СМСница• Изменено 10 ноября 2024
Чому ті хто виїхали закордон, так впевнено пишуть, що не повернуться?
Тут бачу і по знайомим, всі в один голос кажуть , що залишаються назавжди , що варіант повернення в Україну не розглядається взагалі і ні при яких обставинах. Половина знайомих сидять на соціалі, половина миють поли. А обʼєднує і тих і інших, впевненість, що після закінчення захисту їх залишать, як цінних платників податків. Хоча в тій же Данії родичка зачитувала одну з умов, що як тільки то одразу мають покинути країну. І це не та категорія з міст де бойові дій кому нікуди вертатися і тікали в чому були. Всі кого знаю або з Києва або з ЗУ
БеллаДонна• 10 ноября 2024
Яке вам діло до них? За себе переживайте.
Люди самі розберуться
Як треба буде, повернуться , але вже зі знаннями, іноземними мовами, займуть свої квартири, піднімуть ціни на аренду, ВПО виставлять на вулицю, займуть робочі місця
Ви краще думайте за себе, і за бюджет на наступний рік, який посиплеться без грошей Заходу на допомогу
Люди самі розберуться
Свій варік• 10 ноября 2024
Ответ дляEvga32
Автор, вам завидно чи ви за них хвилюєтесь? По посту не зрозуміло)
Глибоко,дуже глибоко переймається долею.
забиякина• 10 ноября 2024
А я дуже хочу повернутися в Київ додому, в свою квартиру… але донька вже адаптувалася, що таке війна не знає ось через неї не впевнена, що повернусь (за кордоном два роки, без соціалки, підлогу мию тільки вдома у себе)
Директриссимо• 10 ноября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
А ви?
А ви,вопрос не у вам,и не нужно без ответа встречный задавать.
Тріль підпільний• 10 ноября 2024
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
Стетоскопуло• 10 ноября 2024
Я не знаю на що розраховують отримувачі соціалу, але якщо людина знайшла роботу, вивчила мову і її все влаштовує, то що дивного в тому що вона розглядає можливість не повертатися ?
Кредитная• 10 ноября 2024
Ответ дляЯйцеголовая
а що хтось ще думає що це не так? , ті хто на халяву живе за бугром на соціалі , в халявних квартирах , я впевнена що вони так і моляться
Про всіх узагальнювати не можна
Але про вас це точно можна сказати. Проекція називається.
Всі, хто когось звинувачує в таких думках - швидше за все, такі ж думки і мають.
Навіть якщо ви і не за кордоном (а судячи з усього - ні). Ви маєте якийсь бонус з війни. Інакше звідки взагалі такі дикі думки можуть появитись
Тріль підпільний• 10 ноября 2024
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
Є два варіанти
1. або вони мають варіант. Просто з вами не діляться. І напевне ж щось роблять, вивчають тему і тд
2. Аби для них як є, так добре. Ну попруть і попруть. А поки сидітимуть. У вас же теж є впевненість, що попруть. Яка без будь-якої гарантії. Просто на своїй логіці. Як і в тих, хто впевнений, що не попруть
Ответ дляБеллаДонна
Люди самі розберуться
Еще одна бедолага.
Еще и с такой гордостью пишет, что вот вернусь, заеду в одну из своих квартир, одних людей, которые лишились всего выселю, а другим подниму аренду!
А пока посижу здесь на выплатах.
Наталья557• 10 ноября 2024
Меня больше всего удивляет почему у людей такой страх что бы украинцев не оставили за границей? Я в Украине. Но мне абсолютно все равно останутся либо вернутся. Если люди смогут найти работу и там устроится лучше чем жили в Украине - мне не жалко, пусть у людей все сложится.
Девочки, будьте хоть немного добрее. Жизнь такая непредсказуемая, кто его знает как она сложится. Может вам еще самим предстоит выезжать и просить помощи у тех, кому вы так сейчас желаете вернуться.
Ответ дляНаталья557
Анекдот про те, ’щоб і у сусіда корова здохла’ знаєте? От він саме про цих людей. Головне бажання - не собі кращого життя, а сусіду поганого
Буквально в пятницу шеф рассказывал как он отстаивал когда то работника из Югославии. И работа , и жилье, и двое детей в школе у того мужчины были.
Нет, выслали обратно по окончанию войны.
Ну вот как-то так...
Германия. Страна НЕрозовых пони.
Но страна сейчас в кризисе, посмотрим куда вырулят и как оно будет.
Ну вот как-то так...
Германия. Страна НЕрозовых пони.
Lena24101987• 10 ноября 2024
Знайома мала прабабку полячку. Доказала все офіційно. Отримала карту поляка та іще щось (ану дівчата допомагайте) купуватиме квартиру, диплом підтвердила, вже працює .
Вона прямо каже-не повернуся! Як ви думаєте, автор- вона не права?
Інші у Відні купили житло. Ходять на курси. На яких правах вони залишилися я не знаю, але ці теж не збираються.
Ви взагалі не розглядаєте дійсно таких варіантів коли люди не повернуться і їх не випхнуть бо вони зайняли свою нішу
Слушайте автор, да какая разница собираются они в Украину или нет? Тех, кто сидят на социале, учат через пень-колоду язык и даже не пытались или не пытаются найти работу, попрут домой 100% по одной простой причине, украинцы не имеют статуса беженцев они под ВРЕМЕННОЙ!!! защитой. Не платишь налоги, ты не выгоден этому гос-ву, там все просто с этим и никто не будет никого жалеть. Те, кто это понял и грызут там землю под собой, работают, учатся, женятся или выходят замуж имеют шансы остаться, остальные поедут до хаты.
CyberHarpy• 10 ноября 2024
Ну хай і не вертаються, тю. Мене дивує така зверхність стосовно країни і звеличування своєї персони. Ніби це величезна втрата України, прям всі таки важливі для держави одні нобелівські лауреати, науковці ітд.