ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 08 ноября 2024
Підкажіть породу котика:)
Вже не перший раз бачу таких котиків,дуже подобаються.Може хтось підкаже якої породи?
Червона рута• 08 ноября 2024
В такого і шерсть невидима буде, і ригаки з какашками. Ідеальна порода 😂
Мона Лиза• 08 ноября 2024
Ответ дляЧервона рута
Кіт-невидимка? Хороший, беріть 😂
Самі плюси, лоток чистий, шерсть не літає по хаті)
Червона рута• 08 ноября 2024
Ответ дляМона Лиза
Тільки корм з миски десь зникатиме 😂
Мона Лиза• 08 ноября 2024
Ответ дляЧервона рута
Тільки корм з миски десь зникатиме 😂
А може й ні) раптом він як уявний друг
Червона рута• 08 ноября 2024
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 08 ноября 2024
Фото чомусь не прикріпилося:)Я думала порода зветься ’Невидимка’,я такої не чула🤣
Червона рута• 08 ноября 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
фото
Це британці, окрас золота шиншила.
ПоЗиТиВнАя• 08 ноября 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
фото
Шишншилка, британец. Классные плюшки
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 08 ноября 2024
Можливо ще хтось підкажете,де краще купувати таких котиків?В мене знайома купила веслоушку,а продавці виявилися недобросовістні, коли киця підросла,в неї покрутило сустави,гулі повилазили,вона дуже мучилася.
Контрольница• 08 ноября 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Все дают объявления на олх. Там уже ищите питомник и их соцсети
Ну ниче се• 08 ноября 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Мы 7 сентября купили котика, как на вашем фото. Покупали в Киеве на выставке. Но гарантий, что никаких болезней в будущем не будет - вам никто не даст. Но британцы - более здоровая порода, чем шотландцы
Мона Лиза• 08 ноября 2024
Ответ дляЛЮБА
Главное читайте внимательно описание характера , чистая правда- 99% она не будет с вами обниматься и целоваться и спать в обнимку, британские , как и шотландские знают себе цену , они не злые , они с характером )))
У мене була шотландка, обіймалася і спала завжди біля мене. Де я там і вона.
Зараз регдол, характер такий, що ледь витримую. Вона непередбачувана, може прийти обійматися, але якщо я її візьму, ніколи не ляже поруч, ще й покусає. Це не зі злості, грається так. Гладиш її, ніби спить, а потім пів руки раптом в зубах і кіхтях. Як прокидаюся зранку, вона з радості летить і кусає за ноги, їй весело. Вдома армагедон від неї, але ж таке гарнюнє, неможливо
… коли спить.
Смажена полуничка• 08 ноября 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
фото
Шиншила. 😍 Я про такого мрію
Взрослая уже.• 08 ноября 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Шиншила. 😍 Я про такого мрію
В пріютах повно котиків,і шиншилу можно знайти,врятуйте чиюсь живу душу.