Lenusikkuz• 10 ноября 2024

Якби ви йшли вулицею і почули, що

сидять люди і слухають успєнську :»а я сяду в кабріолєт» (досить голосно, чутно здалеку) ваші дії?
Байрактарочка• 10 ноября 2024
Ответ дляLenusikkuz
Шмара руснява, яка підтримує вбивство українців.
то це вона в усьому винна? варто лише перестати слухати? 😱

автор Lenusikkuz • 10 ноября 2024
Ответ дляMerlana
У законі є обмежувальна норма про публічне виконання, під цю категорію припадає виконання на вулиці та програвання музики з колонок.

Наразі відповідальності за це порушення не прописані, для цього потрібен ще один закон. Але поліцейські можуть вимагати припинити вчинення правопорушення, або свідомі громадяни можуть апелювати до порушників.

Є щось дієвіше? Бо поліція провела бесіду. Все
Ви просили законепроект, я вам його надала. Про відповідальність мова не йшла, але як показує практика, щурам достатньо і виклику поліції , щоб вони затихли.
Merlana• 10 ноября 2024
Ответ дляLenusikkuz
Ні. Поліція більше не приїжджає. Слухають спокійнісінько
Байрактарочка• 10 ноября 2024
Ответ дляLenusikkuz
Бо батьки , чи інші дорослі, не пояснюють звʼязок між іграми та грошима, які отримує раша від цього. Діти несвідомі , їм треба такі речі доносити
цікаво, про які гроші йде мова?) думаєте ті люди, що сиділи на вулиці і слухали, прям платний контент слухають? 🤣 в них ймовірно всі гроші пішли на бухло, під яке вони це слухають
Sombra• 10 ноября 2024
Ответ дляLenusikkuz
Нормальні люди вже не слухають ці плей листи, дякувати Богу вже багато нових хітів є.
А про чем тут новые хиты к музыке юности? Одно другому не мешает
автор Lenusikkuz • 10 ноября 2024
Ответ дляVera83
Блин я реально не могу поверить что в конце 2024 года еще кто то ведется на срачи про мову, когда вскрылось какими миллиардами «можновладці» косят на войне, автор скажите что вы троляка, умоляю
Я не троляка і бачу що відбувається навкруги. Але поясніть мені, чому я маю жити поруч з людьми, які приїхали в моє місто втікаючи від росіі, і слухають тут русняву музику на весь парк, ввімкнувши телефон і не бачать звʼязок між цими речами. Нехай вдома роблять що хочуть, але я не маю це чути, гуляючи парком біля дому. Це не нормально!
автор Lenusikkuz • 10 ноября 2024
Ответ дляShaan
Погрозы в вашей голове. Вы точно неадекватная. Я вам всего лишь прогнозирую ваше совершенно очевидное будущее.
А я вам прогнозую! Побачите ще чиї прогнози збудуться першими)))) не вибачайтесь потім

Решка7777• 10 ноября 2024
Ответ дляLenusikkuz
Це сумно. Мабуть ми так і будемо в ярмі російському жити , якщо всім так байдуже
Тоді відчиніть кородони , і всі любителі ’не тих пісень’ виїдуть, рішення проблеми .
annu-b519• 10 ноября 2024
Ответ дляLenusikkuz
Нічого б не сказали їм? Це типу нормально?
А типа нет?
Aleksandra0505• 10 ноября 2024
Ответ дляLenusikkuz
Получается те родители что в плену или на фронте и их жёны не смогли донести эту мысль своим детям? Может потому они и на фронте? Или это не связано, как думаете?
Кто должен донести эту мысль детям?
uma• 10 ноября 2024
Абсолютно пофиг кто и что слушает, хоть шамана.
автор Lenusikkuz • 10 ноября 2024
Ответ дляShaan
Удалено администрацией...
Елена1265• 10 ноября 2024
Шла бы дальше по делам
автор Lenusikkuz • 10 ноября 2024
Ответ дляБайрактарочка
Ні, звісно не варто, треба побільше такої музики: Успенської, кіркорова, баскова, лєпса, ну, а какая разніца?
Руда Сова• 10 ноября 2024
Шла бы себе куда шла
А что надо? В сбу звонить?🤣
автор Lenusikkuz • 10 ноября 2024
Ответ дляБайрактарочка
Тобто те, що інші люди, які йдуть мимо і чують це - це норма? Вони прийшли нас вбивати, а ми слухаємо їх виконавців- в цьому немає нічого поганого? Ви взагалі в собі?
Решка7777• 10 ноября 2024
є країни , які прекрасно без своєі мови живуть , і кілька практику.ть мови загарбників : Швейцарія, Андора , Люксембург ,Бразилія ..і т д
Байрактарочка• 10 ноября 2024
Ответ дляLenusikkuz
а якщо, не дай боже, хтось говорить російською мовою, коли ви повз проходите, ви щось говорите? поліцію викликаєте? це ж мова загарбників 😱
Байрактарочка• 10 ноября 2024
чергова мовносрачна тема. мова не причина, а інструмент для маніпуляції. і свої, найбільш відбиті, загризуть одне одного. чого власне і добиваються цими вкидами

ProstoKoschka• 10 ноября 2024
Ответ дляLenusikkuz
Це їх вибір, а не ваш. Ви не маєте права їм щось казати
автор Lenusikkuz • 10 ноября 2024
Ответ дляБайрактарочка
Удалено администрацией...
автор Lenusikkuz • 10 ноября 2024
Ответ дляProstoKoschka
Їх вибір не мають слухати всі хто гуляє парком
Sombra• 10 ноября 2024
Ответ дляLenusikkuz
Они и так у себя дома. В своей стране.
автор Lenusikkuz • 10 ноября 2024
Ответ дляБайрактарочка
Удалено администрацией...
Байрактарочка• 10 ноября 2024
Ответ дляLenusikkuz
Удалено администрацией...
може я сама вирішу коли і куди мені піти? 🤡
Решка7777• 10 ноября 2024
Ответ дляLenusikkuz
Удалено администрацией...
Ви ж відпочивали з руснею в Єгипті, вам це не заважало , поіхати у центр відпочинку русні.
ProstoKoschka• 10 ноября 2024
Ответ дляLenusikkuz
То не слухайте, йдіть, куди йшли. Мені взагалі заважає будь яка гучна музика, але я не можу робити на вулиці зауважень людям, бо вони нічого не порушують. То йду подалі.
автор Lenusikkuz • 10 ноября 2024
Ответ дляSombra
Они и так у себя дома. В своей стране.
Ви вірно написали «в своєй странє «вони мають розмовляти українською. Хоча мова йшла про музику.
ProstoKoschka• 10 ноября 2024
Ответ дляРешка7777
В сенсі? Українцям не можна до Єгипту, бо там русня? А на планеті жити можна? Бо ж русня на ній живе.
автор Lenusikkuz • 10 ноября 2024
Ответ дляБайрактарочка
Може) але я вам допоможу, бо бачу що ви загубились