Миловидна леді• 11 ноября 2024
Дитина погано їсть мясо. Худенька. Погана увага в школі і концентрація
Порадьте якісь вітаміни
Можна iherb
Поки даю д 1000 одиниць
13 р
Можна iherb
Поки даю д 1000 одиниць
13 р
Шалена невинність• 11 ноября 2024
Погана увага і концентрація це привід сходити до психіатра, а не шукати таблеточки в інтернеті
Кидстаффовка• 11 ноября 2024
після аналізу синові призначили В12, фолієву к-ту, того року давала залізо-ферритин провіряли, віт Д 2000 АЛЕ тільки після аналізів, ТТГ, Т3 вільний
МЧСница• 11 ноября 2024
Йдіть до гастроентеролога. У моєї теж був дефіцит маси тіла. Зробили УЗД, здали аналізи, гастроентеролог назначила препарати для нормалізації роботи травної системи і моя дочка вперше в житті почала просити їсти. Зараз вже 14 років, їсть все крім майонезних салатів.
Кидстаффовка• 11 ноября 2024
Ответ дляМЧСница
Якщо можете підкажіть, ферменти?
культУра• 11 ноября 2024
Ответ дляМЧСница
Цікаво, якого роду ці препарати.
Якщо що не побіжу купувати.
Про цікаво як вони діють
Якщо що не побіжу купувати.
Про цікаво як вони діють
Дружная семейка• 11 ноября 2024
Лучше дать мясо в разном виде , придумывать как и куда его запихнуть , чтобы ребенок ел)
Треба підробіток• 11 ноября 2024
Усик боксер майже не їсть мʼясо,почитайте інтервʼю, а ви думаєте вашій дівчині мʼясо принесе здоровʼя? Ох читати вам і читати різну літературу про харчування, розвиватись
Ответ дляМЧСница
Підтримую. Можливо дитина не їсть м´яса, бо організм не може його переварити. Іноді достатньо просто додати типу digest, креон ( травні ферменти)
МЧСница• 11 ноября 2024
Ответ дляКидстаффовка
Якщо можете підкажіть, ферменти?
Назву ферментів не пам´ятаю, це були коричневі кульки в прозорій капсулі. З них потрібно було поступово сходити протягом 2тижнів. І субалін для кишківника. По копрограмі було видно, що погано перетравлюється, і лікарка назначила, щоб покращити процеси травлення. Біля двох місяців приймали препарати по схемі.
МЧСница• 11 ноября 2024
Ответ длякультУра
Цікаво, якого роду ці препарати.
Якщо що не побіжу купувати.
Про цікаво як вони діють
Якщо що не побіжу купувати.
Про цікаво як вони діють
Лікарка подивилася на УЗД. По УЗД жовчний пізно викидає жовч. Тому за 30хв до їжі приймали жовчогінні (щось типу хофітола), під час їжі приймала ферменти (назву не пам´ятаю), і раз в день субалін для мікрофлори кишківника. Ферменти і бактерії приписувала за результатами копрограми. Робота травної системи надагодилася, дочка стала їсти краще і навіть прищів стало менше.
Гигиенишвили• 11 ноября 2024
Ответ дляДружная семейка
Ви просто не стикалися з дітьми які його не їдять ні в якому вигляді. І запихнути не варіант, кусає чує смак і все більше не їсть.
Дружная семейка• 11 ноября 2024
Ответ дляГигиенишвили
И крем суп не ест?
Кидаю курити• 11 ноября 2024
Ответ дляШалена невинність
Вам би теж не зашкодило навідатись до психіатра
Накладні мюслі• 11 ноября 2024
Ответ дляКидстаффовка
Якщо можете підкажіть, ферменти?
Я не автор коментаря, але мала таку саму проблему з дитиною (правда на концентрації це не відображалося). То спершу їй призначали Санзим (до нього ніби немає звикання). А потім звичайний Креон.
Неправдиша• 11 ноября 2024
Ответ дляМЧСница
Такая же история. Недовыброс желчи, неусвояемости веществ. Впервые чувство голода в 7 с половиной лет.
Неправдиша• 11 ноября 2024
Ответ дляТреба підробіток
Усик мужчина, у него нет месячных.
40каградусная• 11 ноября 2024
Глистів поганяйте, я цілком серйозно. Ворміл по одній таблетці 1 раз на тиждень 2 рази. Тобто сьогодні таблетка і через тиждень. Про токсичну дію на печінку не пишіть, це перебільшення
Неправдиша• 11 ноября 2024
Ответ дляДружная семейка
И крем суп не ест?
Моя сейчас очень хорошо ест, особенно мясо. Но крем суп не будет. Его взрослые любят. А дети любят простую однокомпонентный еду, чтоб видно было что есть что. Я после удаления гланд месяц ела супы через блендер. Их хватает на пол часа, потом опять есть охота.
40каградусная• 11 ноября 2024
Ответ дляТреба підробіток
Ну не смішить. Він може мʼясо і не їсть, а протеін - банками
Пацан к успеху шел• 11 ноября 2024
Ответ дляШалена невинність
Не путайте психиатра и невролога.
Заздрість то погано• 11 ноября 2024
Ответ дляМЧСница
Який класний у вас лікар. Реально.
Миловидна леді
• 11 ноября 2024
Ответ дляМЧСница
Порадьте цю лікарку
Шалена невинність• 11 ноября 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Не путайте психиатра и невролога.
Не плутаю
Це проблема психіатра, а не невролога.
Шалена невинність• 11 ноября 2024
Ответ дляТреба підробіток
Так, він херачить протеін, гейгери і тд :)
Тому мʼясо може й не їсти