СМСница• Изменено 10 ноября 2024

Чому ті хто виїхали закордон, так впевнено пишуть, що не повернуться?

Тут бачу і по знайомим, всі в один голос кажуть , що залишаються назавжди , що варіант повернення в Україну не розглядається взагалі і ні при яких обставинах. Половина знайомих сидять на соціалі, половина миють поли. А обʼєднує і тих і інших, впевненість, що після закінчення захисту їх залишать, як цінних платників податків. Хоча в тій же Данії родичка зачитувала одну з умов, що як тільки то одразу мають покинути країну. І це не та категорія з міст де бойові дій кому нікуди вертатися і тікали в чому були. Всі кого знаю або з Києва або з ЗУ
Виправлялочка• 10 ноября 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
И при это все киевляне , которых я встречала хаят заграницу. По сравнению с Киевом им все города ’село ’
В плані транспорта, наприклад, Київ ще те село. Не дай Бог до нас іноземцю без супроводу потрапити, то це все, він нікуди не доїде. Раптом що, я киянка.
Кудесница_с_пургеном• 10 ноября 2024
Ответ дляВиправлялочка
Ну с транспортном у нас везде беда. Метро только спасает, там, где оно есть.
Жена аллигатора• 10 ноября 2024
Ответ дляТріль підпільний
У вас роздвоєння особистості. Трошки вище ви писали, що в Польщі і повертатися не збираєтеся
От такі тут писаки. То вона в Польщі, то в Україні
ЖующаЯКонфету• 10 ноября 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Я не виїзджала, але планую. Готую дітей морально. Є можливість поацювати в Польщі в тій же компанії.
Корупція і народ ,який здав країну в 19 році ось основна причина.
Народ здав країну??? В окупації живете? Ну ви і коза брехлива
Миззери• 10 ноября 2024
Война научила что планировать что либо -себя обманывать , жизнь не предсказуема
Дама с собачкой• 10 ноября 2024
Потому что всю жизнь была такая цель и есть возможности
Бибер-анонимер• 10 ноября 2024
Ответ дляСМСница
Зі знайомих та родичів таких немає
Так спросите своих знакомых и родычей, почему они так уверены
Чего тут у неизвестных людей спрашивать ?
Жена аллигатора• 10 ноября 2024
Ответ дляДай подивлюся
Для того чтобы вернуть беженцев,нужно чтобы война закончилась официально как то. А она не закончится, будет перетекать из одного состояния в другое ,и всегда будет опасность тут жить. Поэтому кто хочет,чтоб беженцев вернули - не дождетесь.
Війна офіційно і не починалась
Свій варік• 10 ноября 2024
Чим довше ще війна затягнеться,тим меньше вже повернуться.
Люблю Украину• 10 ноября 2024
Ответ дляТріль підпільний
Найстрашніше, що такі моляться про те, щоб війна не закінчувалася
Молитвы что-то решают?))
Бибер-анонимер• 10 ноября 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Бо це люди вирішуюють повертатися їм чи ні. За кордоном всі спеціалісти потрібні
Это не люди решают, а законы той страны, где им сейчас предоставлен статус временного убежища во время военных действий
Не факт, что будет такая возможность после окончания этого статуса
Сердючка• 10 ноября 2024
Выпрут их оттуда только так, сидят пока пособия. Кому они там нужны, работать единицы, остальные обуза
ИзЮмрудная• 10 ноября 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Завжди є можливість є жити в інших країнах
ПесиКот• 10 ноября 2024
Нехай не повертаються
Вони вже тут чужі
Дама_с_караваем• 10 ноября 2024
Ответ дляДай подивлюся
У вас офіційний статус біженця? мабуть, ні. Лише тимчасовий захист, як і у всіх інших. А це вже не про ’пєрєтікать’. Закінчиться війна скоро, чи нескоро - правові нюансі цього статусу вже багато країн передивляються. І що з того вийде, ніхто поки не знає.
(Особисто мені по цимбалах, хто куди повернеться, якщощо.)
Госпожа_тамагочи• 10 ноября 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Думають, що Бога за бороду схватили
Щоб схопити Бога за бороду, треба неодмінно жити в Україні, працювати на 10 тис грн ненормовано, насміхатися з тих, що ’миють дупи за євро’ (висилаючи при цьому в Україну родичам посилки з харчами для ’поддержания штанов’) і при цьому створювати теми ’які ціни, пара йогуртів, ковбаса і ще щось там - 500грн, як жити’?
Просериарила молодость• 10 ноября 2024
Я не сиджу на соціалі і поки не мию підлогу. Але я не впевнена, що не випхають. А так да, я дуже хочу залишитися тут назавжди. Німеччина.
Жена аллигатора• 10 ноября 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Згодна. Всі українці сидять на зп в 10 тис і чекають гуманітарку.
Щедрик• 10 ноября 2024
та, меня-то оставят
я уже на карте пмж
вопрос вообще не в этом.
мужа могут забрать, даже после окончания войны не будут выпускать, ребенок не хочет оставаться, не хочет тут учиться
мое пребывание почти что бессмысленно
Госпожа_тамагочи• 10 ноября 2024
Ответ дляЖена аллигатора
В темі нижче б´ються титани, як завжди: нічого ковбасу брати/купіть краще м´яса/ну ви і жрьотє...
І нікому і і голову не приходить, що для працюючої людини купити ті нещасні пару йогуртів та шматок ковбаси - взагалі не повинно бути проблемою. Людина має отримувати зарплату,якої б вистачало і на ковбасу, і на йогурт, і на масло, і на м´ясо... Коли вам кажеш, що ціни в українських магазинах завищені до неба, ви починаєте розповідати про ’дешеве не може бути дорогим/ логістику/ податки’ і взагалі ’ми можемо собі дозволити все, що завгодно’. Ок. Тільки те, що я бачу - незначна частина українців дійсно може дозволити собі все, включаючи вихідні за кордоном з виїзним чоловіком, а інші 90% обирають між яйцями чи молоком/м´ясом (підставте що завгодно), при цьому з радістю пішли б за гуманітаркою, але вона в Україні не передбачена. Асфальт з клумбами важливіші.
Меряю от 0• 10 ноября 2024
Вважаю, що ви пліткарка і провокаторка
вАлнуюся сильнА• 10 ноября 2024
Ответ дляСМСница
Зі знайомих та родичів таких немає
То у вас таке коло спілкування..Серед моїх друзів і знайомих, хто виїхав через початок повномасштабної, ніхто не миє поли. Всі вже працюють на +- кваліфік.роботах і не беруть допомогу.
Госпожа_тамагочи• 10 ноября 2024
Ответ дляТріль підпільний
Найстрашніше, що ви у це вірите. Хоча це нагла брехня, яка чомусь розкачується на форумах.
Яйцеголовая• 10 ноября 2024
Ответ дляТріль підпільний
а що хтось ще думає що це не так? , ті хто на халяву живе за бугром на соціалі , в халявних квартирах , я впевнена що вони так і моляться
Evga32• 10 ноября 2024
Автор, вам завидно чи ви за них хвилюєтесь? По посту не зрозуміло)
Госпожа_тамагочи• 10 ноября 2024
Ответ дляСМСница
Зі знайомих та родичів таких немає
Я не маю в Україні жодного знайомого, хто працював би на прибираннях, або ’мив поли’ за гроші.
Чи означає це, що в Україні брудні унітази з підлогою?
Госпожа_тамагочи• 10 ноября 2024
Ответ дляbegovelik
Тоді авторка ще забула про тих, хто миє попи європейським пенсам )
У мене зустрічне питання: а хто їх миє українським пенсіонерам і чому Маня не переживає за них?
Дай подивлюся• 10 ноября 2024
Ответ дляДама_с_караваем
У меня нет никаких статусов, я в Харькове нахожусь. А ответила автору тему, это ж она печется о беженцах наших закордоном...
ЛеньГуглить_правда• 10 ноября 2024
Детей уже сдали ... студенты, сами тоже не спешим.
виза цифрового кочевника
Дай подивлюся• 10 ноября 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Війна офіційно і не починалась
Згодна