Lenusikkuz• 10 ноября 2024

Якби ви йшли вулицею і почули, що

сидять люди і слухають успєнську :»а я сяду в кабріолєт» (досить голосно, чутно здалеку) ваші дії?
Shaan• 10 ноября 2024
Ответ дляLenusikkuz
Нічого б не сказали їм? Це типу нормально?
о, языковой патруль на проводе вас еще не начали бить?

Vera83• 10 ноября 2024
Сколько больных людей вокруг от войны мы все наверное неизлечимо травмированы
автор Lenusikkuz • 10 ноября 2024
Ответ дляMerlana
Дайте номер закону, чи посилання на нього, дуже потрібно
Законопроект №7273-д забороняє на території України, зокрема, публічне виконання, показ та демонстрацію фонограм, відеограм та музичних кліпів артистів, які є або були у будь-який період після 1991 року громадянами держави-агресора. Заборона не застосовуватиметься на російських співаків, які засуджують агресію росії проти України. Відповідний перелік виконавців вестиме й оновлюватиме Апарат Ради національної безпеки та оборони.
Mazhar21• 10 ноября 2024
Ответ дляLenusikkuz
Мовчки пройшли б поруч? Вас це не займає?
Займає. А шо робить. Я в Харкові живу. Підлітки і слухають і самі підспівують щось російською. Молодь вся в руському тік тоці і таке інше
автор Lenusikkuz • 10 ноября 2024
Ответ дляShaan
Шкода що вас « нє началі біть»
Mazhar21• 10 ноября 2024
Ответ дляLenusikkuz
Шмара руснява, яка підтримує вбивство українців.
Мда
marata• 10 ноября 2024
Ответ дляLenusikkuz
Що саме вона вам показує? Те що показує мені говорить про наш повний провал. Бо люди втікли від рашки в Київ, втратили свої домівки, але не бачать нічого поганого в тому, щоб слухати успєнську
Оце й показує )

Vera83• 10 ноября 2024
Ответ дляLenusikkuz
А может это Вы «шмара» і засланный казачек? Классический срач про мову это уже скучно и неинтересно
Shaan• 10 ноября 2024
Ответ дляLenusikkuz
Шкода що вас « нє началі біть»
Удалено администрацией...
Mazhar21• 10 ноября 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Я вам больше скажу, подростки, у одного папа в плену, у второго в зсу, донатят в рашистскую игрушку, и слушают их тиктокеров. Я хз как
А как это в рашисткую игрушку донатят? К сожалению подростки как то ближе к росии ментально
df364tye3• 10 ноября 2024
ускорил бы шаг ,,,
терпеть ее не могу, не рожу, не голос ,,,
не одной песни нет ,,,
они с распутиной настоящие отрыжки 90ых ,,,
YaЯна• 10 ноября 2024
А земфіру можна?
автор Lenusikkuz • 10 ноября 2024
Ответ дляMazhar21
Це сумно. Мабуть ми так і будемо в ярмі російському жити , якщо всім так байдуже
Шеллар• 10 ноября 2024
Мовчки пройду повз будь якого репертуару. В мовний патруль мене не візьмуть через наявність совісті і відсутності бажання міряти щелепи.
Mazhar21• 10 ноября 2024
Ответ дляLenusikkuz
Так автор, гнилий у гас народ. Краще не брати до сердця
Shaan• 10 ноября 2024
Ответ дляSombra
А вы бы херячили чужое имущество только в Украине? Или в США бы тоже мимо русской песни не прошли бы мимо?
вы шо, в США она тише воды и ниже травы. Там за это можно ого как попасть, страна эмигрантов и ненависть за язык там называют фашизмом.
автор Lenusikkuz • 10 ноября 2024
Ответ дляVera83
А може ви шмара? Вам відео відправити? Давайте месенджер, я скину . Якщо ж вам це нудно і не цікаво, йдіть мимо цієї теми, ніхто не кликав сюди силоміць
Vera83• 10 ноября 2024
Ответ дляMazhar21
Автор прям живое доказательство гнильцы😁
Mazhar21• 10 ноября 2024
Ответ дляVera83
Это не про могу, это про другое. И кстати интересная тема

lilu502• 10 ноября 2024
Ответ дляSombra
Ну хотят люди сесть в кабриолет и уехать куда- нибудь. Пусть каждый слушает что хочет
Ну то якби ж і звалили до любаші. Нефіг нашу землю засмічувать
Sombra• 10 ноября 2024
Ответ дляYaЯна
А земфіру можна?
Перед прослушкой плейлиста «хиты 90» необходимо ознакомиться с позицией каждого исполнителя, и в соответствии с рекомендациями «министерства правды» очень ловко работать пальцами, нажимая кнопку перемотки неугодных.
автор Lenusikkuz • 10 ноября 2024
Ответ дляShaan
Удалено администрацией...
Merlana• 10 ноября 2024
Ответ дляLenusikkuz
У законі є обмежувальна норма про публічне виконання, під цю категорію припадає виконання на вулиці та програвання музики з колонок.

Наразі відповідальності за це порушення не прописані, для цього потрібен ще один закон. Але поліцейські можуть вимагати припинити вчинення правопорушення, або свідомі громадяни можуть апелювати до порушників.

Є щось дієвіше? Бо поліція провела бесіду. Все
marata• 10 ноября 2024
Ответ дляHupBaHa
только никто не приедет по такому вызову, даже не мечтайте
Приїжджають. Перевірити, чи є ви прихильником держави-агресора
Vera83• 10 ноября 2024
Блин я реально не могу поверить что в конце 2024 года еще кто то ведется на срачи про мову, когда вскрылось какими миллиардами «можновладці» косят на войне, автор скажите что вы троляка, умоляю
Shaan• 10 ноября 2024
Ответ дляLenusikkuz
Удалено администрацией...
Погрозы в вашей голове. Вы точно неадекватная. Я вам всего лишь прогнозирую ваше совершенно очевидное будущее.
автор Lenusikkuz • 10 ноября 2024
Ответ дляVera83
А ви доказ чого ? «Какая разніца»?
Решка7777• 10 ноября 2024
нормально.
автор Lenusikkuz • 10 ноября 2024
Ответ дляSombra
Нормальні люди вже не слухають ці плей листи, дякувати Богу вже багато нових хітів є.
Shaan• 10 ноября 2024
Ответ дляVera83
Удалено администрацией...