сидять люди і слухають успєнську :»а я сяду в кабріолєт» (досить голосно, чутно здалеку) ваші дії?
Ответ дляMerlana
Дайте номер закону, чи посилання на нього, дуже потрібно
Законопроект №7273-д забороняє на території України, зокрема, публічне виконання, показ та демонстрацію фонограм, відеограм та музичних кліпів артистів, які є або були у будь-який період після 1991 року громадянами держави-агресора. Заборона не застосовуватиметься на російських співаків, які засуджують агресію росії проти України. Відповідний перелік виконавців вестиме й оновлюватиме Апарат Ради національної безпеки та оборони.
Ответ дляShaan
о, языковой патруль на проводе
вас еще не начали бить?
Шкода що вас « нє началі біть»
Ответ дляMazhar21
Займає. А шо робить. Я в Харкові живу. Підлітки і слухають і самі підспівують щось російською. Молодь вся в руському тік тоці і таке інше
Це сумно. Мабуть ми так і будемо в ярмі російському жити , якщо всім так байдуже
Ответ дляLenusikkuz
Що саме вона вам показує? Те що показує мені говорить про наш повний провал. Бо люди втікли від рашки в Київ, втратили свої домівки, але не бачать нічого поганого в тому, щоб слухати успєнську
Так автор, гнилий у гас народ. Краще не брати до сердця
Ответ дляVera83
А может это Вы «шмара» і засланный казачек? Классический срач про мову это уже скучно и неинтересно
А може ви шмара? Вам відео відправити? Давайте месенджер, я скину . Якщо ж вам це нудно і не цікаво, йдіть мимо цієї теми, ніхто не кликав сюди силоміць
Ответ дляShaan
Удалено администрацией...
Ответ дляLenusikkuz
У законі є обмежувальна норма про публічне виконання, під цю категорію припадає виконання на вулиці та програвання музики з колонок.
Наразі відповідальності за це порушення не прописані, для цього потрібен ще один закон. Але поліцейські можуть вимагати припинити вчинення правопорушення, або свідомі громадяни можуть апелювати до порушників.
Є щось дієвіше? Бо поліція провела бесіду. Все
Ответ дляVera83
Автор прям живое доказательство гнильцы😁
А ви доказ чого ? «Какая разніца»?
Ответ дляSombra
Перед прослушкой плейлиста «хиты 90» необходимо ознакомиться с позицией каждого исполнителя, и в соответствии с рекомендациями «министерства правды» очень ловко работать пальцами, нажимая кнопку перемотки неугодных.
Нормальні люди вже не слухають ці плей листи, дякувати Богу вже багато нових хітів є.