Retu• 12 ноября 2024

Шок. Бачили вже? І чим це все закінчиться?

Antiprom• 12 ноября 2024
Ответ дляFanatka Sna
Так ще й доводять, що так завжди було, це кляті комуняки прийшли і все не по-Божому зробили. Тільки навіщо мені ця вся інфа, якщо я так святкувала з дитинства і до 20 року про 25 грудня і не чула?
А ви не думали що саме такі як ви які пишуть я святкувала 7 січня і не чула раніше про 25 грудня чи чому не російською і розділяють суспілтство. Якби ви та всі інші не реагували на подібне то розділити суспільство стало б не можливим.. що вам заважає собі і далі святкувати 7 січня? Чи вам треба офіційний дозвіл влади? А про мову то взагалі дно, головне російськомовний, який захищає Україну на фронті Герой (а саме так воно і є) а на форумі автоматом стає зрадником..
_Alekssandra_• 12 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Я отвечу. Потому, что все поздравляют с Рождеством 25 декабря и хотят праздновать. Скажешь, что у тебя праздник в другую дату начинается вот это вот все. Про рашку и москалив

Про язык, вообще боль. Навязывают этот дикий суржык
Я раньше проблем из-за украинского языка не испытывала, а сейчас у меня сопротивление, этот новомодный украинский мне неприятен
Fanatka Sna• 12 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Я взагалі не реагую і святкую і надалі 7 січня. Але знаєте, коли з усіх боків вітають 25 грудня, пишуть як добре, що тепер є саме ця дата, що так і повинно бути, що тепер всі живуть за новим календарем і то є добре. , то воно аж дуже набридає. Тому я ніяк не можу розділяти суспільство)
Fanatka Sna• 12 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Про мову не писала нічого)
Гимли• 12 ноября 2024
Ответ для_Alekssandra_

Да тут и нельзя сказать , что окрошку ешь. Сразу на говно исходят и начинают такой бред нести.
_Alekssandra_• 12 ноября 2024
Ответ дляГимли
Та про ’тут’ и речи нет. Я про реальных физических людей пишу
Colombina.• 12 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Так нужно разрешение властей не официальный выходной, вам ведь католикам тааак не хватало этого разрешения. Решили отыграться?

Пы.сы.: я вообще атеист, не праздную ни один, ни второй день. Но понимаю, что на этом нельзя спекулировать, сейчас нагнули православных, и аукнется это очередной порцией конфликта в ’нужный’ момент. Равные права должны быть у обеих конфессий
Colombina.• 12 ноября 2024
Ответ дляFanatka Sna
Нарешті ми повернулися до свого коріння й скинули оте все, що було нав´язано нашим пращурам)))
Мне так забавно это читать
Colombina.• 12 ноября 2024
Ответ дляГимли
Или что мимозы любишь на 8 марта)))
Antoninaya1• 12 ноября 2024
Ответ дляdiamond_shop
як раз поки що темпи впали, дивіться уважно на карту
Забанять мабуть, але вже байдуже. Йдіть на ... Покровськ зі своїм марафоном. Гляньте на сповільнення на тому напрямку вживу, сподіваюсь, що таких як ви карма дожене, навіть за кордоном.
_Alekssandra_• 12 ноября 2024
Ответ дляColombina.
Или что мимозы любишь на 8 марта)))
А если Хеллоуин- этот стародавний украинский праздник-тебе не мил, то вообще, ждун, наверное
Antiprom• 12 ноября 2024
Ответ для_Alekssandra_

А я ніколи не любила Різдво 7, а хотіла завжди святкувати 25 і мені не подобалось що всі мене вітали 7.. бачите, як все відносно?. А зараз взагалі вирішила святкувати Різдво 5 лютого і хто мені це заборонить?
Fanatka Sna• 12 ноября 2024
Ответ дляColombina.
Мне так забавно это читать
+
Marinamariana• 12 ноября 2024
Ответ дляМарина ФР
І от фінал який? Захищаємось до останнього українця? І що будемо мати? Ні України, ні українського народу
Финал уже у тех людей которые жили на украинских территориях которые оккупировала раха и которые либо в братских могилах лежат как в Мариуполе и в пыточных , третий вариант - приспосабливаться будут и лизать сапоги убийцам и фашистам , а детей будут отдавать в русские школы , где будут их учить что русские фашисты и оккупанты это освободители . Есть только один вариант - бороться до конца( кроме этого боремся мы вполне успешно) , как это делали во Вьтнаме и Афганистане , маленькие страны победили огромные ядерные державы, выперли их со своей земли , Украина гораздо больше и Вьетнама и Афганистана
Marinamariana• 12 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Можна захищатись розумно та ефективно, а можно просто потужні відео знімати кожного вечора де говорити про потужні рішення та ПотУЖНУ підтримку, а елементарно навіть фортифікації не будувати
Если бы Украина защищалась не эффективно кацапы были бы уже в Киеве 2 года назад
Fanatka Sna• 12 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Ніхто. Тема не про Різдво, святкуйте, коли хочете. Але в Україні не святкували останні десятиліття Різдво як католики. Я вважаю, православна віра точніша.
Colombina.• 12 ноября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Мне он как раз мил, но да, я заметила, что его действительно стало как-то очень много последние годы - может потому что молодежи он очень заходит и развлекает их, но так недалеко и до внесения его в официальные праздники, что действительно, странно на наших теренах наблюдать. Так и до отмечания дня благодарения недалеко...
_Alekssandra_• 12 ноября 2024
Ответ дляMarinamariana
Так они почти и были
Antiprom• 12 ноября 2024
Ответ дляColombina.

Якщо вам в цей день так важливий вихідний є такий лайфхак: берете відпустку за свій рахунок. А от саме такі як ви і стають інструментами які використовують щоб розділяти людей
Dumky• 12 ноября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Мне вчера одногрупница сообщила, что муж на войне пропал без вести. Они выехали из окупации. Не могла она жить под чужим флагом. Ясное дело, его сразу пригребли. И вот горе такое, детки без папы
Ви зрозуміли, що написали?
Якщо не воювати - значить жити в окупації.
Чи все таки росія не винна і з нею ніхто не хоче поговорити і попросити, перепросити і домовитися.
Colombina.• 12 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Вы гоните))) То есть вам положен официальный гос праздник, а православным - куй на палочке?
И читайте внимательно, я не религиозна
Обе конфессии должны иметь одинаковые права в стране, и как раз именно такие как вы и поощряют ущемление людей в стране по разным признакам. Надо добиваться равноправия, а вы предлагаете одной части населения заткнуться в тряпочку. Это до добра не доведет
Fanatka Sna• 12 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Так, може, то такі як ви почали розділяти людей, своїм невдоволенням з приводу привітань 7 січня, бажаючи святкувати 25? Чому ви людей тут звинувачуєте, хто вам дав право?
Fanatka Sna• 12 ноября 2024
Ответ дляDumky
Ви зрозуміли, що написали?
Хочу спитати, а ви що з цього робите? Живете в окупації чи воюєте? Інших варіантів не дано?
Olvia1987• 12 ноября 2024
Ответ дляDumky
Ви зрозуміли, що написали?
Напишіть чесно,ви закордоном?
Fanatka Sna• 12 ноября 2024
Ответ дляColombina.
И читайте внимательно, я не религиозна
+
Порадниця трохи перегнула зі святами, хоча тема не про це
frumoasa17• 12 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Моя думка, що з кожним днем темпи окупації земель будуть зростати. Але якщо Вам хочеться почути як ми вже взяли Курськ і плачуть буряти, то це до Мані і компанії.
Половину того що завоювали в курщині вже втрачено. Там знову позиційна війна, яка тільки витягує ресурси, яких і так не зовсім вистачає, а раша не перекинула туди значні резерви зі сходу, як того хотіли. І продовжує тиснути.
Colombina.• 12 ноября 2024
О, это мы еще за перевод времени не вспомнили))) Когда у одних теперь сумерки с 15:30, темно в 16:00 ДНЯ, а у других словно ничего не поменялось - вечер по расписанию в 17 часов ВЕЧЕРА (я специально делаю акцент на том, какое время как принято называть по отношению к дню/вечеру).
frumoasa17• 12 ноября 2024
Ответ дляColombina.

25 грудня святкують Різдво по-вашому тільки католики?
snejs• 12 ноября 2024
Ответ для Natalia Papeta
Нас ждет Нечай
в начале войны за подобный ответ меня половина сайта заблокировала и кинули в бан на две недели
Antiprom• 12 ноября 2024
Ответ дляColombina.
И читайте внимательно, я не религиозна
О дивіться, ви використали слово гос праздник, тобто свято яке оплачує гос, тобто держава тим що дає вас в цей день вихідний за який вона платить, а як говорять дарованному коню в зуби не заглядають, хочете свято з вихідним погоджуєтесь на умови того хто платить, а ні то завжм вільні робити ВСЕ що вашій душі буде завгодно але за свій рахунок..