Кудлата хмаринка• 09 ноября 2024
А що вам дарують на роботі на новий рік?
Напишіть який подарунок вам сподобався найбільше?
ПодругаМужа• 09 ноября 2024
Попу раздалбывают за невыполненные или недовыполненные задачи по итогам года.
ЖаннаНеАгузарова• 09 ноября 2024
Можливість не бачити їхні морди. Беру вихідні з 24.12 по 4.01. Вже багато років
Хочу наколоти губи• 09 ноября 2024
самый любимый подарок на НГ это топливная карта на 10-12 тыс., а так, у меня такая работа, что после НГ у меня сейф и все шкафы заставлены конфетами и спиртным.
Садоводница• 09 ноября 2024
13 зарплата, корпоратив і все. Подарунки не дарують. Дають додаткові вихідні дні, але так як зараз святкових днів немає, то дали 25.12, 1.01 вихідні.
Квітка папороті• 09 ноября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Что у вас за работа такая интересная?
40каградусная• 09 ноября 2024
14 зарплата, 100€ подарочная карта в одну сеть, настенный календарь
Хочу наколоти губи• 09 ноября 2024
Ответ дляКвітка папороті
Что у вас за работа такая интересная?
хорошая работа, подписываю формы, акты и счета на оплату подрядчикам))
Мост_Устал• 09 ноября 2024
Вже третій раз нічого не дарують ні на НР, ні на березня-все в донати призваним колегам хоч і так допомагають більш ніж достойно, без свят
KROX@• 09 ноября 2024
В кращі часи - премію, хороший корпоратив і числа до 10 працювали у черговому режимі (тобто, не геть вихідні, але займалися лише терміновими питаннями, зайнятість пару годин на день максимум виходила).
З 2022 р - скромний корпоратив і черговий режим, без премій.
VitalinkaGL• 09 ноября 2024
ничего.
здесь нет такого.но это на усмотрение босса)
меня приглашают на Кристмас в паб на ланч(оплачивают они)+подарили бут.шампанского+коробку конфет в том году.
мужу подарили сертификат на 25 фунтов.
Глас_Народа• 09 ноября 2024
Ответ дляVitalinkaGL
ничего.
мужу подарили сертификат на 25 фунтов.
А 13-ой ЗП в Англии нет?
Или годового бонуса?