Olvia1987• 09 ноября 2024

Что бы вы подумали

Что бы вы подумали о незнакомой для вас стране,если бы вам попались на глаза всего две такие заметки о происходящем в ней
Success2013• 09 ноября 2024
Ничего бы не подумали.У нас иммунитет,мы в ней живём😁

GirlSuper• 09 ноября 2024
Закардоном ещё лучше)
Думаете нет там коррупции ?
YaЯна• 09 ноября 2024
У мене роз´їхалися всі подружки і родичі по іншим странам. Як їх послухаю, розумію - я хочу жити тільки в Україні ❤️
Катруська• 09 ноября 2024
Что в этой стране независимые СМИ и свобода слова)
Success2013• 09 ноября 2024
Ответ дляYaЯна
А так и есть,у нас и правда круто.Всё имеет начало и конец,ничего в этом мире не длится вечно.
автор Olvia1987 • 09 ноября 2024
Главное,обратите внимание на количество перевозимых дров
автор Olvia1987 • 09 ноября 2024
Ответ дляYaЯна
Чому страдальці додомцю не повертаються?

Юся шопоголик• 09 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
І? Ви думаєте закордоном можна дрова рубати всюди і перевозити? Там ще і посадять
LudaSHS• 09 ноября 2024
Я колись почитала жовту пресу Німеччини
Там де було про шлюх, вбивство дітей, насильництво, про арабсткі квартали, наркотики, про слабку поліцію.
От думаю, що то за країна така.

Потім подивилася в Фб роліки про наркоманів в Сан Францизко і як серед білого дня чорні грабують магазини.
А потім прочитала Тайм про перемогу президента з 34 незакритими судовими справами. І що їх закриють бо все продається.

А у нас ще навіть не демократія, а перехідна система, відкинута назад війною.
А війна і вертикаль тоталітаризму завжди гірше
автор Olvia1987 • 09 ноября 2024
Чого всі кинулися відразу про закордон писати?
автор Olvia1987 • 09 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Я колись почитала жовту пресу Німеччини
От думаю, що то за країна така.

Яке це має відношення до законності?
YaЯна• 09 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Повірте, як тільки закінчиться халява - повернуться в один день. Круто жити на ’пособія’, безкоштовне страхування і житло, плюс безкоштовне навчання для дітей. А най спробують на це все заробити самі. Все круто здається, коли приїзжаєш і бачиш це очима туриста. А самі мешканці економлять на всьому. З чого ви взяли, що їм круто живеться? Зайдіть до любого українця додому - теж все є, ремонти, машини.
А те, що вони можуть дозволити собі подорожувати, то їм просто з Європи дорогі відкриті і дешево їздити.
А рівень середньостатистичного європейця там не дуже. Всі вони жаліються, німці, австрійці, швейцарці, тощо. Реально виживають вони там і на все жорстокі закони. А в нас свобода❤️❤️❤️
IrinnkA• 09 ноября 2024
Ответ дляGirlSuper
Закардоном ещё лучше)
Думаете нет там коррупции ?
Такой нет и если ловят то закон один для всех
Love_Love_Love_• 09 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
А чого ви повну статтю про дрова не скинули?
Зараз виявиться що його за зрубане дерево оштрафували
IrinnkA• 09 ноября 2024
Ответ дляSuccess2013
А что у нас крутого?
IrinnkA• 09 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Во-во) в крутую страну)
Катруська• 09 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
А почему вы про судью полностью новость не разместили? Я его не защищаю, но когда так как он, ведут себя блогеры - им аплодируют.
LudaSHS• 09 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Яке це має відношення до законності?
Що саме?
Все має до законності всюди, узагальнення.
Якісь Берлусконі премʼєр чи Саркозі не порушували закон? Трамп не порушував? Є ідеальні країни? Де все ідеально? І не має ні нерівності, ні корупціі? Лобі багатіів?
Я думаю по дровам і інше перебор,і якась внутрішня шкода, вони б , краще, штрафували тих хто Карпати вирубує .
MarinaPA• 09 ноября 2024
Те що дрова перевозив, так все вірно, завжди треба мати документи. Ми колись ялинку купили у людей з двору, так перевозили і боялися поліцію зустріти, бо можна було на штраф попасти.

LudaSHS• 09 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
А що про Луну і Марс? З чим порівнювати? Дуже багато розчарувань навіть в демократичних правових інституціях заходу. І ми не виняток, а в війну все гірше
А тут свої гниди.
автор Olvia1987 • 09 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
А тут свої гниди.
Закордоном теж можна собі інвалідність прикупити про всяк випадок?Права?Диплом?Ми говоримо про низову корупцію,а не про Трампа і Берлусконі.
автор Olvia1987 • 09 ноября 2024
Ответ дляЮся шопоголик
А за те,що поліцейському на ноги наїхав не посадять,я так розумію
Катруська• 09 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
А хто їх купує? Невже лише прокурори хмельницькі?
LudaSHS• 09 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Так, є в падки підробки документів, чого ви всіх вибілюєте?.
В Польші продавав їх Мвс по 500 евро доки арабам. Австрійці брали путінсткі рублі і наймали на посаду фсбшників.
А скільки лобі арабів,вони навіть кошти дають Гарварду, Кембріджу шоб їх діток вчили, і мали політику проарабську. Там цілим факультетам платять під гаслами просто ’ допомоги’ .
А в Сша корупція називається лоббі

А Азія? Там же кланова мафіозна структура, інколи релігійно ісламіська, це теж ’закордон’
І я не Талібів
Я про розвинуті Оає, Іорданію,
А бувші радянські? Узбекистан, Азербайджан? Там що з доками і корупцію?
Світ не ідеальний, і нас все поганіше через війну
автор Olvia1987 • 09 ноября 2024
Ответ дляКатруська
Яка різниця хто купує?Можна так зробити закордоном було питання?
автор Olvia1987 • 09 ноября 2024
Ответ дляYaЯна
У нас не свобода,а вседозволеність.Не путайте.
IrinnkA• 09 ноября 2024
Ответ дляYaЯна
Так ці закони дозволяють їм жити в чистих правових країнах без страху захворіти, розлучитися і залишитися на вулиці. Та багато іншого. Немає в нас ніякої свободи. Хоча якщо ви називаєте свободою робити що заманеться головне заплатити кому треба, то нафік таку свободу.
А наші повернуться бо як просидіти 3 роки нічого не роблячи і опинитися без мови та роботи - це важко. А ті хто мову вивчить, роботу знайде не повернуться. Вони ж не дурні.
IrinnkA• 09 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Що саме?
Берлусконі в свій час не переобрали за це і там була купа справ. Може штрафи позаплачував і не трогають. Саркозі як порушував закон? Так як Яник порушував? Чи тут прокурори так крадуть, судді? Один був скандал, що якійсь міністр чи парламентер взяв собі родичку чи дружину в помічниці, то й досі пам´ятають. Такого треша як в нас немає ніде
LudaSHS• 09 ноября 2024
Ответ дляIrinnkA
Ніде по світу? І пост радянсткі, ? Серби, венгри? Азія? То в них ще війни не має, де лізе мразота заробляти зі всіх щілин
Катруська• 09 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Ми пізно стали задавати такі питання. Велика різниця. Треба визнати, що у корупції винуваті всі. Той, хто бере і той, хто дає. А дають майже всі, якщо є можливість. Щоб порівнювати нашу країну з західними треба враховувати історію та події, як формувалась країна. У лихих 90х це стало нормою і пішло ’по накатаній’. А можливо, корінь проблеми йде ще з СРСР. Неможливо швидко це змінити. А починати повинен кожен з себе. А не ківати, що ось закордоном таке неможливо зробити.