ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 08 ноября 2024
Підкажіть породу котика:)
Вже не перший раз бачу таких котиків,дуже подобаються.Може хтось підкаже якої породи?
Ответ дляМона Лиза
У мене була шотландка, обіймалася і спала завжди біля мене. Де я там і вона.
Зараз регдол, характер такий, що ледь витримую. Вона непередбачувана, може прийти обійматися, але якщо я її візьму, ніколи не ляже поруч, ще й покусає. Це не зі злості, грається так. Гладиш її, ніби спить, а потім пів руки раптом в зубах і кіхтях. Як прокидаюся зранку, вона з радості летить і кусає за ноги, їй весело. Вдома армагедон від неї, але ж таке гарнюнє, неможливо
… коли спить.
У меня было 3 шотландца , фигушки пообнимаешься , терпели конечно обнимашки, но стоило ослабить хватку фиг удержишь , и сидели с таким фейсом умывались и лапами дергали ))) у меня сейчас девон Рекс и эльф , это коты компаньоны . Преданнее собаки
Смажена полуничка• 08 ноября 2024
Ответ дляВзрослая уже.
В пріютах повно котиків,і шиншилу можно знайти,врятуйте чиюсь живу душу.
Я 17 років тому взяла там кішку.
А золота шиншила ,то мрія моя
Королева ганделику• 08 ноября 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Я 17 років тому взяла там кішку.
А золота шиншила ,то мрія моя
Красота какая
У нее в роду точно есть персы)
Взрослая уже.• 08 ноября 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Я 17 років тому взяла там кішку.
А золота шиншила ,то мрія моя
О,супер, я кошатница по жизни,думала уже все ушли и не буду брать,в войну подобрали 5выброшенных малявок, а мечта вислоухий).
ПоЗиТиВнАя• 08 ноября 2024
Ответ дляЛЮБА
Главное читайте внимательно описание характера , чистая правда- 99% она не будет с вами обниматься и целоваться и спать в обнимку, британские , как и шотландские знают себе цену , они не злые , они с характером )))
Вот именно, от характера зависит, не только от породы) у нас вислоушка, максимально компанейский и ручной парень. Мой хвостик везде. Спит только с нами, любит наглаживаться, обниматься, на руках сидеть
Червона рута• 08 ноября 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Можливо ще хтось підкажете,де краще купувати таких котиків?В мене знайома купила веслоушку,а продавці виявилися недобросовістні, коли киця підросла,в неї покрутило сустави,гулі повилазили,вона дуже мучилася.
В інсті є продавчиня з Житомира, у неї офіційний розплідник, але недешево: 8-10 тис за кошеня десь так. А може вже й дорожче. Давати посилання?
Червона рута• 08 ноября 2024
Ответ дляЛЮБА
В мене шотландська морда - точно знає собі ціну. Ненавидить, коли його цілую. Але як сам прийде ляже — то мурчить і ластиться. Тільки по його ініціативі. Мої бажання його не цікавлять )
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Это редкость , да и чем старше становится шотландец , тем меньше он любит все это))) чаше всего это кот который гуляет сам по себе . Когда появляется девон Рекс или эльф , эта разница становится оооочень заметна .
Ответ дляЧервона рута
Это да - покорми , убери , и отползай , ладно не дуйся можно за ухом почухать , все- все твои 3 секунды прошли , отползай !
Червона рута• 08 ноября 2024
Ответ дляЛЮБА
Точно!))) але ж гарна скотиняка, все для нього )))
Ответ дляВзрослая уже.
краще не треба вісловухих - вони здебільшого хворобливі, ну і як і британці не любвиобільні ЛЮБА правду пише, почитайте пости її про характер цих вередюх
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 08 ноября 2024
Ответ дляЧервона рута
Давайте,гляну:)
ОйЙой• 08 ноября 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
На ютуб є Teddy Kittens.
Кошенята в них дуже гарні.
Але ціни, думаю, теж не малі.
Кошенята в них дуже гарні.
Але ціни, думаю, теж не малі.
Взрослая уже.• 08 ноября 2024
Ответ длявре_Динка
Я уже все посты прочла,было интересно)да,наверное,уже и не судьба с вислоухими, мне 5шт выше крыши,я уже немолодая главное,чтобы не болели.
Ответ длявре_Динка
Моему мужу нравится характер шотландцев , ему подходит что бы на голову не лезли , а мне больше компаньоны подходят , как эльф или девон Рекс , Рексы вообще суперовые , шерсть с них не лезет , кому не нравится лысики должны прийтись по душе , коты обнимашки , обояшки , разговорчивые хитрюги с замашками собак )))
Ответ дляВзрослая уже.
вісловухих часто не правильно селекціюють - і якщо це не дорога кицька з документами клубу і тд - в більшості випадків буде з проблемами серця, охд і іншими витікаючими проблемами. і з пожиттєвим лікуванням.
мені здається чим більший попит на цю породу - тим більше чорних розплідників які тільки шкодять
Ответ дляЛЮБА
нам також підходить характер нашого тирана) а ще він дуже ритуальний. в тому плані що буде кричати поки не покормлю і я і чоловік вранці і ввечорі, при тому що корм у нього завжди в доступі. і завжди мають бути відчинені двері, бо якщо не бачить мене чи чоловіка в полі зору вити буде акі хаскі)
але інколи хочеться більше віддачі
Ответ длявре_Динка
але інколи хочеться більше віддачі
Черри шотландка дожила до 12 лет , я просто завязала с шотландцами . Наша скидывала плошку на пол ,стоит на окне , что бы собаки не добрались , и ей не важно было , был корм или нет , надо свеженький насыпать, а выветренный она не ела …
Червона рута• 08 ноября 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Давайте,гляну:)
Подивилась ціни - вже 17-18 тис 😱😱😱
Ответ дляЛЮБА
наш любить щоб з рук покормила, от кормлю кормом який він розкидає з миски, і якщо в мисці видно трііішечки дна - всьо караул - треба заповнити миску. кіт пронюхав що я його кормлю кормом з підлоги, тепер носом викидає корм із миски і тут 2 в одному - 1 є чим кормити з рук, 2 - пора підсипати свіженького
ПоЗиТиВнАя• 08 ноября 2024
Ответ дляЛЮБА
Нашему уже 13 лет будет зимой, даже сказала бы, что только нежнее становится)
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 08 ноября 2024
Ответ дляЛЮБА
Знаєте,ми взяли якось дитині котика,без породи.То вона таке виробляла,о 5й ранку лізла до лиця,не давала спати,пригала в повітрі,щось їй там здавалося,у вазонах землю на пол вирила,по столу бігала,тюль подерла...Не кішка,а ураган.Коли почалася війна ми поїхали в село,так вона там і залишилася.Їй там класно,я бачу,що ми в квартиру вже її не заберемо.Вона там звикла до простору і в хаті вже сидіти не хоче.А у знайомої веслоуха киця,то вона взагалі не напряжна,спокійна,ніжна.
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Мой вам совет , не берите больше кошек, плохо они относятся к самовыгулу и свободе, что бы вы себе не фантазировали …уж простите …
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 08 ноября 2024
Ответ дляЧервона рута
Подивилась ціни - вже 17-18 тис 😱😱😱
Так,на олх теж 15-20 тис.є багато.Дякую:)
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 08 ноября 2024
Ответ дляЛЮБА
Ви краще мене знаєте,як моя киця відноситься до свободи😂Її в хаті не втримати,вона тільки їсти приходить в хату і зимою трохи більше,щоб погрітися.А так,тільки бачить,що хтось двері йде відчиняти-вона бігом біжить на двір.Там ще собака є,то вони найкращі друзі.
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Я сказала только то что хотела сказать… Вы себя в этом убедили, молодец … если вас чем то не устроит новый питомец, его ждет такая же любовь к своде и дружба с собакой …
Взрослая уже.• 08 ноября 2024
Ответ дляЛЮБА
Ну,люди трошки не понимают,что на улице можно болячку подцепить и небезопасно,но зато намного комфортнее для хозяина.А чтобы не скучно было питомцу любой породы в квартире, нужен кошачий коллектив))проверено многолетним опытом.
Ответ дляВзрослая уже.
Болезни, собаки которые не хотят дружить, отрава , люди недружелюбные , машины , много всего недружелюбного…
66сезон666серия• 08 ноября 2024
Шотландская шиншилла, на британца не очень похожа. Но может и британка