Retu• 12 ноября 2024

Шок. Бачили вже? І чим це все закінчиться?

Николай-b526• 12 ноября 2024
посмотрите марафон-там все объяснят...
Veronika_100k• 12 ноября 2024
Границами 91 г, по мнению одних.
Истреблением всего населения Украины, по мнению других.
Плохая зайка• 12 ноября 2024
Ну как чем? Перемогой, конечно.
Гимли• 12 ноября 2024
Так это еще оптимистичный сценарий на картинке
Шеллар• 12 ноября 2024
Моя думка, що з кожним днем темпи окупації земель будуть зростати. Але якщо Вам хочеться почути як ми вже взяли Курськ і плачуть буряти, то це до Мані і компанії.
Mashulenka• 12 ноября 2024
Картинка не грузится, что там?
Гимли• 12 ноября 2024
Ответ дляMashulenka
Картинка не грузится, что там?
Перемога
NataLia Na• 12 ноября 2024
Нас ждет Нечай
Байрактарочка• 12 ноября 2024
а ви думаєте чого найкращі наші підрозділи в курвську область кинули? шоб підарусня більше на сході захопила.
зато «суджа наша». чи вже нє? 🤡
Байрактарочка• 12 ноября 2024
зараз прийде маня з темами як все погано на підарашці і як все потужно у нас. почитаємо і видихнемо з полегшенням
Байрактарочка• 12 ноября 2024
Ответ для Natalia Papeta
Нас ждет Нечай
а шо Нечай казав, нагадайте будь ласка? розкол?
Шеллар• 12 ноября 2024
Ответ дляБайрактарочка
зато «суджа наша». чи вже нє? 🤡
Щоб там їх в землю покласти - більше жодного результату не видно.
Байрактарочка• 12 ноября 2024
Ответ дляШеллар
при чому тримають до останнього і не дають змогу відійти(
Марина-7262• 12 ноября 2024
А бачили скільки вже Харківської області відтяпали? Це просто жах. Такими темпами вже й до Харкова не далеко. Зброї нема, нічого не дають вже, страшно.
В Сумах що робиться…. але нам нічого не кажуть і не скажуть.
Antiprom• 12 ноября 2024
Автор, а що ви чи я можемо зробити зараз щоб покращити ситуацію? Моя відповідь: Нічого. От я більше почну донатити (хоча донатити і підтримувати підрозділи, які на фронті треба) а влада України почне ще більше просирати мої податки, тобто, напр., на Теремарафон, який став пропагандистським джерелом інформації виділять не 2 млрд а 3 млрд грн, на ЗП поліції збільшать бюджет, чи я наприклад піду в ЗСУ тим же піхотинцем-штурмовиком і мене відправлять тримати посадку і там я і ще таких 100 залишать своє життя, зате совдеповський генерал розпише на бумазі яке важливе значення мала та посадка, при цьому діти генерала ДАВНО не в Україні. Тому як ви не любите коли це говорять, але в 2019 обрали безпринципне аморальне непрофесійне ч.мо на пост президента, який поставив на керівні посади таких самих безпринципних аморальних та непрофесійних.. тому пожинайте результати вибору 2019 року!!
Colombina.• 12 ноября 2024
Ответ дляМарина-7262
Ну как не говорят...вся информация по картам доступна, но люди предпочитают прятать голову в песок и гнать на ’нададагаваривацца’
Щас прибежит ватага в тему и начнет банить всех подряд
Марина-7262• 12 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Я вам більше скажу. На оці телепередачі такі як «Є питання» з нікітючкою, йдуть мільйони гривень, вони зараз нікому не потрібні, краще віддати ці гроші армії, але ж ні, треба відмивати кошти по карманах а люди хай донатять, та в людей вже не буде скоро що їсти, звісно якщо лишилися останні 500 грн то людина купить дитині харчі ніж задонатить.
Марина ФР• 12 ноября 2024
Ще трошки і вже не буде про що домовлятись. Треба було домовлятись давно, а не класти стільки життів. А так ніякі кордони 91 нам не світять, куча розбитих міст і селищ-які не окуповані, але просто розбомблені, скільки хлопців молодих полягло.. і все ради чого? Амбіції? Гроші?
Юся шопоголик• 12 ноября 2024
Ще 20 км і будемо чекати кінця всієї цієї трирічної битви
Antiprom• 12 ноября 2024
Ответ дляМарина-7262
Була українська влада зацікавлена в якнайшвидшому закінченні війни всі гроші в першу чергу йшли б на фронт починаючи з 24.02.2022.. а так те що робиться навколо в мене великі сумніви викликає чи хтось хоче закінчення цієї війни окрім звичайних українців в Україні..бо як не подивись багато країн в великому плюсі від цієї війни і їм начхати скільки людей в Україні гине..
Та навіть для багатьох українців ця війна стала виграшним лотерейним квитком
PinkMa• 12 ноября 2024
Трампа зацікавили два пункти в Плані перемоги Зеленського — доступ західних партнерів до природних ресурсів України та заміна частини американських військ, дислокованих в Європі, українськими військами після війни, пише Financial Times.

вот чем
продали страну
Antiprom• 12 ноября 2024
Ответ дляЮся шопоголик
До чого ще 20 км?
KrupinkaSs• 12 ноября 2024
Ответ дляМарина ФР
А хто б тоді запустив американський ВПК?А хто б утилізував усю ту ржаву рухлядь ,яку нам чи в допомогу давали,чи ми ще за неї повинні будем заплатить.А хто б прорекламував би Байрактар?А хто б тоді випробував нові види озброєння в реальній війні? І таких питань може бути ще багато.
Marinamariana• 12 ноября 2024
Ответ дляМарина ФР
Ради чего полегло ? Ради защиты территорий и людей на этих территориях . Все претензии к рахе говняхе . А то мода смотрю пошла новая, обвинять Украину что Украина защищается от оккупации . П@@@ просто какой то
Марина ФР• 12 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Подивіться скілько щбагатилось наших депутатів, лікарів, тцкшників. Це ті які воюють руками інших, їм би воно й далі було б то було б добре. А потім потрошечку валять за кордон з корабля який тоне, і живуть своє нормальне життя десь там. А прості смертні мають або воювати, або сидіти в клітці вже 3 роки, у них права вибору нажаль немає
Марина ФР• 12 ноября 2024
Ответ дляMarinamariana
І от фінал який? Захищаємось до останнього українця? І що будемо мати? Ні України, ні українського народу
Antiprom• 12 ноября 2024
Ответ дляMarinamariana
Можна захищатись розумно та ефективно, а можно просто потужні відео знімати кожного вечора де говорити про потужні рішення та ПотУЖНУ підтримку, а елементарно навіть фортифікації не будувати
Марина ФР• 12 ноября 2024
Ответ дляMarinamariana
І що? Території де? Захистили-ні, люди живі-ні, міста цілі-теж ні. Зато у когось грошима тумбочки набиті
Шеллар• 12 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Ми потужно насадили квіток у Покровську, так би мовити зустрічали з квітами та новими вивісками.
Fanatka Sna• 12 ноября 2024
Ответ дляМарина ФР
Я думаю, можна буде хоч намагатись домовитись про розріз на лінії фронту