Хочу заробляти хоча б мінімальні гроші. Але ідей зовсім немає, що можна робити?
маска Ілона• 09 ноября 2024
Продавать то что умеете. Если это учеба то давать уроки, если помощь по хозяйству то делать это платно, собак выгуливать, детей забирать отводить, много всего
Ответ длямаска Ілона
репетитором ніхто не погоджується( навчаються в гарному фіз мат ліцеї), собак - страшно, є своя то я по досвіду розумію, що можуть і напасти, і отруїтися може
Гарантую неперелевки• 09 ноября 2024
Ответ дляДина -982a
В смислі не погоджуються ваші підлітки бути репетиторами чи не погоджуються учні? У моєї дочки з учнями не було проблем з її 9го класу.
Гарантую неперелевки• 09 ноября 2024
Ну так репетиторство і вигул собак як раз найбільш реальні варіанти.
маска Ілона• 09 ноября 2024
Ответ дляДина -982a
Насчёт репетитора вы вопрос не изучили. Ставьте цену меньше, пробный урок 20 минут бесплатно, и побегут. Я знаю это точно, у меня дочь так подрабатывала, так до сих пор дети пишут просят, хотя она уже на 2 курсе и имеет другую работу. Ещё совет давать обратную связь , т е если ученику что-то в моменте не понятно , вне времени урока, и это срочно, он может вам написать. Учитесь создавать конкурентные условия, это хорошая школа жизни
пАлАвинкА• 09 ноября 2024
Ответ дляДина -982a
Дуже дивно
Мій син репетитор математики і англ з 9 класу. Заробляє собі непогані кишенькові
маска Ілона• 09 ноября 2024
Ответ дляДина -982a
Ну если вам страшно тогда штож, волка бояться в лес не ходить. Дочке тоже было страшно, когда ей в англ лагере группу орущих детей дали, а ей самой 17, ничего , справилась, и дети ее любят, рисуют ее принцессой. Другая знакомая в 25 сидит на родителях, потому что на работе ответственность и страшно. Это ваш выбор
Ответ дляГарантую неперелевки
Учні не погоджуються, а де ви учнів шукали?
Ответ длямаска Ілона
так ми намагалися: перший урок одну годину повністю безкоштовно, далі по 100грн за годину чи й дешевше ((
З вишневого садка• 09 ноября 2024
Ответ дляДина -982a
Макдоналдс пробуйте. Там почасовая оплата вроде раньше была
Ответ длямаска Ілона
Ну та, щоб потім по судах таскатись, якщо на чіхуашку доберман нападе
Ответ дляЗ вишневого садка
зі скількох років можна?
маска Ілона• 09 ноября 2024
Ответ дляДина -982a
Есть бесплатные чаты репетиторов, погуглите, там до какого количества объявлений бесплатно, если чаще давать то уже платно . Дочке и бесплатных хватило, и до сих пор пишут предложения, предлагали даже преподавать в онлайн школе, а ей ещё и 18 не было. Тоже физмат на отлично, англ С1
маска Ілона• 09 ноября 2024
Ответ дляДина -982a
Ну с таким подходом сидите дома)))
Ответ длямаска Ілона
Ну с таким подходом сидите дома)))
ви б свою улюблену собачку, довірили дитині зростом 1.60 і 14 років?
Автор, молодец ребенок, что ищет, как заработать. Хочу вас поддержать, пробуйте. Я, например, не хотела бы своему малому репетитора школьника, но вот пишут же, что получается у некоторых. Можно еще в Телеграм группах репетиторов давать объявы - сделаю контрольные, домашку. Видела много такого в нашей местной
Мудробаба• 09 ноября 2024
Ответ длямаска Ілона
Не підскажите більш точніше яка назва чатів?
Фиктивная• 09 ноября 2024
Ответ дляМудробаба
я добавила, но уверена что и еще есть, это местный. Ой , это не мне) но я тоже ссылку кинула
Гарантую неперелевки• 09 ноября 2024
Ответ дляДина -982a
На олх
Гарантую неперелевки• 09 ноября 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Макдональдс не бере підлітків
100%• 09 ноября 2024
Ответ дляДина -982a
А зріст до чого в мене 1.58 в 40 років і з собачкою гуляю
Гарантую неперелевки• 09 ноября 2024
Ответ дляДина -982a
При чому тут ми і ви? Дочка вигулює йорка, бо господиня-пенсіонерка захворіла, в неї ноги болять. Лабрадора, бо він після операції, йому треба вранці, ввечері і вдень, а влень господар не може. Спаніеля - бо народилася мала дитина і нема графіку.
Пустощі-веселощі• 09 ноября 2024
Ответ дляДина -982a
Дитина 14 років не має права працювати. А ось із 16- будь ласка, хоч у наймі, хоч самозайнятою.
У вас є ще 2 роки щоб підготуватися: набратися ідей, скласти бізнес план, вивчити основи податкового обліку тощо.
З вишневого садка• 09 ноября 2024
Ответ дляДина -982a
зі скількох років можна?
Це закон треба читати. Якщо є можливість працювати з 14-15,то йти до них та питати. Раніше я читала що так можна було працювати. Дізнаватись у макі треба.
Хай щастить
Мати тріля• 09 ноября 2024
Донці 15 років, робить ДЗ з англійської разом з дівчинкою-першокласницею, та потрошки навчає її мови. Ціна150 грн година, раз на тиждень. Небагато, але ж то свої гроші за невеликі зусилля. Знайшла через ’сарафанне радіо’ по знайомим
Воздух в банке• 09 ноября 2024
Ответ дляДина -982a
Правильно кажете. Не виправдовуйтесь, це дорослі нещасні жіночки вирішили за рахунок вас собі самооцінку підняти. Просто ігноруйте.
Репетитором це добра ідея, але починайте з грн 60-80, пробний урок безкоштовний.
Воздух в банке• 09 ноября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Хай вигулює далі... Дитина не хоче, це її право. Заспокойтесь і не нав*язуйте сою думку.
маска Ілона• 09 ноября 2024
Ответ дляДина -982a
У меня нет собак. Не перекладывайте ответственность. Вы не готовы зарабатывать