nabludatel• 12 ноября в 16:44
Ответ дляOlvia1987
Життя у всіх є,єдине і неповторне,не тільки у вас.
Давайте мінятися: я до вас (якщо ваш дім не в окупації), а ви до мене?
Allka- skakalka• 12 ноября в 16:46
Ответ дляМарина-7262
Я вам більше скажу. На оці телепередачі такі як «Є питання» з нікітючкою, йдуть мільйони гривень, вони зараз нікому не потрібні, краще віддати ці гроші армії, але ж ні, треба відмивати кошти по карманах а люди хай донатять, та в людей вже не буде скоро що їсти, звісно якщо лишилися останні 500 грн то людина купить дитині харчі ніж задонатить.
Я когда иногда попадаю на эти передачи ,кроме негатива , никаких эмоций .
Довольные ,веселые рожи ткача ,Дантеса , Никитюк ,мишиной .,бляха муха .
Antoninaya1• 12 ноября в 16:46
Ответ дляnabludatel
Чому Авдіївку? Лінії оборони дуже далеко від міста.
Удалено администрацией...
nabludatel• 12 ноября в 16:52
Ответ дляOlvia1987
Давайте, Миколаїв.
Ок.
Наступного разу будете віддавати Запоріжжя в окупацію, пам´ятайте, що ви й себе в окупацію віддасте
Хоча може це і є ваше бажання.
Ответ дляMarinamariana
Краще в российской школе , которые будут рассказывать что русские оккупанты и убийцы освободители ? И зачем тогда вообще жить и рожать детей в такое?Расскажите еще что лучше бы не мцам СССР сдалось
ИЛИ - заботливое зеленое правительство открывает границы и все желающие спокойно покидают страну и учат детей в школах с правильными уроками истории в той же Германии ...
Ответ дляnabludatel
Ок.
Хоча може це і є ваше бажання.
Я не віддаю нічого в окупацію.Але ми з вами два сапога пара:ви нічого не робите,щоб окупації не трапилось,і я так само.Але я хоча б не лицемірю і не розкидаюсь пафосними словами.
Allka- skakalka• 12 ноября в 16:57
Ответ дляКиев_Елена
Логично. А что его еще могло заинтересовать? Люди в качестве военной силы и ресурсы. Больше взять нечего, а вложено много денег в Украину. Пришло время долги отдавать(
Денег вложено в карманы верхушки ,а народу как всегда кукиш !
JannyMoney• 12 ноября в 17:00
Ответ дляOlvia1987
Я ж не про те.Я про цінність чужих життів для вас,які ви готові обміняти на Запорізьку АЕС.А от своє не готові.
так и вы не готовы. при этом успешно пользуетесь защитой всу. (если вы не на окуппированных или в заграницах)
Какие претензии у вас могут быть к кому то, если вас тоже защищают? Не хотите защиты - ну так и скажите.
А так сидеть под защитой и говорить что вам дороги чужие жизни как то хитропопо)
JannyMoney• 12 ноября в 17:02
Ответ дляsky-labs
и кто всех убегаюших пустит? Честный ответ: никто.
nabludatel• 12 ноября в 17:04
Ответ дляOlvia1987
Я кажу нічого пафосного.
Я прошу тих хто не має відношення до прифронтових міст не транслювати свої бажання здатися руських на нас.
Мабуть таки зблизька видніше, що таке руські і що таке окупація. Це не просто зміна прапору. Це втрата нормального життя. Це життя,в резервації коли окупант може зробити що хоче: може порізати всі підприємства у міста, може вивезти обладнання з лікарень, може привезти своїх рос вчителів у школи, які відносяться до укр дітей жахливо. Ви в курсі, що частина Зап обл повністю україномовна? Ви уявляєте що роблять з україномовними дітьми руські вчителі?
nabludatel• 12 ноября в 17:08
Ответ дляДробот И.
Вас обстрілюють нещадно . І це вже авіабомби, миномети і інше, що збити не можна. Щось з того, що відбувається зараз вселяє вам оптимізм?
Це все вселяє безмежну ненависть до руських.
А ви мені пропонуєте підти до них в окупацію?
У мене родичі, знайомі, друзі були і є в окупації в багатьох містах Запорізької обл. Це дуже погане життя. А для декого смерть.
Ответ дляJannyMoney
Я уже писала,что не хочу защиты ценой чьей то жизни.И в поучениях заграничных патриотов не нуждаюсь.
Ответ дляJannyMoney
А это уже не правительства/вас/кого-либо дело!
Границы должны быть открыты.
Даже в странах Европы, куда мы ’держим курс’, закрепленный в конституции, в шоке с наших закрытых границ. Война не повод к их закрытию в цивилизованных странах. К нашему недоумению они открыты и в менее цивилизованных странах...
Границы должны быть открыты.
Marinamariana• 12 ноября в 17:12
Ответ дляsky-labs
Границы должны быть открыты.
Конечно война это повод закрывать границы . Мужчины должны воевать
JannyMoney• 12 ноября в 17:12
Ответ дляsky-labs
Границы должны быть открыты.
а чье? ваше?
вы решили что какая то страна примет миллионы украинцев? На каком основании?
Просто думайте.
Ответ дляnabludatel
Я кажу нічого пафосного.
А що з російськомовними дітьми роблять українські вчителі?Це одне.А друге,ви про окупацію розповідаєте людині,яка в ній побувала.А ще жила під обстрілами,без світла,зв´язку і води.І з пустими магазинами.Хоч це було і недовго,але я це запам´ятала на все життя.Тому я і не бажаю цього нікому.
Ответ дляnabludatel
Звичайно хочемо. Але не ціною свого життя. Не ціною здачі міста руським.
Тут ціни на майно впали до мінімуму. Думає чому? Бо люди хочуть втекти від можливої окупації подалі. І в окупації теж ціни впали. Я підписана на Бердянські групи. Там бази на косі виставляють за ціною квартир.
Так вы сидите под реальными ежедневными обстрелами только из-за недвиги?!
Вот где жесть...
Ответ дляsky-labs
З якого дива німці мають це робити? Ну, ок, роблять, щоб війна не прийшла в Німеччину, а нащо їм годувати ще й таку кількість укр чоловіків? Ну, діти їм потрібні, а мами з ними.)
Ответ дляsim_sims
До війни наші діти не були потрібні Німеччині,а зараз прямо жити без них не зможуть.
JannyMoney• 12 ноября в 17:21
Ответ дляOlvia1987
не, причем тут писала. А что вы сделали чтобы продемонстрировать всему миру что вы готовы пойти в росс. окуппацию?
Вышли с белым флагом может быть? Перешли на территорию лднр?
На вашу защиту тратятся жизни. Что вы сделали, чтобы этого не было?
Ответьте.
Пока люди сражаются надо выбирать сторону. Либо ты на стороне своей армии и своей страны, помогаешь чем можешь и не призываешь капитулировать. (потому что это предательство). Либо ты на стороне захватчиков и против защиты своей Родины. Но тогда логично и физически находиться уже в рашке... Или я что то не понимаю.
Как можно пользоваться защитой и при этом говорить что она не нужна? Либо крестик, либо трусы.
Ответьте.
Ответ дляOlvia1987
Я такого не писала.
Східна Україна бажає,щоб патріоти з Волині переселилися до них Пожили в їхній шкурі,потім буде розмова.
Це по всій Україні так.Але волиняни живуть у своїх домівках і не бачать жаху війни вживу.
Це ж ваші пости.
Нащо таке писати?Повно там поранених і загиблих.Не торкнулось?Серйозно?
Це ж ваші пости.