Marinamariana• 12 ноября 2024
Ответ дляДробот И.
А ви готові пожертвувати дітей, щоб Зеленській більше грошей вкрав продовжуючи війну?
Это Зеленский войну продолжает или Путин ?
nabludatel• 12 ноября 2024
Ответ дляSeehund
И окончания войны не хотят?
Звичайно хочемо. Але не ціною свого життя. Не ціною здачі міста руським.
Тут ціни на майно впали до мінімуму. Думає чому? Бо люди хочуть втекти від можливої окупації подалі. І в окупації теж ціни впали. Я підписана на Бердянські групи. Там бази на косі виставляють за ціною квартир.
Ирина-bbd0• 12 ноября 2024
Ответ дляДробот И.
А Вы разве не за зеленского голосовали?)))) Против пороха и свинарчуков)))))
Ойфсьо))) после ваших опусов про защиту кокошников и ’у всех вши были’ все ясно и даже не хочется продолжать))))
Кокошники обидели
nabludatel• 12 ноября 2024
Ответ дляДробот И.
А що ж робити? Перспективи які? Робити з Запоріжжя Авдіївку?
Чому Авдіївку? Лінії оборони дуже далеко від міста.
Ответ дляnabludatel
А каким тогда видят окончание войны в нынешней ситуации?
Ответ дляИрина-bbd0
Кокошники обидели
Приведіть мій опус на зазист кокошників і ще опус , де вказано, що я голосуваоа за Зеленського, будь ласка. А то вигладає так , щоб ви мене багном обкидали, а я првинна відиватися.
Ответ дляnabludatel
І не ціною свого життя і не ціною здачі міста руським.Виходить нездачу міста руським хочете ціною чужого життя.
Ирина-bbd0• 12 ноября 2024
Ответ дляДробот И.
Если тебе кажется.то не кажется))))
Ущемленные любители руськевторойгосударственный и януковича))
Поэтому и кокошник сойдет)))
nabludatel• 12 ноября 2024
Ответ дляSeehund
Ми сподіваємося на обмін ЗАЕС на території в Курській обл.
Це логічно. Бо руські не змогли підключити ЗАЕС до своєї системи і утримувати її для них страшенно обтяжливо.
nabludatel• 12 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Під життям я маю на увазі життя у місті: майно, робота, зв´язки з людьми.
Ирина-bbd0• 12 ноября 2024
Ответ дляnabludatel
Держитесь!
Запорожье никто кацапам не отдаст!
Ответ дляИрина-bbd0
Если тебе кажется.то не кажется))))
Поэтому и кокошник сойдет)))
І що? Де тут слава росії? Що ви тут намагаєтесь натягнути? Я російськомова громадянка України і що ? Що в тому, що я написала є кримінальним? Небажвння читати неякісний переклад класичної літератури? Чи не любов до пісні про сару? Напевно російська мова? Я і зараз ввадаю, що мовна тема - зло.
Ответ дляMarinamariana
Вы так спрашиваете в каком году это было , как будто это было в прошлом веке , в это было всего лишь в прошлом году , значит можем побеждать и освобождать свои территории . А то что за последний год сдулись , так может потому что наши « союзники» сдулись и не давали достаточного вооружения
Было.. Могли... Но это уже было давно...
Объективно воевать стали намного хуже потому что допускаем грубейшие ошибки, о которых уже кто только не писал/не говорил...
И это уже не исправить, мастерство не берется вдруг из ниоткуда, так же в никуда оно не исчезает (если было)
Союзников у нас нет и не было изначально, правильно что пишите о них в кавычках. Но скоро не будет и партнеров.... А сами по себе мы не потянем даже оборону...
nabludatel• 12 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Території в Курській області утримуються теж чужими життями.
Тому вони будуть обміняні.
Щоб тут не говорили боти, а жителі прифронтових місцевостей (в моїй Запорізькій обл) безкінечно ненавидять руських.
Не треба вкидувать, що нам тим не важливо з ким жити. Ні, нам важливо. Ніхто не хоче жити 14-сортом в окупації. Коли руські можуть коли завгодно вкрасти що завгодно. Забрати кого завгодно. Без роботи і нормальної медицини (багато лікарів виїхало з окупації)
Marinamariana• 12 ноября 2024
Ответ дляsky-labs
Не давно а все лишь год назад . Если мастерства не было , как ты мы могли освободить Херсон и Харьковскую область , перебить кацапский флот не имея флота и занять Курскую область и держать при этом оборону почти 3 года ?
Ответ дляnabludatel
Тому вони будуть обміняні.
Я ж не про те.Я про цінність чужих життів для вас,які ви готові обміняти на Запорізьку АЕС.А от своє не готові.
Ответ дляБайрактарочка
а ви думаєте чого найкращі наші підрозділи в курвську область кинули? шоб підарусня більше на сході захопила.
зато «суджа наша». чи вже нє? 🤡
А от не нада. Зеленський особливо тримає на контролі останнє...,то явно важливіше . Гарант явно краще знає, навіщо так все робиться..(і не забуваєм, право на його військове керівництво країною - ви йому дали більшістю. )
nabludatel• 12 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Цікава у вас інтерпретація слів ’своє життя’
Так. У мене є життя, яке я будувала десятиліттями. Майно, робота, зв´язки.
В окупації все це може бути втрачене одразу або поступово. І головне відсутність майбутнього для дитини в окупації.
Viktoria_St• 12 ноября 2024
Ответ дляМарина-7262
Я вам більше скажу. На оці телепередачі такі як «Є питання» з нікітючкою, йдуть мільйони гривень, вони зараз нікому не потрібні, краще віддати ці гроші армії, але ж ні, треба відмивати кошти по карманах а люди хай донатять, та в людей вже не буде скоро що їсти, звісно якщо лишилися останні 500 грн то людина купить дитині харчі ніж задонатить.
Хіба не з приватних коштів знімають такі передачі? З бюджетних знаю про марафон, і щось там для 95 кВ хотіли виділити. Мене вбила новина що на кладовище військове виділили 7млрд грн, мля, не на дрони, бронежилети, медикаменти і ТД, а на кладовище
Marinamariana• 12 ноября 2024
Ответ дляLily-2020
Еще год назад за коммы в этой теме называли бы матрешкой. Ты смотри как народ прозрел. Не прошло и три года, так сказать
В чем прозрели ? Хотите сдаться кацапам с потрохами, которые они у вас выковырят и своим собакам скормят ?
nabludatel• 12 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Ми з вами нещодавно переписувалися тут.
Ви хочете, щоб я віддала все руським.
Ви ж не готові щось втрачати.
Ви тоді написали, що навіть квартиру свою не віддасте.
То чому я маю це робити?
Ви хочете, щоб я віддала все руським.
Ви ж не готові щось втрачати.
То чому я маю це робити?