СМСница• Изменено 10 ноября 2024
Чому ті хто виїхали закордон, так впевнено пишуть, що не повернуться?
Тут бачу і по знайомим, всі в один голос кажуть , що залишаються назавжди , що варіант повернення в Україну не розглядається взагалі і ні при яких обставинах. Половина знайомих сидять на соціалі, половина миють поли. А обʼєднує і тих і інших, впевненість, що після закінчення захисту їх залишать, як цінних платників податків. Хоча в тій же Данії родичка зачитувала одну з умов, що як тільки то одразу мають покинути країну. І це не та категорія з міст де бойові дій кому нікуди вертатися і тікали в чому були. Всі кого знаю або з Києва або з ЗУ
Глубоководная селедка• 10 ноября 2024
Ответ дляДиректриссимо
А через пару месяцев что вы будете делать?
А ви?
Поддакиваю иногДА• 10 ноября 2024
Ответ дляГербарія сушу
Программы поддержки украинцев не прекращали в Германии, посмотрите какие земли принимают, и езжайте. Но на первое время деньги лучше взять, вам-то их выплатят с первого дня вашего прибытия, но могут через два три месяца всю сумму - так как иногда задержки с рассмотрением документов бывают.
Дякую 🩷
Жена аллигатора• 10 ноября 2024
Ответ дляФляшка на трьох
А вы это пережить не можете? 😂
Я абсолютно не проти. Мені байдуже хто де живе, але навіть тут вже вважають, що ті українці, які залишись в Україні, то другий сорт.
Життя покаже 🤷
Фляшка на трьох• 10 ноября 2024
Ответ дляТріль підпільний
Найстрашніше, що такі моляться про те, щоб війна не закінчувалася
Удалено администрацией...
Тріль підпільний• 10 ноября 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Удалено администрацией...
Путающаяся• 10 ноября 2024
У всех ситуации разные. И условия в разных странах разные. Остаться в той же Польше или Словакии , имея постоянную работу и оплачивая все счета , проще , чем в странах Западной Европы. Кто - то смог перейти на рабочую визу, кто- то замуж вышел или в отношениях и есть вероятность брака и получения другого статуса.
Скоро_вчера• 10 ноября 2024
Ответ дляТріль підпільний
Удалено администрацией...
Тріль підпільний• 10 ноября 2024
Ответ дляAnnaOst
Бо не хочуть повертатися. Дивне питання
Так а куди повертатись? В пустий занедбаний Київ, в якому одні бомжі залишились та несповна розуму?
Фляшка на трьох• 10 ноября 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Життя покаже 🤷
Хто вважає? Це ви самі себе вважаєте? Вперше таке чую, навіть тут. Що не тема, то гівно лише на тих хто в Німеччині, бо заздрість спокою не дає. Я в Україні в навпаки цим пишаюсь, правда, в Києві. Вибачте, що не десь в прифронтовому місті. Маю багато друзів вже закордоном і навпаки щаслива, що можу їх навідувати, що хтось отримав шанс на життя, в мене є своє житло. То мені гріх жалітися, але не у всіх так, тому так, багато хто перегорнув сторінку післ страшних подій. Шок від того, що тут пишуть
ЖующаЯКонфету• 10 ноября 2024
Ответ дляСМСница
Зі знайомих та родичів таких немає
А вдома вони чим займалися?
Мавка• 10 ноября 2024
а куда возвращаться? в страну, где попраны права населения и законы только для бедных...
люди выехали и сравнили как жить в правовом государстве и как жилось в нашем, даже без войны.
Жена аллигатора• 10 ноября 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Теми почитайте, все тут побачите
Анютины ласки• 10 ноября 2024
Вернётся половина в лучшем случае.
Из моих знакомых никто не собирается возвращаться.
Мрії у вирії• 10 ноября 2024
Якщо люди кажуть що не повернуться значить є якісь причини ,навіть якщо вони поли миють.
мегамоСГ• 10 ноября 2024
Не вернусь. Не ждите. И не надейтесь. Гражданство получу, буду жить. А все сидите и причитайте
Ля-ля-ля• 10 ноября 2024
Все це вилами по воді писано,поки пмж не отримають,а росказувати можна багато чого
Не любовница• 10 ноября 2024
Смотря где они живут. Кто то нашел работу, купил жилье к примеру Польша, Испания
Кудесница_с_пургеном• 10 ноября 2024
Мы из Харькова. Выехали все семьёй. Будем тут до поступления дочери, как только у неё все получится и сможем ее оставить одну - планируем вернуться.
Незламна• 10 ноября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Я например, тоже точно не вернусь. И что?
Полы не мою, на социалке не сижу
Многих знаю, которые работают на заводах, в больницах, есть те, кто на первых порах и полы мыл, но выучили язык и нашли более оплачиваемую работу. У каждого свой выбор. Каждый хвалит свое болото)
Я тут Живу• 10 ноября 2024
Ответ дляТріль підпільний
Ото вы бедолага, те кто с Киева, конечно оставят, куда ж им возвращаться.
Тріль підпільний• 10 ноября 2024
Ответ дляФляшка на трьох
У вас роздвоєння особистості. Трошки вище ви писали, що в Польщі і повертатися не збираєтеся
Ля-ля-ля• 10 ноября 2024
Ответ дляНе любовница
І що,житло не дає права щоб жити в країні.Для цього потрібен легальний статус в країні
Анютины ласки• 10 ноября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Кто нас спрашивать будет, попрут всех по домам.
До 26 года продлили защиту, на сайте Евросоюза есть информация. Всё, кто хочет остаться не сидят просто так, а делают что-то для этого. У многих рабочие внж.
Кому смешно, объясните, чего смеетесь?
Тріль підпільний• 10 ноября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Удалено администрацией...
Кудесница_с_пургеном• 10 ноября 2024
Ответ дляТріль підпільний
И при это все киевляне , которых я встречала хаят заграницу. По сравнению с Киевом им все города ’село ’
Дай подивлюся• 10 ноября 2024
Для того чтобы вернуть беженцев,нужно чтобы война закончилась официально как то. А она не закончится, будет перетекать из одного состояния в другое ,и всегда будет опасность тут жить. Поэтому кто хочет,чтоб беженцев вернули - не дождетесь.
Виправлялочка• 10 ноября 2024
Чого вас так вштирюють ті закордонники)? Можливість залишитись завжди є, було б бажання. Європі теж вигідно оновити генофонд та мати додаткові робочих руки, тому навіть ті, хто на пособіях, після зняття військової стану підуть працювати, якщо захочуть лишитись. Всі інші поїдуть додому. Але чим довше війна, тим менше буде тих, хто повернеться(. Бо є дослідження на рахунок переломного часу в еміграції, соціалізації і т.д
Ля-ля-ля• 10 ноября 2024
Ответ дляДай подивлюся