Вельшановна• 12 ноября 2024
Хто фарбував волосся в блонд фарбою "Рябина", зайдіть сюди, будь-ласка!
Який саме номер фарби ви брали? Або ви,або ваші знайомі/родичі?
І чи сподобалася вам ця фарба?
Невгамовна сила• 12 ноября 2024
Ответ дляВельшановна
Почему?
Це вбиство волосся, але якщо у вас швидко росте і густе то можна
Где тут 0?• 12 ноября 2024
Мама попробовала недавно самый популярный 120, то на седину он стал серо-фиолетовый как у бабушек
Птица Говоруша• 12 ноября 2024
Мама в рыжий красится и ей норм.
Материально полет себе позволить лучше, но искренне не видит смысла.
Уже лет 5 верна, волосы нормальны.
ОйЙой• 12 ноября 2024
Краще аертач за 7 тис і потім щомісяця корекція і тонування. Айтішніці такі
Где тут 0?• 12 ноября 2024
Ответ дляВідморожена
Здається вона вже не Рябіна. Вже Acme color називається
Авена вроде
КапитанльнаЯ• 12 ноября 2024
Сусідка давно фарбує волосся Рябіною, років з двадцять точно. Офігенний блонд. Я ж спробувала так само, і стала, що шалава з об´їзної, помаранчева та пересушена. Не знаю у чому річ, але в неї класнючий блонд на довгому волоссі.
Латвийские_Номера• 12 ноября 2024
А якже тут пишуть всі по догляд за волоссям по 300 баксів
А ви про рябіну 🤣🤣🤣🤣
Червона калина• 12 ноября 2024
Хотела недавно купить попробовать но не нашла в еве, она по другому теперь называется?
Рожки-да-ножки• 12 ноября 2024
Ответ дляОйЙой
Между айиртачем и рябино-хламом целая пропасть
Вельшановна
• 12 ноября 2024
Ответ дляБезлім на все
Вам не жалко свои волосы
Ну а что,с сединой зодить?
Вельшановна
• 12 ноября 2024
Ответ дляГде тут 0?
Там 9% оксида,ей надо 1001
Вельшановна
• 12 ноября 2024
Ответ дляВідморожена
Ні,є і Рябіна
Вельшановна
• 12 ноября 2024
Ответ дляГде тут 0?
Авена вроде
Ні,то друга Авена їхнього виробника
Вельшановна
• 12 ноября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Якщо ви виходили з чорного,треба було спочатку висвітлити пудрою.
Вельшановна
• 12 ноября 2024
Ответ дляЧервона калина
Нет. Так же.
КапитанльнаЯ• 12 ноября 2024
Ответ дляВельшановна
Та ні, я перед тим була в блонді. Просто хотіла зекономити, перейти на більш бюджетну фарбу
Пупуговка• 12 ноября 2024
Все залежить від вашого початкового кольору, вмінь і знань колористики.
Звичайна фарба масмаркету, як і інші.
Кицюююня• 12 ноября 2024
Эти эксперименты с готовыми красками бросила, как только поняла, что без волос останусь. Лучше окислитель, порошок и краску отдельно покупать. Я пользуюсь Эстель сейчас, очень довольна.
Вельшановна
• 12 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
якщо у вас э десь запасне волосся,то фарбуйте
А чому ви вважаєте,що тільки професійні фарби варті уваги?
Вельшановна
• 12 ноября 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Купили Клубничный блонд, а стала рыжая(((
Так то Авену вы купили.А вопрос про Рябину именно.
Вельшановна
• 12 ноября 2024
Ответ дляКицюююня
Может долго держите на волосах
Забула що?• 12 ноября 2024
Ответ дляВельшановна
бо я знаю))) в дешеве ніхто нічого хорошого не покладе. між дешевим маслом спредом і маслом Президент є різниця? тут так само. дешева рибка- смердюча юшка. Це закон. Краще сивою ходити,ніж фарбуватися за 70 грн. найдешевше,найгірше.