Ума Палата• 11 ноября 2024

Дожились, продукты покупаем в кредит(

Потом зп начисляют гасим, потом немного живём и снова в минус.
У кого тоже так?
Сама не знаю• 11 ноября 2024
Все идёт по плану. Всех все устраивает. Повздыхаете на форуме и пойдёте дальше загонять кредитки в минус, возвышая офис великого президента в лик святых.
Обнимашкина• 11 ноября 2024
Ответ дляСама не знаю
Быстрее бы выборы, потом сдача Украины и возвышать будете пуйла.
Сама не знаю• 11 ноября 2024
Ответ дляОбнимашкина
А че не Трампа?
Трільчиха• 11 ноября 2024
Ответ длярукиЖимолости
Андрій Пишний отримав у 2023 році зарплату у розмірі 7,5 мільйона гривень, що становить приблизно 629 тисяч гривень щомісяця.
Вікіпедія :10 жовтня 2022 року Президент України Володимир Зеленський офіційно представив новообраного Голову НБУ Андрія Пишного команді Національного банку[2]. У своїй промові Андрій Пишний зазначив свої пріоритети на посаді Голови НБУ: макрофінансова стабільність,
\Судячи з його доходів, він свого досяг - зі стабільністю у нього особисто все ок, на відміну від переважної більшості.
Звічно я не підтримую думку, що чиновники такого рангу мають працювати задарма, але українські чиновники дуже дорого коштують народу і державі в цілому.
спальное место• 11 ноября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Уже третий месяц так же, сейчас на карте минус 22000, аванс будет максимум 5000, ЗП до 10000, не представляю как закрыть.
Живите по средствам
Все буде Україна• 11 ноября 2024
Ответ дляспальное место
Живите по средствам
К сожалению, не всегда так получается, когда ребёнок в больнице и срочно нужны лекарства. А замечание Ваше гениально!
спальное место• 11 ноября 2024
Ответ дляПані з калабані
е ні,у нас кращий найпотужніший. при оцьому,минулому, погано жили,всі плювались.
то вибрали кращого, чому тепер фантомні болі??
Либо шевелить опой при любом президенте и зарабатывать либо сидет и ныть - виноват президент, депутаты, налоговая и пр...
спальное место• 11 ноября 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
Автор, вы просто по сути одни и те же деньги гоняете с карты туда- сюда.
Нужно один раз погасить кредитку и закрыть ее.
Это такой тип людей. Им надо всё и срочно. А к кредиту на карте относятся как к своим деньгам. Потом ноют что надо гасить. Берёшь чужие и ненадолго а отдаёшь свои и навсегда.
На привозе• 11 ноября 2024
Ответ дляПані з калабані
то ви маєте на увазі останній час при баризі,та кілька років потім, поки ще був інерційний ріст економіки? Так купували, і навіть наш гарант також.

тому і за попередження про війну не хотіли говорити, щоб ’інвестори не порозбігалися’.
При Брежневе! При каком баризі?
Рву и мечу• 11 ноября 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
А може підкажете, в якому це селі картопля по 5-8 грн? Я б проїхалася закупила))) Бо я поки по 20-25 тільки зустрічала, по 18 дрібна, як горох.
У нас в селі одне хотіло по 15 купляти, так його всі обсміяли і послали
Яйцеголовая• 11 ноября 2024
Як я розумію, така ціна на картоплю не лише тому, що ціни на все зростають, а тому що цьогоріч об´єктивно дуже поганий урожай і людям реально нічого продавати. Багато хто розповідає, що викопали стільки, що вистачить лише собі і зайвої на продаж немає.
Обнимашкина• 11 ноября 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Не... вышооо...то Зеленский виноват....
ЧупакабраЗеБест• 11 ноября 2024
Ответ дляКурочка
А в чому жах?
мне тоже не понять, что именно его ужасает. это ситуация из категории ’мой ребенок в ужасе, у них один родитель в семье зависимый..’ или в чем ужас
ОхиИВздохи• 11 ноября 2024
Ответ дляспальное место
Позичаєш чужі,а віддавати треба свої...
ОхиИВздохи• 11 ноября 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Мы недавно переехали. Ребенок пошёл в новую школу. Она считается одной из лучших в городе. Т е не маргинальный контингент.
В начале сентября дети рассказывали о своей семье - мой ребенок пришёл домой в ужасе: практически во всех семьях работают по одному родителю. И это не из-за того, что деньги через жопу лезут.
Як Ви вважаєте чому так?
ОхиИВздохи• 11 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Ще цікавий момент, що до 7-9 класу майже більша половина батьків розлучається... А ті мами які були розлучені в молодшій школі, до старших класів заміжні вдруге
спальное место• 11 ноября 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Т е вы считаете только алкаши могут позволить себе не работать
рукиЖимолости• 11 ноября 2024
Ответ дляСама не знаю
Так он по сути ничего не решает - просто говорящая голова олигархата, которые в свою очередь хотят затянуть войну и против выборов, поэтому он и не хочет садится за стол переговоров.
рукиЖимолости• 11 ноября 2024
Ответ дляОбнимашкина
Кастрюля не жмет или зебот.
Обнимашкина• 11 ноября 2024
Ответ длярукиЖимолости
Кастрюля не жмет или зебот.
Ну ниче се• 11 ноября 2024
Ответ дляРву и мечу
Да ладно. Тут як питають екомне меню на 300-400 грн в день то завжди пишуть зніміть з кредитки. А тут вже налетіли на автора що знімає з кредитки
Мене такі ’поради’ завжди чудували.
Як наче банк наліво й направо ці гроші просто так роздає, по доброті душевній, і віддавати не доведеться.
Обнимашкина• 11 ноября 2024
Ответ длярукиЖимолости
Кастрюля не жмет или зебот.
Подтяжка• 11 ноября 2024
Ответ дляЗолота орда
Но только в барах аншлаги, все с афйонами, теслами. Покупают кремы по 4 тыс., косметологи, маникюры. Что-то не сходится
Все сходиться. Просто це різні люди
tala-li• 11 ноября 2024
Так вот ты какой(северный олень) - конец эпохи бедности )
Подтяжка• 11 ноября 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Але фінансова грамотність- це не про інвестиції, це про те як при любому доході мати заощадження і не жити в мінус
Не існує ’любого доходу’
Є ще й обєктивна реальність, в якій фігурують також суми, нижче яких прожити неможливо.
Подтяжка• 11 ноября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Я не еду брала, а лекарства и две курточки детям купила, сейчас на еду беру, так как зп и аванс все кидаю на кредитку, таким образом отсрочить день Х. Не купить лекарства я не могла...
А курточки що у вас за такі? При вашій ситуації треба шукати безкоштовні варіанти, вибачте. Соцдопомога, фейсбук групи
Едимнаморе• 11 ноября 2024
Ответ дляОбнимашкина
А без виборів суверенність гарантована ?
Подтяжка• 11 ноября 2024
Ответ дляАкуна_Матата
мабуть у всіх є такі знайомі. У мене сестра така, племінниця і сусідка бувша, подруга. Все жалілись, прибіднялись. Я пригощала, за мій рахунок відмічались свята, племінниці гроші, сестрі дорогіі подарунки. Банально всім ділилася. Від одягу до консервації. Вони з радістю приймали. А потім сюрприз - покупляли квартири, машини. І сказали вже по факту. Зїясувалося, що їх дохід набагато більший чим мій, але про це делікатно змовчали і користувалися моєю допомогою. Мені було боляче. Найбільше за сестру, коли вона подзвонила і каже - привітай, я купила квартиру. А до цього була тільки мова, про кредити на картках.
Це дивно, чесно кажучи. Я даю якщо є, кому і скільки бажаю. Племінникам дарую гроші, сестрі всілякі дрібниці - бо хочу і маю, а не тому, що в них немає. Ваш підхід трохи дивний. Ви хотіли, щоб вам люди що розказували? Про свої доходи і заощадження? Навіщо?
Подтяжка• 11 ноября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
И? Киевский садик в спальнике- папьі на нуле, мамьі все дома. При зп мужа 100+ им реально вьігоднее заниматься своими детьми, а не пахать на дядю за 15 тьіс
При папі на нулі хто їй ру дитину буде з черговими соплями глядіти? Таке, аби написати... В нема там ніяких 100+, як 80 набіжить то добре
Подтяжка• 11 ноября 2024
Ответ дляДевальвация
Вони такі дрібні, що там нема шо брати і з них готувати...Норм 79-80 грн..
У мене звичайно яйця ,як ви кажете, дрібні - мені так зручніше на гарячі бутерброди. Ну так замість 6 я використовую 7. Нехай з десятка 2 штуки - тобто 8 замість 10. Нормально. Та ж ціна,.