сидять люди і слухають успєнську :»а я сяду в кабріолєт» (досить голосно, чутно здалеку) ваші дії?
Байрактарочка• 10 ноября 2024
Ответ дляLenusikkuz
Може) але я вам допоможу, бо бачу що ви загубились
давайте. обіцяю сумувати і плакати не буду
Ответ дляРешка7777
Ви ж відпочивали з руснею в Єгипті, вам це не заважало , поіхати у центр відпочинку русні.
Я багато де відпочивала, маю можливість) не заздріть. Русню ненавиджу скрізь
ProstoKoschka• 10 ноября 2024
Ответ дляLenusikkuz
Ви вірно написали «в своєй странє «вони мають розмовляти українською. Хоча мова йшла про музику.
Вони мають розмовляти, як їх навчили з колиски. Люди не винні, що народилися в російськомовних містах. Справа у мові лише для таких зашорених, як ви
Ответ дляProstoKoschka
То не слухайте, йдіть, куди йшли. Мені взагалі заважає будь яка гучна музика, але я не можу робити на вулиці зауважень людям, бо вони нічого не порушують. То йду подалі.
Слухаючи русняву музику порушують. Але таким безпринципним як ви то все рівно. Яж кажу, раби вони такі
Vittoria66• 10 ноября 2024
Адекватна людина, до яких і себе відношу, пройде повз. Ніяка пропаганда не впливає на мене і моє ставлення до вподобань, тим більше, сторонніх людей: музика, література, твори мистецтва.
ProstoKoschka• 10 ноября 2024
Ответ дляРешка7777
ви же поіхали в центр відпочинку русні ( Єгипет, Туреччина) , є ж інші місця, де не чути з кожного бару ру
А людям хочеться саме туди, куди вони поїхали, а не в інші місця
Ответ дляSombra
Не мають.
Та я вже зрозуміла: ви готові зустрічати руський мір, бо різниці ж немає ніякої .
Ответ дляБайрактарочка
Удалено администрацией...
Ответ дляProstoKoschka
Удалено администрацией...
@ альонка@• 10 ноября 2024
Ответ дляLenusikkuz
Удалено администрацией...
Фу,як ви спілкуєтесь...от не соромно?
Ответ дляVittoria66
Удалено администрацией...
Ответ дляannu-b519
А вы свободная? А мужчины в вашей семье не рабы системы?)
Ні, не хвилюйтесь)
Ответ дляSombra
Я его не встречу, не переживайте за меня
Бо їде втікли ? Навіть не сумніваюсь)))
Ответ для@ альонка@
Фу,як ви спілкуєтесь...от не соромно?
Ні, спілкуюсь на рівні співрозмовника
Ответ дляannu-b519
А, ну тогда понятно, откуда у вас такие порывы)
Боже, що вам зрозуміло з одного речення? Ви знаєте чи є в мене чоловіки в родині? Які обмежені люди , біда якась просто.
@ альонка@• 10 ноября 2024
Я ненавиджу русню,але є пісні російською, які я з дитинства обожнюю.Анна Герман,деякі пісні Пугачової, Талькова,Цоя,та багато пісень ,які нагадують мені дитинство. Поясніть, чому я маю викинути їх з голови,якщо вони пов´язані з моїм минулим?Яке відношення вони мають до політики?
Ответ дляSombra
Вы хотите сказать что Пушкин, Есенин, Ахматова, Бродский - не достойны прочтения?
Что «времена года» Чайковского губительно влияют на личность?
Отнюдь. Вот телемарафон - однозначно
Вибачте телемарафон не дивлюсь, але бачу на вас він вплинув не найкращим чином , як і пушкін. А от читали б Панаса Мирного, чи Стуса, то такого б не було.
ProstoKoschka• 10 ноября 2024
Ответ дляLenusikkuz
Удалено администрацией...
То ви недолуга. Ну то й що, що загальне місце. Вам хтось нав´язує? Дивіться за собою, а не за кимось
ProstoKoschka• 10 ноября 2024
Ответ дляLenusikkuz
Удалено администрацией...