ЛижТолько• 09 ноября 2024

Час від часу думаю про зміну роботи.

Це моя друга робота. Перша була для мене пеклом, і добре, що я звідти пішла, то було моє найкраще рішення. Нинішня робота комфортніша, дорога займає годину часу, лояльна керуюча, звичайно в неї є свої таракани, але в усіх вони є. Просто пригнічує те, що я відчуваю, що деградую, кожний день як день сурка, кар´єрного росту немає. Зп на нинішні часи не сама погана, але доводиться "лізти" в кредитку, бо як хочу чогось більшого то не вистачає. Ще один мінус, що беруть всіх підряд, людей без освіти, колишніх прибиральниць , і всі отримуємо однакову зп, а я мусила на цю справу 5 років вчитись, нервувати, захищати диплом, писати курсові. Колектив в нас не великий, та і я людина інтроверт, боюсь ходити га співбесіди, боюсь великих офісів
Дама с заначкой• 09 ноября 2024
Просто цікаво, а на яку посаду/спеціальність ви вчилися 5 років, але беруть і прибиральниць без освіти?

вре_Динка• 09 ноября 2024
Ответ дляДама с заначкой
І мені цікаво
автор ЛижТолько • 09 ноября 2024
Ответ дляДама с заначкой
Фармацевт
ЧукИГеки• 09 ноября 2024
Ответ дляЛижТолько
Фармацевт
А при чому тут великі офіси? Ви інтроверт?а кому весь цей лікувальний хлам продаєте? Дзеркалам?
Мама Карло• 09 ноября 2024
Ответ дляЛижТолько
Фармацевт
Уборщица-фармацевт- это новый уровень. Это как ,,Станьте реабилитологом с нуля за месяц,,.
Файна цьоця• 09 ноября 2024
Ответ дляЛижТолько
Фармацевт
А де це фармацевтів беруть без освіти?
Чи ви в офісі бадами барижнічаєте?
автор ЛижТолько • 09 ноября 2024
Ответ дляЧукИГеки
Бо я одного разу ходила на співбесіду в великий офіс))) там я мусила працювати на телефоні, звонить людям і впарювати Бади, представляючись медиком. І коли я туди зайшла вперше, там такий здоровий офіс був , що мені не комфортно стало, бо після маленької аптеки відчула себе дикарем
ЧукИГеки• 09 ноября 2024
Ответ дляЛижТолько
В мене таке враження що вчора 9 клас закінчили
автор ЛижТолько • 09 ноября 2024
Ответ дляМама Карло
Ви сміятесь але це правда......вона отримує більшу зп ніж я, бо вона вміє гарно продавати, а я не вмію.

Файна цьоця• 09 ноября 2024
Ответ дляЛижТолько
Йдіть працювати в аптеку.
автор ЛижТолько • 09 ноября 2024
Ответ дляФайна цьоця
А де це фармацевтів беруть без освіти?
Чи ви в офісі бадами барижнічаєте?
В аптеку беруть, але це по знайомству
Крапипопка• 09 ноября 2024
Шукайте іншу роботу. Якщо у великому місті, проблем не буде. Я тиждень, як працюю на новій роботі. На попередній була 3 роки, і відчула таке незадоволення, що грошей не вистачає, я виконую гору різних доручень, але в мене зарплата , як в прибиральниці і двірника (освіта вища, технічна). Ніяких доплат немає, гола мінімалка. Пішла і за 1 день знайшла роботу, задоволена. Тож не бійтеся пробувати змінити своє життя!
Мама Карло• 09 ноября 2024
Ответ дляЛижТолько
Интересно, как в аптеке можно просто ,,гарно продавать,,. Я, например, обычно кучу вопросов задаю.
автор ЛижТолько • 09 ноября 2024
Ответ дляКрапипопка
Я планую переїхати в місто після Нового Року, бо зараз трішки проблематично це для мене
Файна цьоця• 09 ноября 2024
Ответ дляЛижТолько
Так для продажника на телефоні потрібні якості, яких у вас напевно нема. За них вона і отримує.
А ви йдіть фармацевтом в аптеку
Метелики на душі• 09 ноября 2024
То певно ті, які мені лоперамід від закрепів радили колишні прибиральниці))))
автор ЛижТолько • 09 ноября 2024
Ответ дляМама Карло
Гарно продавати, це запропонувати замість таблеток які виписав лікар аналог з СТМ чи ТМ
Метелики на душі• 09 ноября 2024
Ответ дляКрапипопка
Пішли по професії?
автор ЛижТолько • 09 ноября 2024
Ответ дляМетелики на душі
Не факт, людина просто могла перенервувати і таке дати вам(

НаБалКоніХодять• 09 ноября 2024
Ответ дляЛижТолько
Так вона на посалі фармацевта без освіти?
автор ЛижТолько • 09 ноября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Так. Її оформили як касир торгового залу
Метелики на душі• 09 ноября 2024
Ответ дляЛижТолько
А якщо прийде людина з високим тиском і їй щось для підняття дадуть і вона це вип´є??? А ще, в одній з мереж куди приходиш з рецептом, де чітко пише не діюча речовина, а назва препарату то починають тюхати ’аналоги’, ніби візьміть краще це бо воно краще. А якщо там напутають? Не всі ж звіряють діючу речовину.
автор ЛижТолько • 09 ноября 2024
Ответ дляМетелики на душі
Я не в захваті теж, що в аптеках треба робити заміни, напарювати. Добре, коли фармацевт знає фармакодинаміку, фармакокінетику, протипоказання, взаємодію з іншими лз.
Гарнюнька• 09 ноября 2024
Ответ дляЛижТолько
Фармацевт
От так і знала, що колега, навіть тільки почавши читати тему🙌
автор ЛижТолько • 09 ноября 2024
Ответ дляГарнюнька
🫶
Гарнюнька• 09 ноября 2024
СТМ - це мережа АДД?
Бо де я працюю, ЕТМ. І так, знаю випадки, коли брали на роботу в аптеку вчительку і продавця, проте там не один фармацевт на зміні, виручать якщо що
автор ЛижТолько • 09 ноября 2024
Ответ дляГарнюнька
СТМ - це мережа АДД?
Так, адд. Я одна на зміні майже завжди, а зараз ще й людей побільшало, в мене починає око сіпатись коли двері відкривають
Блискавка• 09 ноября 2024
Ответ дляЛижТолько
Фармацевт
Бред
автор ЛижТолько • 09 ноября 2024
Ответ дляГарнюнька
СТМ - це мережа АДД?
В подорожнику теж є СТМ, тільки в них він ВТМ називається
Гарнюнька• 09 ноября 2024
Інтроверт за першим столом - це дуже важко, співчуваю Вам. Але і медпреди Вам не по силі будуть. Навіть не знаю, що порадить. Змиритися і розвиватися в продажах, в психології роботи з людьми. Не всім бути директорами, не всім завідувачками, тому чому ні, стати кращою версією себе саме в цьому місці