Li _nata• 10 ноября 2024

Согласны ли вы сейчас на прекращение войны без возврата захваченных территорий?

Результат:
вже голосів: 1743
1295 (74.3%) Да,хочу мира любой ценой
348 (19.97%) Нет,надо возвращать территории
100 (5.74%) Мне всёравно
unona4ka• 10 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Чому ви думаєте, що війну можна зараз зупинити? На якій підставі? Той, хто її почав, готовий зупинитися? З чого такі висновки?
войны заканчиваются или победой или капитуляцией. Третьего не дано.
олена олена• 10 ноября 2024
Ответ дляunona4ka
Я те саме написала. Пост 516.
tanysha777• 10 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Що повинен зробити Зе, щоб пуйло зупинився? Конкретно напишіть.
Він нічого не зробить , ворон ворону...
В них інша задача
олена олена• 10 ноября 2024
Ответ дляtanysha777
Він нічого не зробить , ворон ворону...
В них інша задача
А що би МАВ зробити? Щоб пуйло зупинився. Ви невірно зрозуміли питання.
Я вам підкажу - ніякі дії Зе війну зупинити не можуть.
KrupinkaSs• 10 ноября 2024
Ответ дляолена олена
У нас два варіанти. Повна окупація чи спротив. НА ЖАЛЬ.
Так, це дуже страшно. Але аргументу , що це не так, я жодного тут не прочитала
А знаєте,є речі не менш страшні за війну.Це занепад системи освіти і медицини.Якщо війна буде продовжуватись ,дітей будуть вивозити,школи і універи закриватимуться.Це громадний відкат у розвитку,і яке нас тоді чекатиме майбутнє?
Закопаємось у землю,будем ракети з гімна і палок робити,як жителі сектору Гази ,зато незламні .
tanysha777• 10 ноября 2024
Ответ дляJannyMoney
вы до сих пор не поняли? пуйло имеет преимущество в оружии, кол-ве людей, производствах и бабле. И пуйло перестроило свою экономику на войну. и пуйло сказало что будет воевать пока ’цели не будут достигнуты’. Врядли его цель это огрызки, которые они 3 года смогли отвоевать. Смысл ему останавливаться, даже если вы скормите ему пол Украину с вами вместе взятой.
Прям капитан очевидность
А что зеко манда сделала??????
Ну, кроме дорог для русских танков и разминирования подходов
unona4ka• 10 ноября 2024
Ответ дляJannyMoney
а вы свой дом как планируете зашищать?
С лопатой на танки не пойду точно. И других гнать не буду. Жизнь дороже стен.
И если что, в Херсонской области на левом берегу у нашей семьи была недвижимость и бизнес. Но я не воплю что ценой моей семьи, те кто не хочет воевать себе жизни сохраняют. Не знаю насколько ничтожным нужно быть человеком чтоб ровнять свою халупу с жизнями людей.
Oxy3• 10 ноября 2024
Ответ дляKrupinkaSs
А що будете робити ви,з лопатою на москаля підете?
Що я буду робити вас не стосується. Я лише питаю у таких як ви: де ви бачили умови миру про які тут пишуть, що всі будуть цілі і неушкоджені. Більше того, офіційних умов миру я жодних не бачила.
KrupinkaSs• 10 ноября 2024
Ответ дляJannyMoney
а вы двери откроете и за стол усадите?
А вы еврей,вопросом на вопрос?
олена олена• 10 ноября 2024
Ответ дляKrupinkaSs
І що ? Це все є, у війну так, занепадає багато інших сфер. На жаль.
Ми цього не хотіли точно, ніхто з українців. Я не розумію, чим те, що ви написали, заперечує мої слова.
tanysha777• 10 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Повинен був оточити себе професіоналами і продовжувати нарощувати обороноздатність
Робити ракети, а після попередження про наступ - переводити виробництво 24/7
Не розміновувати, а навпаки, нарощувати лінії оборони
Але, кому я це пишу
Тільки час і нерви витрачаю
І ще багато чого
KrupinkaSs• 10 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Зрозуміло,якщо вибирати між виживанням і гордим патріотизмом ,ви виберете останне
JannyMoney• 10 ноября 2024
Ответ дляtanysha777
Прям капитан очевидность
А что зеко манда сделала??????
ну вот и ответ. пуйло не остановится. а если вам не терпится стать рашкой, то вы можете бежать туда уже сейчас
JannyMoney• 10 ноября 2024
Ответ дляKrupinkaSs
А вы еврей,вопросом на вопрос?
а вы?
олена олена• 10 ноября 2024
Ответ дляtanysha777
Але, кому я це пишу
Тільки час і нерви витрачаю
І ще багато чого
Якщо коротко - так. Це мав би робити. І багато чого навіть, як не дивно, робив.
Але - раша сильніша. Ядерку має. Людський ресурс більший. Апетити має звірячі, зупинятися не хоче. Їм сам факт нашого існування як держави - як ганчірка для бика
tanysha777• 10 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Що робив, конкретно?
Навіщо було південь розміновувати?
tanysha777• 10 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Це байка від подоляка і єрмака
Страшно, що більшість вчепилась в цю цинічну брехню і так виправдовує свій вибір зрадників
олена олена• 10 ноября 2024
Ответ дляtanysha777
Що робив, конкретно?
Навіщо було південь розміновувати?
Один приклад наведу. На День незалежності в 2021 році повністю змінив військове керівництво всіх видів військ. Призначив супер патріотів і професіоналів. Військові тоді дуже дивувалися. Але потім стало зрозуміло, чому він так зробив - знав про війну. Промахів було також дуже багато, це факт.
Але при навіть найкращих можливих рішеннях фізично на полі бою рашу нам перемогти важко. І не Зе, а військові наші роблять для цього все можливе і неможливе
JannyMoney• 10 ноября 2024
Ответ дляunona4ka
но при этом барышни, которые под надежной защитой всу сидят в глубоком тылу позволяют себе торговать теми областями (и людьми), на которых сейчас идет борьба или которые заняты окуппантами. И такие все беленькие чистенькие ’я никого не посылаю’. А за них умирают ребята на фронте. Чтобы они не стали рашкой.
Это не предательство?
Если человек лично хочет себе русский мир в свой дом, так не проще ли такому человеку самому отправиться в рашку а не призывать всю страну к русскому миру?
олена олена• 10 ноября 2024
Ответ дляtanysha777
Це байка від подоляка і єрмака
Я Зе на обирала. І вважвю його зайвим в політиці в принципі. Але при іншому президенті війна була б і наслідки мала б приблизно такі ж. Це моя думка
олена олена• 10 ноября 2024
Ответ дляKrupinkaSs
Я нічого не виберу. Просто рожеві окуляри намагаюся не одягати часто
tanysha777• 10 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Тільки під тиском заходу призначив залужного
JannyMoney• 10 ноября 2024
Ответ дляолена олена
и моя тоже. пуйло собрало силы и поперло. Остановить его теперь может только разве что ядерная бомба... да и то...
tanysha777• 10 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Гарна казка
Але, чомусь зупинився в 2014
А Україна тоді дійсно була і гола і боса
Бери, скільки хочеш
Але, мені не цікаво, як ви собі це пояснюєте
Мені все ясно давно і не тільки з вами
олена олена• 10 ноября 2024
Ответ дляtanysha777
Всі командири змінилися, у всіх видах військ. На найкращих тоді. Може під тиском, цього я не знаю
alex-3f3c• 10 ноября 2024
Ответ дляJannyMoney
и где шапочка из фольги, когда она так нижна. Чонгар никто не разминировал.
Расследование почему не сработали мины ещё ведется. В т ч. Залужного допрашивали.
Может Залужный русский агент?
Вы пересмотрели теории заговора.
Ага, мины не сработали, порох отсырел, спички обоссали...охотно верим
JannyMoney• 10 ноября 2024
Ответ дляalex-3f3c
у вас еще и раздвоение личности? вас поэтому в армию не берут? ну верьте дальше в свои теории заговоров. Официальную инфу которая есть на сейчас я озвучила.
олена олена• 10 ноября 2024
Ответ дляtanysha777
Гарна казка
Але, чомусь зупинився в 2014
Бери, скільки хочеш
Мені все ясно давно і не тільки з вами
Якщо вам зі мною все ясно, то просто не пишіть мені. Я, здається, вам не хамила
Ирина-bbd0• 10 ноября 2024
Ответ дляunona4ka
еще и говорят что у нас проблемы с мобилизацией. Надо перепись воинственных советчиц провести, с германий-польш их вернуть и пару батальонов штурмовиков готово.
Сначала пусть вся ждуновская мразь уберется из Украины))))
unona4ka• 10 ноября 2024
Ответ дляJannyMoney
Это не предательство?
это манипуляция и перекручивание. Станем мы рашкой или нет-решать будут не ребята на фронте. Как и торгуют областями, разминируют их, принимают решения идти на курск тоже не советчицы и не ребята на фронте.
А вот выехавшие воительницы как раз требуют что все дружно шагали освобождать их дома, но когда их приглашают в окопы почему то очень обижаются.