СМСница• Изменено 10 ноября 2024
Чому ті хто виїхали закордон, так впевнено пишуть, що не повернуться?
Тут бачу і по знайомим, всі в один голос кажуть , що залишаються назавжди , що варіант повернення в Україну не розглядається взагалі і ні при яких обставинах. Половина знайомих сидять на соціалі, половина миють поли. А обʼєднує і тих і інших, впевненість, що після закінчення захисту їх залишать, як цінних платників податків. Хоча в тій же Данії родичка зачитувала одну з умов, що як тільки то одразу мають покинути країну. І це не та категорія з міст де бойові дій кому нікуди вертатися і тікали в чому були. Всі кого знаю або з Києва або з ЗУ
fotolampa2011• 11 ноября 2024
Ответ дляПесиКот
Нехай не повертаються
Вони вже тут чужі
І чого це вони чужі…🤦🏽♀️
Leo07032016• 11 ноября 2024
Вопрос в том, почему именно вас это волнует. Именно такая постановка вопроса.
CyberHarpy• 11 ноября 2024
Ответ дляIrinnkA
Те що я написала - ви прочитали. Думаю, ви варті одна одну
Продовжуйте думати, може щось з цього і вийде)
До речі, на рахунок полів: син знайомих в Чехії працює доглядальником тварин у зоопарку, зміг собі дозволити будинок під Прагою, в іпотеку. Ось різниця в чому, в них будь яка професія відносно нормально оплачується, що ти можеш дозволити собі якійсь нормальний рівень життя. А не так, як у нас надаль, що більшість робочих спеціальностей це межа бідності((, так немає бути(. Але я сподіваються через роки нам це теж вдасться, при умові викорінення ось цього масового розкрадання
Ответ дляПургену мне
А почему вас это так тревожит?
Вы живёте свою счастливую жизнь в прекрасной стране, вам незачем сидеть на социале и мыть полы. Какое вам дело до этих ’ неудачников’?
Ну как почему. А вдруг многие смогут остаться. Как автору это пережить ? Вот она и беспокоится зараннее)))
Ответ дляЖующаЯКонфету
Народ здав країну??? В окупації живете? Ну ви і коза брехлива
Народ здав країну тупому невігласу зеленському, який був жертвою рос пропаганди і запевнив усіх що треба просто перестати стріляти і іншу лапшу.
Той в свою чергу призначив російських агентів на посади, звернув оборонні закупівлі і будував дороги.
Але ж всі здорові люди в 2019 рлці казали не робіть дурниці не голосуйте за буратіно коломойського...