Настасья Пицун• 12 ноября в 15:08
Як врятувати чоловіка? Допоможіть, хто зможе
Пишу це і сама не вірю.
Мій чоловік - достатньо холодна людина у проявленні емоцій, завжди надійний і спокійний. Йому 40, мені 43 і я за все життя не мала жодного приводу сумніватись в нього.
Працюємо разом, правда в інших відділах. Прийшла на роботу дівчина. І тут - почалось.
З першого дня він почав на неї западати, і зараз дійшло до того, що він готовий розлучитись.
Я не впізнаю його, став як теля: бігає за нею, старається, вибачається, став мʼяким, ніжним, турботливим, постійно з нею сюсю, мені просто гидко. Я мала звернути увагу ще тоді, коли він почав при ній червоніти та нервувати , але я це пропустила.
гидко на нього дивитись, але більше я до нього відчуваю жалість.
Мені просто хочеться, щоб мій чоловік і батько моїх дітей після 15 років шлюбу припинив бігати за нею, як школяр. Наша ʼсімʼяʼ зараз тримається виключно на тому, що вона його морозить.
Мені соромно перед колегами і перед самою собою.
Як можна вплинути? Що робити?
Королева ганделику• 12 ноября в 17:57
Ответ дляНастасья Пицун
Не буде! Це перша за всі роки!
Вам буде не соромно перед колегами, коли ви розлучитесь.
У вас тут одна про лема? Вам соромно перед колегами…
неДоПриличий• 12 ноября в 18:01
Ответ дляНастасья Пицун
Я не можу просто так взяти і викинути людину.
Він мені нічого поганого не зробив
А вы с ним на эту тему говорили вообще??
неДоПриличий• 12 ноября в 18:02
Ответ дляНастасья Пицун
Ні
тогда разрешите ему иметь любовницу
Бадабум• 12 ноября в 18:05
Что Вы хотите услышать? Вновь и вновь обсуждаете эту тему здесь
Ничего нового Вы не услышите
БершкомангоЗар• 12 ноября в 18:04
Ответ дляНастасья Пицун
В прямому! Ви не можете зрозуміти, а як мені це спостерігати? І слухати смішки від колег? ʼо, твій побіг з кавалерами Олі розбиратисьʼ
Мене прям бомбить. Який ваш чоловік безвольний і тупенький. Я теж іноді сильно закохуюсь, але ж треба якось себе в руках тримати, хоча б на людях
Потринділиця• 12 ноября в 18:10
Ответ дляБорисфенка
Як у вас може бути репутація зразкового шлюбу, коли на очах у всіх співробітників чоловік псує вашу репутацію дружини?????
Вище я дала чимало порад, як ви можете вберегти власну репутацію.
Так) це називається зразковий шлюб
Потринділиця• 12 ноября в 18:13
Ответ дляНастасья Пицун
Я так не можу. Я маю бути підтримкою чоловіка, а не знущатись з усіма
Ну то підкажіть йому як краще переспати з дівицею
Треба ресторан запросити , квіти купити
Потринділиця• 12 ноября в 18:18
Якщо ви не перший тиждень на форумі , то вже б мали знати , що в таких ситуаціях чоловіка ніхто не рятує.
Тому не дивуйтесь з коментарів тут.
Ваша ситуація жах кошмар.
Ви ще не старі.І в 45-50 шлюб розпадається.
Хочете далі жити з ним то терпіть це все, вам і вашому чоловіку ніхто не допоможе .
Бо ви обоє яке їхало таке здибало.
Тому не дивуйтесь з коментарів тут.
Ваша ситуація жах кошмар.
Бо ви обоє яке їхало таке здибало.
Потринділиця• 12 ноября в 18:18
Ответ длянеДоПриличий
Да говорила , он молчит.
Борисфенка• 12 ноября в 18:23
Ответ дляПотринділиця
Так) це називається зразковий шлюб
То у кожного ж свій зразок. Авторці треба, щоб люди бачили ідеальний.
Потринділиця• 12 ноября в 18:25
Ответ дляБорисфенка
Тоді все впорядку і хвилюватись не треба
Борисфенка• 12 ноября в 18:29
Ответ дляПотринділиця
Приструнити треба - з качалкою побігати, речі з балкона викинути, патли суперниці повиривати.
Чоловік прозріє ’Маруся мене так любить’. Мазохісти вони обидва, але авторка надто сумирна, чоловіку емоцій не вистачає. А тут молоденька колега трапилася - сама ігнорує, ще й її кавалерів розганяти треба, мужик типо при ділі, страсті-мордасті, а вдома тиша і борщ.
Потринділиця• 12 ноября в 18:29
Ответ дляБорисфенка
І жінка на форумі смиренно просить про порятунок
Борисфенка• 12 ноября в 18:31
Ответ дляПотринділиця
Зараз їй хтось підкаже молитву ’За упокій суперниці’ і знахарку, щоб відворожила.
Нічого вдягти• 12 ноября в 18:42
Ответ дляНастасья Пицун
Робили.
Він бігає до її ʼкавалерівʼ і просто колег, що звертають увагу і все - всіх як вітром здуває
І ви з цим чудом 15 років прожили і ще хочете?
100pudov• 12 ноября в 19:04
Ответ дляНастасья Пицун
Мені соромно перед колегами! Всі все бачать!
І та дівчина вже його жахається, а він як приворожений
Она красивая?Сколько ей лет?
Злюка-закусюка• 12 ноября в 19:06
Ответ дляНастасья Пицун
Він не хоче
І скільки він вже вас не хоче?
Мафиозная• 12 ноября в 19:25
Ответ дляНастасья Пицун
Таке буває. Я готова пробачити. Мені не 20 років, щоб зараз гордо вигнати його. У нас майно і дитина
автор я вас розумію, була в трохи схожій ситуації. теж чоловік думав, що ось вона - доля, вона його розумі. є бла бла бла. Нічого, пройшов час, і вона себе відкрила з поганої сторони, з нього як пелена впала. Все що ви можете зробити, бути спокійною, витримати паузу, поводити себе достойно.
Блондинка в Шоколаде• 12 ноября в 19:29
Ответ дляБорисфенка
А ви мовчки на це дивитеся? Я б взяла качалку і пішла на місце розборок, пояснила, хто кому дружина і чоловік. Кавалери підможуть ситуативно.
І до дівчини як чіпляється - по зубах прилюдно дати. Ви ж дружина, захищайте свою родину, навіть якщо йому мізки поплавило.
Агинь
Мужик пиструн настроил
Жена со скалкой бегает
Мужик пиструн настроил
Жена со скалкой бегает
Не любовница• 12 ноября в 19:35
Ответ дляНастасья Пицун
Він мені нічого поганого не зробив
Ну так отпустите его, зачем вцепились?
Не любовница• 12 ноября в 19:40
Ответ дляБершкомангоЗар
А зачем себя ломать?
Лепешечка• 12 ноября в 20:15
Ответ дляаромат Жука
Ой, не стикалися ви в житті зі справжніми сталкерами(((
Смешно. Как раз сталкивалась. А мужик этот похоже сталкерит на пару со своей женой и всем их офисом
Борисфенка• 12 ноября в 20:16
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Агинь
Мужик пиструн настроил
Жена со скалкой бегает
Мужик пиструн настроил
Жена со скалкой бегает
Ну так має ж бути баланс в ідеальній родині.
А то він кобелиться прилюдно, а вона мовчки обтікає.
А так буде суцільна іділія - він до молодки, дружина його качалкою, і далі у них ідеальний шлюб.
Chaterbox• 12 ноября в 20:27
Ответ дляНастасья Пицун
Зачем вам эти унижения? Вы же не глупая малолетка. Его состояние сейчас на руку вам. Пусть отказывается от прав на имущество в пользу ребенка и валит. Все равно он ей не нужен. А там видно будет. Куйте железо
ПлюшкамиБалуюсь• 12 ноября в 21:05
Если он с ней не спал, от того что морозится она. И она дальше будет морозиться. То его попустит, через время. Можно будет довырастить детей. И расходится, если доход позволит дальше отдельно жить
Лика-прилипка• 12 ноября в 21:22
Ответ дляНастасья Пицун
А вам чого соромно? Хай він соромиться.
Може вас обнадію. В нас на роботі була така сама ситуація, чоловік вже був готовий кинути сімю, 2 дітей,, майно, дружину, але молода пасія його відшила. Довелося повертатися в сімю, так і живуть по цей день.
Гравіцапа• 12 ноября в 23:11
Ответ дляНастасья Пицун
А в старпості у вас діти, а не дитина. Так скільки 1 чи кілька?
Начальник Анонимов• 12 ноября в 23:16
Ответ дляВареничніца
так и Вы смейтесь за компанию: о, дааа, у них нет шансов, мой супермен щас всех распугает! он у меня такой.
А еще расскажите всем анекдот как-нибудь в тему: мол, моя собачка тоже бегает за авто, но это не значит, что если догонит - то сядет за руль и поедет )))
Я так робила. Мені навіть прикро було, що він так старається, він же в мене офігенний (бо я теж офігенна), а якась Настя йому не дає! Думала, може дасть, то перебіситься.
Розлучилися всеодно. Це дуже боляче.