Ответ дляLudaSHS
А чого шок?
Буцім з початку весни не знали що рф накопила резерви, і вони йдуть і будуть йти .
Тема ’Покровськ в ймовірна Окупація’тут є за лютий 24 р, вже чекали літом взяття. А теми оточення Харкова туди ж. І зараз, до сильних морозів ще будуть повзти рашисти.
Да, все по кругу, в мае перетирание Харькова было, до этого Сумы-Запорожье-Николаев.
К счастью, армагеддон не состоялся.
Наверное, потому что ВСУ воевать не умеют....какие мерзкие вещи здесь можно найти.
К счастью, армагеддон не состоялся.
Ответ дляJannyMoney
не, причем тут писала. А что вы сделали чтобы продемонстрировать всему миру что вы готовы пойти в росс. окуппацию?
Вышли с белым флагом может быть? Перешли на территорию лднр?
На вашу защиту тратятся жизни. Что вы сделали, чтобы этого не было?
Ответьте.
Пока люди сражаются надо выбирать сторону. Либо ты на стороне своей армии и своей страны, помогаешь чем можешь и не призываешь капитулировать. (потому что это предательство). Либо ты на стороне захватчиков и против защиты своей Родины. Но тогда логично и физически находиться уже в рашке... Или я что то не понимаю.
Как можно пользоваться защитой и при этом говорить что она не нужна? Либо крестик, либо трусы.
Ответьте.
Приезжайте,поговорим.Про ваш выбор 2019.
И если желаешь победы родной стране,то логично приехать из за границ её защищать.
А не мораль нам тут читать про выбор.
nabludatel• 12 ноября 2024
Ответ дляsky-labs
Так вы сидите под реальными ежедневными обстрелами только из-за недвиги?!
Вот где жесть...
По-перше, в Запоріжжі є різновідаалені від обстрілів райони. В моєму районі за війну не впала жодна ракета і каб.
І, по-друге, я вже кілька разів писала, що тут усе моє життя. І я не збираюсь його комусь віддавати.
Хоча я бачу, що тут іде останніми днями тиск на виїзд українців. Вчора в темі про вбивство руськими сім´ї в Кривому Розі боти давили, що треба виїзжати. Хоча КР - не прифронтове місто. Дуже комусь хочеться, щоб українців якнайбільше виїхало.
Ответ дляOlvia1987
До війни наші діти не були потрібні Німеччині,а зараз прямо жити без них не зможуть.
Ну, я про тих дітей, на яких Німеччина вже майже три роки витрачала кошти, щоб війна не прийшла в ЄС. Звісно, ні Німеччина, ні інші країни не зможуть прийняти всіх, тта ще й на постійно. То вже має бути статус біженців і життя в таборах. В яку там Африку збираються відправляти в табори біженців?
JannyMoney• 12 ноября 2024
Ответ дляsim_sims
З якого дива німці мають це робити? Ну, ок, роблять, щоб війна не прийшла в Німеччину, а нащо їм годувати ще й таку кількість укр чоловіків? Ну, діти їм потрібні, а мами з ними.)
детей и мам отправят на родину как только прекратятся активные военные действия.
Вот и получается даже если границы откроют, уедут единицы, кто сможет получить рабочую визу.
Ирина-bbd0• 12 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
А що з російськомовними дітьми роблять українські вчителі?Це одне.А друге,ви про окупацію розповідаєте людині,яка в ній побувала.А ще жила під обстрілами,без світла,зв´язку і води.І з пустими магазинами.Хоч це було і недовго,але я це запам´ятала на все життя.Тому я і не бажаю цього нікому.
А что делают украинские учителя?
Катують?)))) Мовой? В Украине?)))
Ирина-bbd0• 12 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
А не мораль нам тут читать про выбор.
Кому Вам? Орущим ’путинпамаги’?
Вы не Украина))))
Ответ дляРеверанс
Східна Україна бажає,щоб патріоти з Волині переселилися до них Пожили в їхній шкурі,потім буде розмова.
Це по всій Україні так.Але волиняни живуть у своїх домівках і не бачать жаху війни вживу.
Це ж ваші пости.
Нащо таке писати?Повно там поранених і загиблих.Не торкнулось?Серйозно?
Це ж ваші пости.
А що не так.Українці зі сходу і півдня так само хоронять своїх чоловіків і синів,як і волиняни,але крім того ще на власні очі бачать всі жахи війни і залишаються бездомними.І я не всіх волинян запросила,а тільки свого опонента,яка хоче перемогу,але не знає як її досягти. Ще думає.Ось хай приїде,подивиться на це все не по тв,може швидше думать почне
JannyMoney• 12 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
А не мораль нам тут читать про выбор.
МОЙ выбор?! Я при Порошенко уехала.
И не в рашку. И мой выбор очевиден. Помогать и не пи... :)
Если желаешь проигрыша своей стране логично это какими то действиями подтвердить. Пойти демонстративно рашикам сдаться 🤣 Вам же защита всу не нужна, а стать рашкой вы не против)
Ответ дляOlvia1987
А ви ще оце все десь співаєте, окрім Совєтчіци? Чи тільки тут, бо то ж не мішки..
Ирина-bbd0• 12 ноября 2024
Ответ дляsim_sims
А это с сепаратюгой извращенцем нахваливают медицину кацапии))
А так да.путинпамаги)))
Единственный спаситель украинцев)))
А так да.путинпамаги)))
Единственный спаситель украинцев)))
Ответ дляYuljwa
К счастью, армагеддон не состоялся.
Я не знаю як те все зараз читати, полистала топ тему про Сімʼю Куликів, потім тут пару сторінок, ін...хейт до військових, хейт до жінок військових, до волонтерів. По мовній і територіальній ознаці розбрат і розкол.
Кожен день жахіття несе гнила кацапня, вбиває дітей.
Але жіночки знаходять винних то тут, то зсу, то оточення, то виіхавші - то ті, хто залишився.
Саме час уколоти, побити, розмахати не таких як хтось.
Тай хронологію часто забувають, перекручують подіі, висмикують новини заради емоцій. Щоб що?
Комусь легше буде?
П с також читала що пвоШки не такі, не збивають, то не там збивають, то не тим. І ніхто показати як треба не хоче.
Думаю форум зеркалить частину суспільства, але через жахи і втому, невизначеність і страх, тут розкол і хейту побільшає.
Бо завжди винен хто поряд і до кого дотягнеться, навіть якщо через діалог в інеті, так ліпше комусь, виказав тут, вилив ушат і в люлю
Комусь легше буде?
Ответ дляsim_sims
Германия мной была указана в ответ на контекст того сообщения, чтобы немцы-таки научили правильной истории украинских детей :)
’Расскажите еще что лучше бы не мцам СССР сдалось’
Каждый сам решит куда ему ехать и нужно ли это делать вообще
Ответ дляnabludatel
Та сидите дома, кому оно надо вас куда-то сплавлять...
В моем районе не упал ни один каб .... аргумент!
Ответ дляFanatka Sna
Так ще й доводять, що так завжди було, це кляті комуняки прийшли і все не по-Божому зробили. Тільки навіщо мені ця вся інфа, якщо я так святкувала з дитинства і до 20 року про 25 грудня і не чула?
Треба було історією України цікавитись, тоді б чули раніше.
І логіку включати - бо не може бути Новий рік від Різдва Христового, а Різдва ще не було
Ответ дляIncol
Ну про багатьох, хто у виграші, то ви якось перегнули, чи ви маєте на увазі депутатів-прокурорів-мсеки-полковників сбу-тих, тобто всіх ’хто при кориті’? Бо переважна більшість протих українців програли цю лотарею, ще у 2019.
Програли цю лотарею тільки ті :
1. Хто безпосередньо воює (саме на ЛБЗ)
2. Хто втратив близьких
3. Хто втратив майно у цій війні
4. Хто живе зараз в Україні і не належить до тих кіл які ви описали, і для кого війна не зробила можливим отримати візу жити в будь-якій країні, про яку до війни вони навіть не мріяли
Виграли ВСІ РЕШТА
1. Хто безпосередньо воює (саме на ЛБЗ)
2. Хто втратив близьких
3. Хто втратив майно у цій війні
Виграли ВСІ РЕШТА
Ответ дляИрина-bbd0
А так да.путинпамаги)))
Единственный спаситель украинцев)))
А так да.путинпамаги)))
Единственный спаситель украинцев)))
Я обещала вам не отвечать,но насчёт медицины не выдержу.Приходит заболевший человек в поликлинику,сдал анализы в частной лаборатории на несколько тысяч,потому что в гос только ЗАК,ЗАС,ну может ещё биохимия.Положили его в больницу и каждый день выдают листочек с медикаментами,которые надо купить в аптеке.Тоже счёт идёт на тысячи.И отлечившись на пару десятков тысяч,он выписывается.Выходит из больницы и думает,как хорошо,что я в Украине живу,на больнице родной украинский флаг,на вывеске тризуб и надписи на мове.И платил я в карман нашему украинскому доктору,а не какому то чужаку.Не дай бог жить в стране, где есть страховая медицина.Теперь долги буду отдавать несколько месяцев,но хорошо то как!
Это сатира.
nabludatel• 12 ноября 2024
Ответ дляsky-labs
Аргумент, я вдома. Вдома в Україні.
Але це не влаштовує росію і її ботню.
Вони хочуть собі наше Запоріжжя, Дніпро, Одесу і Харків. Але без жителів. Бо вони побачили на окупованих територіях, що їх підтримка з боку українців вкрай низька. Нагадаю, що на її ’референдумі’ за приєднання до рашки проголосувало біля 30 тис жителів Запорізької обл при більш ніж 2 млн жителів в області.
Тому вони зараз нас залякують і від усюди кричати ’Тікай зі свого дому!’.
Але це не влаштовує росію і її ботню.
Ответ дляМарина-7262
А бачили скільки вже Харківської області відтяпали? Це просто жах. Такими темпами вже й до Харкова не далеко. Зброї нема, нічого не дають вже, страшно.
В Сумах що робиться…. але нам нічого не кажуть і не скажуть.
заколебали, расеянцыч уже раз 5 за 2,5года взяли Харьков, оно я смотрю рашастанцы в надеждах свою недоразвитость продать как продвижение
Ирина-bbd0• 12 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Это сатира.
Да украинка никогда в жизни не войдет в тему сепаратного гноя извращенца! Гидуе!
И только Вы с коллегами без капли брезгливости в этих кацапских шабашах разводите разговоры с кацапским ’донецким’ дерьмом.
Ага.особенно нахваливать медицину кацапии.где смсками на лечение в проклятых гейропах собирабт бабло))))
’Путинпамагиии!’))))
tanysha777• 12 ноября 2024
Знову одне й те саме
Про що завгодно, аби не побачити, хто в усьому винен і головне, як з цього вийти і виправити
А кільце звужується
Ответ дляМарина ФР
От чесно я дуже сумніваюсь, що наші правителі на це підуть, бо вони як зомбовані кордони 91, кордони 91, кордони 91. А те що буде далі ще гірше їх не цікавить, вони собі потім по тихому звалять і все
кордони 91го только рашаботню волнуют, в 22м году расеянцы вирищали что украинцев не существует, а тут уже на мове друг с другом гоняют победы кацапии, едрить вторая армия мира уже почти 3 года безоружную маленькую Украину все никак не пабедитт
tanysha777• 12 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Это сатира.
А страховая медицина только ж на педерации есть?
Ну да
Наверное, потому всем болотом собирают ветеранам на зубные протезы , о детях и говорить не приходится
Ну да
nabludatel• 12 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Это сатира.
А я вам про медицину в окупації розкажу.
У мене в Мелітополі родичі були. І серед них брат двоюрідний з цукровим діабетом на інсуліні. До війни він голландський інсулін отримував. І тут прийшли ’визволителі’ і сказали, що тепер він абсолютно безкоштовно буде отримувати рос інсулін. Це такий як в совку діабетики отримували і від гангрени помирали. Моєму брату рос інсулін не підійшов. У нього цукор катастрофічно підскочив. Він в лікарню, а його лікаря-ендокринолога немає, виїхала. Але є круче. Спеціаліст з досвідом. Вік 70+. Яка не знає сучасних препаратів, бо не працювала давно. Та й немає сучасних імпортних препаратів в окупованому Мелітополі. Бо вони не завозиться в рашку через санкції. Ми кілька разів передавали ліки поки проїзд через Василівку був відкритий. А потім брат виїхав.
Ответ дляAntiprom
Чи в січні 2022 виділяти бюджет на дороги в Харьківській та Чернігівській обл замість готуватись та озброюватись.. я так сподіваюсь що зеленський відповість хоча б перед вищими силами за ту кількість смертей, яку він допустив коли не готувався та брехав
оО срань 3х летней давности, это не раха напала, а все вогруг виноваты