ответ дляJul-Ap
А нам пока кто-то предлагаю иную позицию?
кто предлагал нам жить пид рашкою?
Olvia1987• 08 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Якщо агресор не хоче миру,то що?!
Відкривати кордони і дати змогу врятуватись всім.
Ирина-bbd0• 08 ноября 2024
Ответ дляwer-inn
Так тема о зверствах гнойной кацапни и бомбёжках городов Украины
Изначально
автор Наталка -русалка • 08 ноября 2024
Ответ дляwer-inn
Почему мужик не на фронте? Там хорошая зп. Вы на фронте будете прилично получать . до 100 000 платят
Не факт ,що відправлять на бойові
Ирина-bbd0• 08 ноября 2024
Ответ дляwer-inn
Ну извините
Штурмуйте границы.тут вас много
Как вы там писали ’каждый сам за себя’?
Мы вместо вас не будем
Вы ни украсть.ни покараулить
автор Наталка -русалка • 08 ноября 2024
Ответ дляnabludatel
За мій рахунок будете вирішувати?
Думаєте путін ковтне Запоріжжя і заспокоїться?
Це вже було. Ніхто не воював за Крим, Донецьк і Луганськ. путін вирішив, що йому мало.
1000%
Olvia1987• 08 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Поки будете ділити українців,в країні буде біда.
автор Наталка -русалка • 08 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Это кацапня специально зафлуживает тему и смещает с кацапов их отвественность.
Гной.что с них взять
Згода ,саме так
Коли болить за цю новину жахливу ,а комусь все одно ,їм важливо агресора виправдати тільки
Ирина-bbd0• 08 ноября 2024
Ответ дляИрина_Б_
кто предлагал нам жить пид рашкою?
Вы же тут ночами рекламируете жизнь в оккупации и предлагаете всем ехать в прифронтовые .ждать кацапню и потом выезжать.нет?)))
Вы рассказывали.что ваши родичи счастливы в оккупации под кацапами
Ирина-bbd0• 08 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Згода ,саме так
Тут оправдание кацапни и поселить зневіру!
автор Наталка -русалка • 08 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Так у вас ще й папа не воює?!
А чому це ви не в морській піхоті?!
І досі?!!!
автор Наталка -русалка • 08 ноября 2024
Ответ дляwind-d470
да пусть банят и живут в своем мирке , история не новая
А у вас який світ ?
автор Наталка -русалка • 08 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Чим більше вати в голові тим складніше жити
wer-inn• 08 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Ну извините
Штурмуйте границы.тут вас много
Как вы там писали ’каждый сам за себя’?
Мы вместо вас не будем
Вы ни украсть.ни покараулить
Конечно, конечно я ни украсть. Крадут у нас в Запорожье, вместо бетонных бомбоубежищ на улице, грохают остановочные комплексы за кучу бабла и подземные школы без смет. У меня стадия отрицания уже прошла. У вас видимо нет, оружия нет, денег нет, но мы гоним дальше победы?
Ирина_Б_• 08 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
нет конечно, у вас с кукухой не все в порядке, ну то и понятно женам ТЦКашникам сейчас не просто, не хочется что б война заканчивалась, да???
автор Наталка -русалка • 08 ноября 2024
Ответ дляnabludatel
Найстрашніше, що все вони чудово знають. Але вони думають, що якщо підти на співпрацю з окупантами, то все буде зашибісь. У них.
Тільки вони забувають, що окуповані території поступово перетворюються на місце непридатне для життя. руські ріжуть на метал підприємства, грабують фермерів, залякують вчителів і лікарів (і вони виїзжають). Зараз в окупації страшенно не вистачає лікарів.
Повністю згодна ,це ждуніхи
Ирина-bbd0• 08 ноября 2024
Ответ дляwer-inn
Я Вам предложила штурмовать границы. Вместо Вас этого никто делать не будет.
У украинцев нет другой страны.только Украина и за неё воюют .вопреки кацапне.ждунам и падальщикам.
автор Наталка -русалка • 08 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Я вже писала де живу.Ви дуже неуважні.Хоча я цьому не дивуюсь.
Так чому ви не в піхоті служите зараз?!
Olvia1987• 08 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Чим більше маєш вигоди від війни,тим гучніше кричиш:Ви що,хочете миру з рашею?
Ирина-bbd0• 08 ноября 2024
Ответ дляИрина_Б_
Есть подтверждение брехни от Миззери.что я связана с тцк?
автор Наталка -русалка • 08 ноября 2024
Ответ дляnabludatel
І після цього відразу закрили пропуск через Запоріжжя. Бо надто багато людей хотіли виїхали з окупації. Там люди в чергах стояли по тижню.
І немовлята гинули і пенсіонери в тих чергах по спеці тижнями