Настасья Пицун• 12 ноября 2024
Як врятувати чоловіка? Допоможіть, хто зможе
Пишу це і сама не вірю.
Мій чоловік - достатньо холодна людина у проявленні емоцій, завжди надійний і спокійний. Йому 40, мені 43 і я за все життя не мала жодного приводу сумніватись в нього.
Працюємо разом, правда в інших відділах. Прийшла на роботу дівчина. І тут - почалось.
З першого дня він почав на неї западати, і зараз дійшло до того, що він готовий розлучитись.
Я не впізнаю його, став як теля: бігає за нею, старається, вибачається, став мʼяким, ніжним, турботливим, постійно з нею сюсю, мені просто гидко. Я мала звернути увагу ще тоді, коли він почав при ній червоніти та нервувати , але я це пропустила.
гидко на нього дивитись, але більше я до нього відчуваю жалість.
Мені просто хочеться, щоб мій чоловік і батько моїх дітей після 15 років шлюбу припинив бігати за нею, як школяр. Наша ʼсімʼяʼ зараз тримається виключно на тому, що вона його морозить.
Мені соромно перед колегами і перед самою собою.
Як можна вплинути? Що робити?
Королева ганделику• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Не буде! Це перша за всі роки!
Вам буде не соромно перед колегами, коли ви розлучитесь.
У вас тут одна про лема? Вам соромно перед колегами…
неДоПриличий• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Я не можу просто так взяти і викинути людину.
Він мені нічого поганого не зробив
А вы с ним на эту тему говорили вообще??
Бадабум• 12 ноября 2024
Что Вы хотите услышать? Вновь и вновь обсуждаете эту тему здесь
Ничего нового Вы не услышите
БершкомангоЗар• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
В прямому! Ви не можете зрозуміти, а як мені це спостерігати? І слухати смішки від колег? ʼо, твій побіг з кавалерами Олі розбиратисьʼ
Мене прям бомбить. Який ваш чоловік безвольний і тупенький. Я теж іноді сильно закохуюсь, але ж треба якось себе в руках тримати, хоча б на людях
Потринділиця• 12 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Як у вас може бути репутація зразкового шлюбу, коли на очах у всіх співробітників чоловік псує вашу репутацію дружини?????
Вище я дала чимало порад, як ви можете вберегти власну репутацію.
Так) це називається зразковий шлюб
Потринділиця• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Я так не можу. Я маю бути підтримкою чоловіка, а не знущатись з усіма
Ну то підкажіть йому як краще переспати з дівицею
Треба ресторан запросити , квіти купити
Потринділиця• 12 ноября 2024
Якщо ви не перший тиждень на форумі , то вже б мали знати , що в таких ситуаціях чоловіка ніхто не рятує.
Тому не дивуйтесь з коментарів тут.
Ваша ситуація жах кошмар.
Ви ще не старі.І в 45-50 шлюб розпадається.
Хочете далі жити з ним то терпіть це все, вам і вашому чоловіку ніхто не допоможе .
Бо ви обоє яке їхало таке здибало.
Тому не дивуйтесь з коментарів тут.
Ваша ситуація жах кошмар.
Бо ви обоє яке їхало таке здибало.
Потринділиця• 12 ноября 2024
Ответ длянеДоПриличий
Да говорила , он молчит.
Борисфенка• 12 ноября 2024
Ответ дляПотринділиця
Так) це називається зразковий шлюб
То у кожного ж свій зразок. Авторці треба, щоб люди бачили ідеальний.
Потринділиця• 12 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Тоді все впорядку і хвилюватись не треба
Борисфенка• 12 ноября 2024
Ответ дляПотринділиця
Приструнити треба - з качалкою побігати, речі з балкона викинути, патли суперниці повиривати.
Чоловік прозріє ’Маруся мене так любить’. Мазохісти вони обидва, але авторка надто сумирна, чоловіку емоцій не вистачає. А тут молоденька колега трапилася - сама ігнорує, ще й її кавалерів розганяти треба, мужик типо при ділі, страсті-мордасті, а вдома тиша і борщ.
Потринділиця• 12 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
І жінка на форумі смиренно просить про порятунок
Борисфенка• 12 ноября 2024
Ответ дляПотринділиця
Зараз їй хтось підкаже молитву ’За упокій суперниці’ і знахарку, щоб відворожила.
Нічого вдягти• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Робили.
Він бігає до її ʼкавалерівʼ і просто колег, що звертають увагу і все - всіх як вітром здуває
І ви з цим чудом 15 років прожили і ще хочете?
100pudov• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Мені соромно перед колегами! Всі все бачать!
І та дівчина вже його жахається, а він як приворожений
Она красивая?Сколько ей лет?
Злюка-закусюка• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Він не хоче
І скільки він вже вас не хоче?
Мафиозная• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Таке буває. Я готова пробачити. Мені не 20 років, щоб зараз гордо вигнати його. У нас майно і дитина
автор я вас розумію, була в трохи схожій ситуації. теж чоловік думав, що ось вона - доля, вона його розумі. є бла бла бла. Нічого, пройшов час, і вона себе відкрила з поганої сторони, з нього як пелена впала. Все що ви можете зробити, бути спокійною, витримати паузу, поводити себе достойно.
Блондинка в Шоколаде• 12 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
А ви мовчки на це дивитеся? Я б взяла качалку і пішла на місце розборок, пояснила, хто кому дружина і чоловік. Кавалери підможуть ситуативно.
І до дівчини як чіпляється - по зубах прилюдно дати. Ви ж дружина, захищайте свою родину, навіть якщо йому мізки поплавило.
Агинь
Мужик пиструн настроил
Жена со скалкой бегает
Мужик пиструн настроил
Жена со скалкой бегает
Не любовница• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Він мені нічого поганого не зробив
Ну так отпустите его, зачем вцепились?
Не любовница• 12 ноября 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
А зачем себя ломать?
Лепешечка• 12 ноября 2024
Ответ дляаромат Жука
Ой, не стикалися ви в житті зі справжніми сталкерами(((
Смешно. Как раз сталкивалась. А мужик этот похоже сталкерит на пару со своей женой и всем их офисом
Борисфенка• 12 ноября 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Агинь
Мужик пиструн настроил
Жена со скалкой бегает
Мужик пиструн настроил
Жена со скалкой бегает
Ну так має ж бути баланс в ідеальній родині.
А то він кобелиться прилюдно, а вона мовчки обтікає.
А так буде суцільна іділія - він до молодки, дружина його качалкою, і далі у них ідеальний шлюб.
Chaterbox• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Зачем вам эти унижения? Вы же не глупая малолетка. Его состояние сейчас на руку вам. Пусть отказывается от прав на имущество в пользу ребенка и валит. Все равно он ей не нужен. А там видно будет. Куйте железо
ПлюшкамиБалуюсь• 12 ноября 2024
Если он с ней не спал, от того что морозится она. И она дальше будет морозиться. То его попустит, через время. Можно будет довырастить детей. И расходится, если доход позволит дальше отдельно жить
Лика-прилипка• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
А вам чого соромно? Хай він соромиться.
Може вас обнадію. В нас на роботі була така сама ситуація, чоловік вже був готовий кинути сімю, 2 дітей,, майно, дружину, але молода пасія його відшила. Довелося повертатися в сімю, так і живуть по цей день.
Гравіцапа• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
А в старпості у вас діти, а не дитина. Так скільки 1 чи кілька?
Начальник Анонимов• 12 ноября 2024
Ответ дляВареничніца
так и Вы смейтесь за компанию: о, дааа, у них нет шансов, мой супермен щас всех распугает! он у меня такой.
А еще расскажите всем анекдот как-нибудь в тему: мол, моя собачка тоже бегает за авто, но это не значит, что если догонит - то сядет за руль и поедет )))
Я так робила. Мені навіть прикро було, що він так старається, він же в мене офігенний (бо я теж офігенна), а якась Настя йому не дає! Думала, може дасть, то перебіситься.
Розлучилися всеодно. Це дуже боляче.