Retu• 12 ноября 2024

Шок. Бачили вже? І чим це все закінчиться?

Olvia1987• 12 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Да украинка никогда в жизни не войдет в тему сепаратного гноя извращенца! Гидуе!
И только Вы с коллегами без капли брезгливости в этих кацапских шабашах разводите разговоры с кацапским ’донецким’ дерьмом.
Ага.особенно нахваливать медицину кацапии.где смсками на лечение в проклятых гейропах собирабт бабло))))
’Путинпамагиии!’))))
Аккуратнее))
Ирина-bbd0• 12 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Аккуратнее))
Что аккуратнее?
Эта мразь.достоин быть изгоем.а не про медицины с ним обговаривать!
Главное украинок поблочить.чтобы в мухосранске не мешали диаложить))))
Olvia1987• 12 ноября 2024
Ответ дляtanysha777
А страховая медицина только ж на педерации есть?
Ну да
Наверное, потому всем болотом собирают ветеранам на зубные протезы , о детях и говорить не приходится
Мне пофиг,что есть на вашей педерации.Меня волнует то,что у нас нет страховой медицины и тяжело заболевший человек при отсутствии денег, обречён.
filafina• 12 ноября 2024
судя по активности рахаботни и восхвалению смехдержавы, в ближайшее время будут хорошие новости
Nataliiazp• 12 ноября 2024
Ответ дляnabludatel
По-перше, в Запоріжжі є різновідаалені від обстрілів райони. В моєму районі за війну не впала жодна ракета і каб.
І, по-друге, я вже кілька разів писала, що тут усе моє життя. І я не збираюсь його комусь віддавати.
Хоча я бачу, що тут іде останніми днями тиск на виїзд українців. Вчора в темі про вбивство руськими сім´ї в Кривому Розі боти давили, що треба виїзжати. Хоча КР - не прифронтове місто. Дуже комусь хочеться, щоб українців якнайбільше виїхало.
У нас вроде нет таких районов в Зп, везде уже что-то прилетало
Ирина-bbd0• 12 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Где Ваша тема про страховую медицину?))))
Волнует
Antoninaya1• 12 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Olvia1987• 12 ноября 2024
Ответ дляAntoninaya1
Удалено администрацией...
100%
Antoninaya1• 12 ноября 2024
Ответ дляNataliiazp
Удалено администрацией...
tanysha777• 12 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Нет,
потому что педерация постоянно сунула в Украину свое рыло , а вы , восхищаясь как там все прекрасно, выбирали прорасейских президентов и депутатов
А теперь ищите виноватых, а кто это сделал

Поражает, что при огромном выборе стран со страховой медициной, для примера выбрана именно та, которая каждый день уничтожает вашу жизнь
nabludatel• 12 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
А в окупації з будь-якою хворобою окрім легкого орві буде важко вилікуватися. Бо там МЕГА великі проблеми з лікарями. І толку, що лікування типу безкоштовне, якщо немає лікарів. І ніхто українців з окупованих Поліг, Мелітополя чи Енергодара не повезе в рос лікарні з лікаря. Наприклад, я знаю випадок коли в Енергодарі (під час окупації) після інсульту помер доволі молодий керівник підрозділу атомки. Бо Енергодарській лікарні норм лікарів не було. І в Мелітополі не допомогли з тієї ж причини. Так це керівник. Людина з грошима і типу знайомствами.
Окупація - це ****, повний занепад.
tanysha777• 12 ноября 2024
Ответ дляAntoninaya1
Удалено администрацией...
А хто сьогодні ботва?
Бо тут як завжди, бот бота ботом називає
Зорієнтуйте, сьогодні по яким критеріям
nabludatel• 12 ноября 2024
Ответ дляNataliiazp
Ви ж запоріжанка?
Зараз у місті?

Скажіть ботні, чому ви не виїхали.
Бо вони хочуть, щоб ми всі виїхали.
Nataliiazp• 12 ноября 2024
Ответ дляAntoninaya1
Удалено администрацией...
Да вроде не бот, точно с начала войны этот акк помню. Просто второй раз уже вижу со странными комментами, прошлый раз в теме про Зп, когда прилёт на завод был, она доказывала, что это ипсо русни, хотя к тому времени уже всё Зп знало где прилёт. Теперь у нас оказывается районы есть, куда ничего не прилетало, а их нет.
-Инга-• 12 ноября 2024
Ответ дляAntoninaya1
Удалено администрацией...
погуглите фото прилетов в Конче Заспе (вот покоя вам не дает).
А то, что не прилетало на Банковую и она защищена - это ж каким пизде*м вам мозг наполнен чтобы не понимать что этот прилет это подпись о полной беспомощности страны, и вам вот это было необходимо?
nabludatel• 12 ноября 2024
Ответ дляNataliiazp
Писали, що приліт був на Мотор. Але попали тоді не туди.
І найголовніше, писали що там типу збирали безпілотники. Це брехня.
Nataliiazp• 12 ноября 2024
Ответ дляnabludatel
Ви ж запоріжанка?
Зараз у місті?

Скажіть ботні, чому ви не виїхали.
Бо вони хочуть, щоб ми всі виїхали.
Да
Зачем мне кому-то что-то говорить? Все кто не выехал, имеют на это веские причины, оправдываться перед кем-то с форума никто не будет
nabludatel• 12 ноября 2024
Ответ дляNataliiazp
Да
Але ботня хоче, щоб ми виправдовувалися.
Ми їм чимось в Запоріжжі заважаємо дуже.
Тому йде такий шалений інформаційний тиск.
Дафна• 12 ноября 2024
Ответ дляMashulenka
Картинка не грузится, что там?
Потужная потужність
Nataliiazp• 12 ноября 2024
Ответ дляnabludatel
Я не писала тогда куда именно был прилёт, хотя знала от человека, который находился на месте прилета. Вы доказывали, что там вообще заводов нет и это русня разгоняет.
Nataliiazp• 12 ноября 2024
Ответ дляnabludatel
Здесь уже почти 3 года пишут выезжайте хоть на время, то АЭС, то наступы, то обстрелы. Представляю сколько раз туда сюда кататься по каждому поводу.
Да, в Запорожье опасно и в Харькове опасно, и в Днепре, и в Киеве. Всем переехать на запад Украины бомжевать? Там нет работы на такое количество людей. Да и опыт знакомых уже показал, когда вернулись в Гуляйполе, хотя не знаю как там можно жить, но так хорошо было, что люди вернулись
Taby• 12 ноября 2024
Ответ дляiroman
Например, Харьковскую область так блестяще освободили в 2022 году и что теперь(((
Лучшее время было пытаться договориться.
nabludatel• 12 ноября 2024
Ответ дляNataliiazp
А що не розганяє? Там безпілотники робили? Ні.
І я вам тоді писала, що вони бють куди завгодно: в будинки, гуртожитки, в дорогу - і всюди військовий об´єкт.

На той час вони тримали позицію, що куди прилетіло - там і військовий об´єкт.
А зараз уже прямо говорять і не приховують, що вони бють по цивільним. Останні удари у нас в місті: будинок, гуртожиток (де жили переселенці), спорт комплекс інститута, автосалон (помер сторож).
Еленнн• 12 ноября 2024
Ответ дляКазкарка
Якщо стоїть питання про дітей, то краще в російській школі чим загинути від ракети або залишитися сиротою. І думаю більшість мама так. Ну а в кого дітки 20+ то взагалі тільки і молять, щоб мир наступив. Так, мир, гарно якби перемога, але якщо її нема, то мир
в кого діти 22-25..,,тоді,в 2000 на рідко народивших -оточуючі дивились як не на сповна розуму..,фінансів не було,держава не допомагатала..,ті копійки-ні про що. Все тягли на своєму горбі. Дітей народилось мінімум. Якщо і їх будуть кидати в окопи,то майбутнє під питанням.
Nataliiazp• 12 ноября 2024
Ответ дляnabludatel

Я вам тогда писала: не читайте раша чаты, читайте наши нормальные, там нет про военные объекты, все прекрасно знают, что прилёты по гражданским.
Я ещё в начале заходила почитать что рогов сбрэшэ, но смысл тратить ещё и на них свои нервы, которые и так уже на волоске держатся
frumoasa17• 12 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Яким чином подалі?Хіба що союзниця Британія переселить нас на свої Кайманові острови.По іншому ніяк.
Хоча б в культурному та соціальному. Від кордону з нею, так нікуди не дітися. Жаль океан не відокремить
TATATA1973• 12 ноября 2024
Ответ дляFanatka Sna
Так ще й доводять, що так завжди було, це кляті комуняки прийшли і все не по-Божому зробили. Тільки навіщо мені ця вся інфа, якщо я так святкувала з дитинства і до 20 року про 25 грудня і не чула?
Боже яка темна. А мені завжди подобалося європейське різдво, все у вогнях, розпродажі, дійсно відчувалося свято. а у нас всі свято зводилося або до стояння служби або до обжирачки. Вміють люди собі свято створювати, а у нас як ото ще до цих пір кріпосні, ніч в поклонах, а потім за щастя стіл забитий.
чаревна• 12 ноября 2024
УжОс, а чего ж так получилось?!
frumoasa17• 12 ноября 2024
Ответ дляЕленнн
В 90-ті народжуваність теж була не краща, а саме зараз вони воюють, гинуть.
nabludatel• 12 ноября 2024
Ответ дляNataliiazp
Ми з вами тоді спілкувалися в темі, в якій було кілька вкидів, що руські вдарили по об´єкту з виробництва безпітників. І писали, що це типу на Моторі.
Але вдарили не в Мотор. А виробництво безпілотників взагалі брехня.
І я для прикладу написала, що попередній удар був по клумбі на Набережній, в той час як раша розганяє, що вразила військовий об´єкт.