Чудо Ф_ф КеДаХ• 11 ноября 2024
Порадьте «бабку» перевірити на зглаз дитину
Дівчата, прошу без осуду
Я вже не знаю, що робити і до кого звертатися… в нас з чоловіком вже немає сил. Дитину наче підмінили : була «золотою» , а тепер останні 2 місяці просто жесть. Наче щось виселяється в неї, кричить, бʼється, не чує слів. А потім наче відпускає і стає такою, як раніше
Може хтось порадить бабку, яка може подивитися по фото чи є зглаз на дитині ? Буду дуже вдячна !
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 11 ноября 2024
Ответ дляОябунчик
А к врачу, не судьба?
До невролога вже записала
Фан Людки Неврубант• 11 ноября 2024
Фигней не страдайте. К врачу сводите. И сами дома выкатайте яйцом, и водой слейте. Мать - самый лучший помощник своему ребенку. А не чужая старая бабка, которая только молодой силы от него подсосёт.
БЦАшка• 11 ноября 2024
Скільки років дитині і вам?
Я сподіваюсь ви не дуже старі?
Бо молодь таким не страждає.
Я сподіваюсь ви не дуже старі?
Бо молодь таким не страждає.
Бюст Березуцкого• 11 ноября 2024
Ответ дляФан Людки Неврубант
Как дома выкатать яйцом и водой слить?
КокошинЭль• 11 ноября 2024
По фото точно ніхто вам нічого не скаже.
Я знаю одну жінку в Київській обл броварський район.
Але вони не помню чи яйцем чи просто молитву читає
Фан Людки Неврубант• 11 ноября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Как дома выкатать яйцом и водой слить?
Вам здесь написать?
Вы все интимные вещи на общее обозрение выставляете?
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 11 ноября 2024
Ответ дляФан Людки Неврубант
Ви про яйце і воду серйозно?
Як це ?
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 11 ноября 2024
Ответ дляКокошинЭль
Можете дати контакти, будь ласка ?!
Фан Людки Неврубант• 11 ноября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ви про яйце і воду серйозно?
Як це ?
И про крадник бабки тоже абсолютно серьезно.
Ні грама• 11 ноября 2024
У нас таке з 2х років. Вже 10. Пепевіряли вже міьйон разів. Тільки з´являється планшет, дитину підміняють. Не важливо, хоч 10 хв дивиться, хоч годину. Пів року назад планшет безслідно ’пропав’, і як пошептали, істерики пройшли.
КокошинЭль• 11 ноября 2024
Ответ дляНі грама
Так, згодна. Нажаль гаджети це тригер
ротцвеники• 11 ноября 2024
Ответ дляФан Людки Неврубант
надеюсь не батьковым яйцом надо выкатывать
Фан Людки Неврубант• 11 ноября 2024
Ответ дляротцвеники
У вашего батька выросло 21 яйцо? Мутант?Потому у него такая ’остроумная’ дочь?
ротцвеники• 11 ноября 2024
Ответ дляФан Людки Неврубант
зато у моего отца дочка хоть с умом)
Фан Людки Неврубант• 11 ноября 2024
Ответ дляротцвеники
зато у моего отца дочка хоть с умом)
это очень спорно.
ротцвеники• 11 ноября 2024
Ответ дляФан Людки Неврубант
это очень спорно.
ну ваше мнение очень ценно для нас после вашего предложения выкатывать что-то дома яйцом и что-то сливать
Фан Людки Неврубант• 11 ноября 2024
Ответ дляротцвеники
Удалено администрацией...
Шумелка Мышь• 11 ноября 2024
21 век. Беспроводная связь, автомобили без водителей.
Но кто-то все ещё верит в сглаз?!
Котя_люлю• 11 ноября 2024
Якщо говорити Вашою мовою, то на дітей не можна ’магічити’ взагалі ніяк, бо зіпсуєт долю 100%, а ці бабки з них тільки і тягнуть молоду свіжу енергію. Тишком-нишком і болячку на дитину можуть скинути, Ви і не зрозумієте нічого.
Просто от характер прорізається в дитини - терпіть, знаходьте контакт.
Або до терапевта для профілактики на обстеження організму.
Якщо не перехідний вік, то агресивність може і з органічними змінами бути пов’язана.
Анчо Ус• 11 ноября 2024
Возили мене батьки до бабки коли мені було десь 11 - 12 років . Причину не пам´ятаю. Але пам´ятаю , що на мені сімейне прокляття і вінок безшлюбності . Не знаю, що там до сімейного прокляття, але заміж вийшла вже вдруге. Висновки робіть самі.
P.S. Казала та бабка , що до неї треба ходити на якісь сеанси . Але благо мої батьки мене нікуди не водили . Вийшли тоді від неї і сказали дурня якась
Я не в теме• 11 ноября 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Но кто-то все ещё верит в сглаз?!
да, верят, я верю и в Бога тоже верю. Или в 21 веке и Бог пропал?
Алина-1240• 11 ноября 2024
Не надо по бабкам никаким таскаться,еще хуже оттуда принесете,сами яйцом выкатайте