Царівна Жабка• 10 ноября 2024

Мій найбільший біль…

Мій найбільший біль полягає в тому, що виню себе через те, що діти мої не мають доброго батька, все спочатку було так добре, а зараз він якийсь черствий до них
Також те, що у мене був рідний братик, який помер у 1 рік через важку форму ДЦП, часто плачу через це
Мейк-ап форева• 10 ноября 2024
В выше описанном нет вашей вины.Муж стал чёрствый к детям - это у него голова дала сбой.
Смурфетта• 10 ноября 2024
Когда нет проблем, то надо их придумать и поплакать.
КошкинДом• 10 ноября 2024
Уявляю, як важко вашим близьким.
Не цілуюсь з бодуна• 10 ноября 2024
Ваш братик в Царствии Небесном молится за вас и ваших детей!
автор Царівна Жабка • 10 ноября 2024
Ответ дляСмурфетта
Чому Ви знецінюєте чужий біль? Ніхто не написав, що немає проблем
автор Царівна Жабка • 10 ноября 2024
Ответ дляКошкинДом
Уявляю, як важко вашим близьким.
Чому?
Карма хамелеона• 10 ноября 2024
Вы сейчас детям хуже сделаете вашим чувством вины. Ваша задача вести полноценную насыщенную жизнь с детьми, закрывать потребность во внимании принятии , не создавать дефициты, с которыми потом по психологам бегают. С мужем поговорите, что детям необходимо его внимание, если не поймет, посоветуйтесь с психологом как детям это компенсировать
вАлнуюся сильнА• 10 ноября 2024
А тепер найбільшу радість напишіть
Тундиринда• 10 ноября 2024
Та,то не саме головне в житті.Найголовніше в житті дітей до повноліття,це мама.Моі давно його не бачили і не згадують.Не картайте вже так себе,що зробиш,як так сталося.
Десь так, але...• 10 ноября 2024
Тут Вам не допоможуть
Смурфетта• 10 ноября 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Потому что это правда.
Вы б хотели чтоб брат с тяжёлой формой ДЦП не умер, а жил и мучался и все вокруг?
автор Царівна Жабка • 10 ноября 2024
Ответ дляСмурфетта
Потому что это правда.
Ні, але мене болить, що моїм батькам довелося пережити таке горе, і жити з цим
Смурфетта• 10 ноября 2024
Какая ваша радость в жизни? От чего вы каждый день улыбайтесь когда думаете об этом?
Смурфетта• 10 ноября 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Это их боль, а не ваша.
Наверняка• 10 ноября 2024
Навіщо картати себе за те, чого не можете змінити? Витрачати сили на самопоїдання, за речі, в яких нема вашої вини.
Любіть дітей, робіть їх життя кращим, вони варті сил і думок - маленькі люди поряд, яким ви потрібні зараз.
автор Царівна Жабка • 10 ноября 2024
Ответ дляСмурфетта
Діти
Смурфетта• 10 ноября 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Діти
А кроме них?
Сколько им и какой возраст?
Ворожу на каві• 10 ноября 2024
Каким то самопоеданием занимаетесь
Кнопкотиць• 10 ноября 2024
Обіймаю вас. Мій братик теж пішов рік тому. Але він загинув на війні. Теж відчуваю провину - не встигла відправити йому шолом, на який збирала кошти, до виходу в бій... Так і пролежала посилка на новій пошті, не дочекалася...
Він все казав: коли я з тобою говорю перед боєм, то відчуваю ніби захист. Вірив, що я його бережу. А я не вберегла. Болить неймовірно.
автор Царівна Жабка • 10 ноября 2024
Ответ дляСмурфетта
А кроме них?
Сколько им и какой возраст?
5 і 7
БоХатая• 10 ноября 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Не знецінюють, а знижують рівень важливості.
З братиком точно не ваша вина. Так склалося. Що від вас залежало? Нічого.
Ваші страждання від того, що ви уявляєте , що він би виріс гарною людиною і у вас були б чудові стосунки, підтримка і тд. Але могло бути і зовсім не так. Тому нема сенсу страждати по уявних обставинах.
Чоловік - який вже є. Можете розлучитись і тягнути дітей сама?
Інакше у вас вдвічі більше негативного прикладу дітям. Черствий батько і мама- терпляче страждалиця
Алина-1240• 10 ноября 2024
А вы причем?куча браков распадается,куча людей с дцп рождается
БоХатая• 10 ноября 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Це вже років 15-20 пройшло, як помер? Подумайте, чому вони так подали вам цю ситуацію. Можливо, через горе вам недодали уваги, ласки, ніжності. Не могли. Чи не думали про це. Ну і щоб ви теж про це не думали, вам не дають забути про горе.
В нормі горювати стільки часу по дитині, якій був лише рік - це неправильно. Тихий сум, спогади на річницю. Але не так , аби часто плакати.
Скільки вам було, коли він помер і чому це так вас вразило?
KristinkaCute• 10 ноября 2024
Прежде чем винить себя в чём-то, спросите сначала у ваших детей что им самим не нравится в отношении отца к ним. Может их всё устраивает, а вы себе придумали проблему?
Моя мама тоже любитель себя винить в том что из-за работы не уделяла внимание детям. Но детям хватало и того что было вообще нет проблем из-за этого.
Бува і таке• 10 ноября 2024
В чем проявляется чёрствость мужа?