Як міряти?• 12 ноября 2024
Супер мама - видели? доход мамы 400 тыс$ в месяц
Блогер, духовный наставник . Продает медитации, а вы говорите денег нет у украинок .
Нульовий сантиметр• 12 ноября 2024
Ответ дляМожу брикнути
Вона попроплачувала за рекламу свого блогу, всим блогера в інсті, всі її рекламують, а люди ведуться. Зайшла на її сторінку для цікавості, мале, кривоноге, шипилявить, щелепа на виворіт, щось розповідає руками махає…. просто акторка. Якщо мізки є у людей то не будуть на це гівно тратити кошти, але ж ні, вона ручками помахала, слинями камеру забрискала, розповіла що ісціляє від всих бід та бідностей, а її чудодійні медитації так взагалі зцілюють майже від раку. Ось люди взяли та й понесли свої гроші їй…. а потім чуда не сталося та багато вже негативних відгуків за цього карлика-клоуна.
А що поганого заробляти на обмежених і бідних людях? Вони ж самі віддають кошти, вона з кармана не забирає) Хто їм винен? Такі люди ліниві й шукають ЧУДА в житті, не хочуть напрягатись))
А на таких людях можна зробити мільйонні статки))
Це вони скуповують різний харчовий непотріб типу соків і йогуртів та булочок в атб. Це вони купують дешевий хлам в Аврорі. Це вони купують курси ’фінансове мислення’ .Ну й тд.
На таких заробляти легше ніж на заможних.
Указка• 12 ноября 2024
Ответ дляЧарочка діда
бред, она что их в карманх носит?? или под матрасом хранит
у меня были знакомые с доходами и повыше, эти люди ещё до войны не хранять свои активы в Украине и не живут тут, даже просто по соображениям безопасности, страна слишком бедная и коррумпированая, любой здравомыслящий человек имя такие деньги и доход сделает тоже самое, а главное ни при каких обстоятельства не станет оглашать свои доходы на публику, и не только по телевизору...
Не рахую, а вважаю• 12 ноября 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Звездит, конечно, муженёк депутат или хахаль наворованное на неё оформляет, а нам чешут по ушам, то бизнес вумен на ноготочках поднялась, то в прошлом веке пару тышь биткоинов купила, ага, верим. В сша после таких шоу к ней бы налоговая нагрянула, а у нас же цирк шапито
Неа, она реально продает курс за 1000 долларов и прогревает так что многие покупают
Указка• 12 ноября 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Простите у нас есть что-то вменяемое в стране кроме АТБ и Авроры? Если память мне не изменяет в большинстве городов кроме нескольких миллионников даже Сильпо и Новус не везде можно найти, какая страна такое тут и население, а дурить слабоумных обнищалых сограждан которые и сами скоро начнут умирать миллионнами...это как бы низко и так, не находите? К тому же у большинства кто тут остался жить и так почти не бывает нормальных денег, разве что те кто торгует войной, но у таких и жены не идиотки далеко...
Виниловая пластинка• 12 ноября 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Есть знакомая блогерша, которая тоже какие то курсы в инсте продает, а по факту - эскорт.
Новопоштинская• 12 ноября 2024
Дивно.. виявилось що вона мною заблокована в інст. і не пмятаю чому..Явно якусь фігню творила
Нульовий сантиметр• 12 ноября 2024
Ответ дляУказка
Хто. Їм. Винен?
Підняти дупцю й працювати дуже важко? Так, звісно?
Библиотекарь• 12 ноября 2024
Ответ дляЗадолбулька
400 тысяч долларов в месяц?
Не может такого быть.
Ее б закопали уже давно.
Ну 4 тыс, ну 10 тыс, ну пусть 40 тыс долларов в месяц. Но не 400 тысяч
Не может такого быть.
Ее б закопали уже давно.
Працюю у великій корпорації, яка займається декількома видами діяльності, промисловістю в тому числі. У нас немає чистого прибутку 16+млн у місяць. Не вірю у такі доходи.
Mrs.Sexuality• 12 ноября 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
У людей мислення, як у моєї мами, якій 74, що всі бідують довкола))
Відкрийте очі - в світі ДУЖЕ БАГАТО грошей, люди бронюють готелі по 3000$ / доба й купують сумки біркін))
Просто хтось вміє притягувати до себе гроші, а хтось - лише рахує чужі...
Хтось вміє заробляти гроші, а не притягувати їх
Лика-прилипка• 12 ноября 2024
О, і яка ж це група ФОП? Цікаво, скліьки перевірок таки буде за результатами перегляду цього шоу
Лика-прилипка• 12 ноября 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
или отмывает чьи-то деньги,типа крупы
ну, один он відмивав, а потім став президентом України
Ворожу на каві• 12 ноября 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Молдаванка или гражданка Молдовы?
Гражданка Молдовы
Лика-прилипка• 12 ноября 2024
Ответ дляБлагоуханочка
Все эти передачи обычное кино со сценарием 😂
Подруга сестры снималась много лет назад или в этой или чем-то подобном. Более олигархистей трудно было придумать, а в жизни она обычная массажистка с мужем, который чуть выше среднего зарабатывал. Не помню как она туда попала, но ничего невероятного.
Сестра снималась в массовке ( изображала сливки общества) . Сидела с подружками в приличном кафе. Все были при шубках и украшениях. Подошел режиссер, предложил развлечься и выгулять наряды. Девочкам было 21-25 лет, радостно согласились. Им даже не платили. Условием было сниматься в своем лучшем. Некоторые еще и папины тачки выгуляли 😂
Друг любит тусить в пафосных кругах людей искусства. Его уговаривали сняться в Холостяке, нужен был фермер, а у него аграрное предприятие. Правда до миллионера ему далеко. Но он решил не позориться , хотя понты любит😂
Вот так снимается эта лапша для народа.
ну, знайомий у холостячці знімався, просто саме змінив сферу, почав консультувати малий бізнес, от тупо набивав аудиторію, як би смішно не звучало набив, хоча недовго там був
Лика-прилипка• 12 ноября 2024
Ответ дляKsusci
Ну якщо податки платить, то най буде.
У раші таких двох блогерок податкова накрила і вони навіть трішки обдєлались.і штрафи платили і у сізо сиділи, і розлучилися вже навіть.
Хоча я не розуиію тих, хто їм платить гроші.
Я десь чула версію, що днякі блохери відмивають гроші алігаторів і депутатів.
ну, в нас за офіційною версією волошин теж бідний втік через податкову чи через переслідування податкової. щось таке
Потринділиця• 12 ноября 2024
Ответ дляО_Юми
Це навіть не наївність, це випадок якогось масового божевілля
На жаль …
Потринділиця• 12 ноября 2024
Ответ дляСлобожаночка
Не знаю что за блогер. Но мой муж пару недель назад вез Корячку в бла бла кар, тоже якобы минимум 20 тыс $ с блога, так возмутилась что 700 грн за поездку это дорого. Так что поменьше верьте этим инфоцыганям
А чому вона має навіть при великих статках віддавати свої зароблені кошти? Маю на увазі вище тарифу
Лика-прилипка• 12 ноября 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Гетманцев до прикладу навів суми заробітку українських користувачів платформи ’Only Fans’. Громадянка ’С’ одержала за створення платного контенту за декілька років понад 4 млн $, громадянка ’К’ – понад 3 млн $, а ’Б’ – близько 1,8 млн $.
’Позитивно ставлячись до будь-якого заробітку, не повʼязаного з насильством, наполегливо рекомендую таким громадянам все ж таки виконати податковий обовʼязок – задекларувати доходи та сплатити податки’, – додав чиновник.
і це тільки подруги Гетьманцева
Слобожаночка• 12 ноября 2024
Ответ дляПотринділиця
Ну она забронировала поездку за 20 мин до отправления, ее ж никто нахалом не уговаривал. И цену она видела. Зато с ходу «я блогер Корячка, вы что меня не знаете?»
Не стесняюсь• 12 ноября 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
В смысле пиздит? Это Инночки Подымаки тренера моего любимого подруга - Богдана Гончарук. Всё правда. Надолго ли…
Ну, в Подимакі своя схема збагачення
То, може, й ця сама по собі гімно на палці?
Карма хамелеона• 12 ноября 2024
Про заработок 400 тис в мес она назвиздела, чтобы набрать подписчиков в инсте, потенциальных покупателей ее курса. Такие деньги в Укр сейчас могут только тцкашники «зарабатывать»
Гравіцапа• 12 ноября 2024
Ответ дляО_Юми
Це кожен її підписник має купляти ту срану програму медитації за 800 баксів щомісяця. Я не уявляю звідки взагалі беруться ті наївні, які таке купляють. Но не вірю, що в нас реально така кількість інфантильних людей,які вірять в успішний успіх з повітря
Чому ж кожен підписник? Всього 500 проданих медитацій треба, щоб отримати 400к при ціні 800 долл;)
Ну і заробіток може бути не тільки з проданих програм, почитала її інтервʼю давнє, вона розповідала, що купує нерухомість під оренду, плюс реклама в блозі і тд і тп
КонхфЭдкаТузик• 12 ноября 2024
Ответ дляПаспортний стіл
А в мене мільйон і біл гейтс мій коханець
Со вкусом на мужчин у вас явные проблемы
Я не в теме• 12 ноября 2024
Ответ дляКвартираЧья
Я думаю она звездит
Не факт
Блогеры много зарабатывают)
Но не 400 в валюте, да 🙂↕️
Думаю, чуток меньше
Блогеры много зарабатывают)
Но не 400 в валюте, да 🙂↕️
Думаю, чуток меньше
булоТАЙминуло• 12 ноября 2024
Ответ дляЯк міряти?
Я думаю , мы много не знаем и это не большие деньги в Европе . Она судя по фото выехала куда то.
400 тисяч $ на місяць — скрізь великі гроші.
Пургену мне• 12 ноября 2024
Може, недочули?
Типу, чотириста - тисячу доларів на місяць, а не чотириста тисяч доларів на місяць)
Анонимба• 12 ноября 2024
Ответ дляЯк міряти?
Вот она, зашла в ее телеграмм по ссылкам и посмотрела видео . Не похоже на вранье
А, Богдана😀
Анонимба• 12 ноября 2024
Ответ дляГравіцапа
Именно ей не верю ни одному слову. Просто посмотрите на её зубы)
Даю справку• 12 ноября 2024
Ответ дляТвоя космішна
Налоговая обрадуется ее доходу
Гетьманцев, нашлась гуска, беги стричь
Брюнетка в Мармеладе• 12 ноября 2024
Ответ дляЗадолбулька
400 тысяч долларов в месяц?
Не может такого быть.
Ее б закопали уже давно.
Не может такого быть.
Ее б закопали уже давно.
Да там если 40 тис грн в мес есть, то кже хорошо и то не каждый месяц выходит