Не знали уже как тот свет выключить, что их матом не обложили
Ответ дляTeonaa
Що каже дтек?
Наче ж Укренерго дає команду, ДТЕК виконує, нє?
’АВАРІЙНІ ВІДКЛЮЧЕННЯ
Застосовані вранці у більшості областей аварійні відключення були тимчасовими і найближчим часом будуть скасовані. Стежте за інформацією на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні’
’АВАРІЙНІ ВІДКЛЮЧЕННЯ
Mary8478580• 11 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
А запитати Чому
Всі сидять, ниють, ждуть🤷♀️
Я б була дтеком, взагалі б нікому ні ого не вимикала, якби ці вимкнення мені бабло приносили. Нашо. Всім ок
Всі сидять, ниють, ждуть🤷♀️
Ну прзвоните узнайте))) я ничего не жду, у меня свет есть всегда, терять время на дозвоны мне не интересно
Шматочок хмарки• 11 ноября 2024
Ответ дляЧитака
написали, що то відключення на всяк випадок, але відбій дали, а ми в цу так і продовжили сидіти без світла, чекатимемо може пояснять чому так
В нас взагалі після відбою вимкнули.
Так що виправдання про на всяк випадок не підходить) На офіційному сайті написали аварійні відключення.
Ответ дляСтрекоза любви
Катя, спеціально для вас інфа. Взимку світла не буде подовгу. Можете вже зараз рити «помиральну яму». Ці 5 годин без світла будуть здаватися вам раєм. Так що…
нема питань. в будинках навпроти є газ, чому першими і завжди потерпають будинки на електриці!? зелька не вічний, все одно ж дочекаємося, коли його поженуть
Coffee is Love• 11 ноября 2024
Катерина нарешті дочекалася свого зіркового часу, щоб вчергове обіср*ти ДТЕК
Mary8478580• 11 ноября 2024
Ответ для Полячка
Потому что у них потребление в разы больше)
Я живу в газовом доме, но на линии с электрдомами
Mary8478580• 11 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Це як раз інтєрєсно. Просто сука долбана позиція «моя хата скраю»
Ну а как Вы хотите? Каждый кто хотел уже создал себе условия. Звоните в Укрэнерго и спросите почему отклбчают свет - там каждому ответят)))
Valentina shop2020• 11 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Зачем такое писать,мы и сами знаем что везде одни бандиты,так и норовят оставить без света или тепла,
Ответ дляМанула
’АВАРІЙНІ ВІДКЛЮЧЕННЯ
ага, найближчим часом.... в 7 вимкнули, о 13 увімкнули, вообще найближче... ні поїсти, ні зібратися по школам, роботам, нічого.... скільки можна лизати Європі, коли вже будуть думати про свій народ
Ответ для Полячка
3-й рік живимо у війні з відключеннями ее, ви досі не підготовились?
Просто ж може бути все набагато гірше, літо згадайте ...
Mary8478580• 11 ноября 2024
Ответ дляМанула
Ага, летом 7/2, сейчас фигня просто
Ответ дляМанула
що я можу підготувати? купити екофло? я по вашому міліонерша? до сраки ті пауери і гірлянди, вони мені плиту не увімкнуть, і влітку кондей також.
Mary8478580• 11 ноября 2024
Ответ для Полячка
ну це у вас 7/2, у нас стандартно 12 годин було
Повезло вам значит
Ответ дляBennd
Теперь даже обстрелы не нужны, будут самолеты взлетать и каждый раз свет будут выключать на пол дня, удобно придумали.
Нашим пи-рам как никогда сейчас выгодны массовые обстрелы , а не сложилось , поэтому пришлось звездеть хоть что нибудь про превентивное отключение , ну хоть шерсти клок.
Mary8478580• 11 ноября 2024
Ответ дляМанула
Туристичний газовий пальник вам в поміч, у мене він з 2022-го року.
Влітку без кондея, на жаль
У меня и кондей летом был, в +38 в тени на солнечной стороне без кондея сдохнуть можно
Ответ дляMary8478580
Да, профінансували цей бізнес , дебіли.
Те, що було як буденність, нам недоступне з причин що хтось хоче яхту , літак, віллу і трюфелі. А ми і раді купити собі умови і радіти з цього. Не забувайте що не всі спроможні купити. Сквльки бабусьок сидять на поверхах, без змоги спуститися, без мобілки - тупо сидять і ждуть. А може і без води і, ясно, в холоді. Або сімей небагатих.
А ви кажете «у мене все є». Ну, пишайтеся цим.
Я не в образу. Просто ця позиція до добра не веде. Ви радієте з того, і я рада за вам. Не нить а робить - це добре! Але те що для всієї планети, крім туземців з папуасами - бкденна річ, УКРАЇНЦЯМ недоступне. І вони від цього чомусь не обурюються, що іх роблять третьо- чи четвертосортною нацією! А вони ще й раді заплатити за це! І радіють з цього! Причому радіють егоїстично - як от Ви. Не в образу кажу, а як факт лише - бо і Ви не зобов‘язані замість тих скотів ставити екофлоу тим же бабцям.
Ответ дляСтрекоза любви
И все об этом говорят, начиная с первых лиц, постоянно.
Уже не обвинить в подготовке к шашлыкам.
Корочка Хлеба• 11 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
В нашей области пять минут назад отменили.У нас, правда,не отключали.Оказалось,что мой адрес не относится к ГАВ
Нико?
Только у нас есть Гав, Сгав, Мяв и Ряв