Фея_3уровень• 12 ноября 2024

Непридатний з виключенням, перетин кордону.

Всім добрий день. Можливо, хтось тут знає, чи достатньо для перетину кордону військово-облікового документу з записом, що непридатний з виключенням на підставі довідки ВЛК? Чи треба ще й саму довідку на кордоні пред´являти? Бо телефонувала в Прикордонну службу, там якось невпевнено сказали "має бути достатньо тільки ВОД".
Добротная• 12 ноября 2024
Достатньо ВОД і бажано Резерв+.
автор Фея_3уровень • 12 ноября 2024
Ответ дляДобротная
Достатньо ВОД і бажано Резерв+.
Дякую за відповідь!
Альфасамка• 12 ноября 2024
дістали ті чоловічі теми! Йдіть на чоловічі форуми з своїми ТЦК і резервами’!!!!
Неробименінерви• 12 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
а де вони ті форуми?)