Чудо Ф_ф КеДаХ• 11 ноября 2024
Порадьте «бабку» перевірити на зглаз дитину
Дівчата, прошу без осуду
Я вже не знаю, що робити і до кого звертатися… в нас з чоловіком вже немає сил. Дитину наче підмінили : була «золотою» , а тепер останні 2 місяці просто жесть. Наче щось виселяється в неї, кричить, бʼється, не чує слів. А потім наче відпускає і стає такою, як раніше
Може хтось порадить бабку, яка може подивитися по фото чи є зглаз на дитині ? Буду дуже вдячна !
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 11 ноября 2024
Ответ дляАлина-1240
Не надо по бабкам никаким таскаться,еще хуже оттуда принесете,сами яйцом выкатайте
Як викатати ?
Алина-1240• 11 ноября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Як викатати ?
Покупаете яйцо свежее,не моете его,берете в ладошку и против часовой стрелки от головы до ног обкатываете