Трільчиха• 08 ноября 2024

Можно ли принимать Логест при сахарном диабете и с ангиопатией нижних

конечностей?
Мизимец• 08 ноября 2024
Все з ендокринологом зʼясовувати. Ви не розумієте цього?
Просто каралева• 08 ноября 2024
Ответ дляМизимец
Відповідаю як ендокринолог. Взагалі цукровий діабет не є протипоказом, якщо час захворювання не більше 10 років. І саме такий проміжок встановлений через ангіопатію. Тому відповідь ні, не бажано приймати КОК при наявності діабетичної ангіопатіі.
Шлях до зірок• 08 ноября 2024
Ответ дляПросто каралева
Скажіть будь ласка, а ангіопатія при ЦД 2 типу обратима? Чи ЦД це білет в один кінець для всього організму?
Просто каралева• 08 ноября 2024
Ответ дляШлях до зірок
Ангіопатія на жаль не зникає. ЦД завжди з часом дає ускладнення, але від дисципліни хворого залежить як довго цих ускладнень не буде. Ви ж ще враховуйте, що окрім «стажу» діабету ще й вік додається, тобто є фізіологічне старіння яке і без діабету відбивається на судинах.
Шлях до зірок• 08 ноября 2024
Ответ дляПросто каралева
Мда. Перспектива у мене не з найкращих. В 42 роки діабет на фоні довготривалого стресу , нервів і недосипу і маєм шо маєм. Був 18,9 молль, прийом метформіну 2000 не допомагав, а от сінджарді чи джардіс таки скинув до 8 молль.
Просто каралева• 08 ноября 2024
Ответ дляШлях до зірок
Якщо вас це втішить, то ми всі колись будемо на цвинтарі. Звісно, що якість життя має бути в пріоритеті і ваша ціль максимально не втрачати той рівень здоровʼя, який маєте на зараз і поліпшувати там, де це можливо. Для пацієнтів з діабетом дуже важливо дотримуватися дієти, це залог успіху. Ліки це добре, але без правильного харчування та режиму вони працювати не будуть