Настасья Пицун• 12 ноября 2024
Як врятувати чоловіка? Допоможіть, хто зможе
Пишу це і сама не вірю.
Мій чоловік - достатньо холодна людина у проявленні емоцій, завжди надійний і спокійний. Йому 40, мені 43 і я за все життя не мала жодного приводу сумніватись в нього.
Працюємо разом, правда в інших відділах. Прийшла на роботу дівчина. І тут - почалось.
З першого дня він почав на неї западати, і зараз дійшло до того, що він готовий розлучитись.
Я не впізнаю його, став як теля: бігає за нею, старається, вибачається, став мʼяким, ніжним, турботливим, постійно з нею сюсю, мені просто гидко. Я мала звернути увагу ще тоді, коли він почав при ній червоніти та нервувати , але я це пропустила.
гидко на нього дивитись, але більше я до нього відчуваю жалість.
Мені просто хочеться, щоб мій чоловік і батько моїх дітей після 15 років шлюбу припинив бігати за нею, як школяр. Наша ʼсімʼяʼ зараз тримається виключно на тому, що вона його морозить.
Мені соромно перед колегами і перед самою собою.
Як можна вплинути? Що робити?
Вся така шо куди там• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Я не можу просто так взяти і викинути людину.
Він мені нічого поганого не зробив
А розлучення?
Настасья Пицун
• 12 ноября 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
в сенсі ’бігає’?
В прямому! Ви не можете зрозуміти, а як мені це спостерігати? І слухати смішки від колег? ʼо, твій побіг з кавалерами Олі розбиратисьʼ
Борисфенка• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Робили.
Він бігає до її ʼкавалерівʼ і просто колег, що звертають увагу і все - всіх як вітром здуває
Найміть кавалера з трьома судимостями і хай він добряче відмудохає вашого чоловіка.
Пару ребер зламає, але й попустить одразу.
Потринділиця• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Він мені нічого поганого не зробив
Ви чекаєте поки він встромить їй?
Буде інша
Його вже поплавило
Буде інша
Його вже поплавило
Потринділиця• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Він мене не чує
Все, що його цікавить зараз - вона. У нього всі думки про неї.
Я шокована і досі не можу відійти
Фу
Вам не гидко
Бандитка Сью• 12 ноября 2024
элементарно. ничего делать не надо, просто ждите, когда ваше ’теля’ приплывет назад
Не зацілована• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Але мені боляче! Мені соромно!
Я честно понимаю ваши чувства, хорошо, что она не отвечает взаимностью. Вам лучше подождать и ничего не делать, иначе вашей семье конец
Вимагаю спілкування• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
ні, то зрозуміло
Вислів не поняла просто
Боже, та ще раз, міняйте замки та запасайтесь попкорном
Вислів не поняла просто
Вся така шо куди там• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Мені соромно перед колегами! Всі все бачать!
І та дівчина вже його жахається, а він як приворожений
Прикалуйтесь з нього. Кажіть що розумієте його перехідний вік.
Настасья Пицун
• 12 ноября 2024
Ответ дляПотринділиця
Ви чекаєте поки він встромить їй?
Буде інша
Його вже поплавило
Буде інша
Його вже поплавило
Не буде! Це перша за всі роки!
Мамина квіточка• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Він мене не чує
Я шокована і досі не можу відійти
Автор, выгоняйте. Через пару лет вернется. Вы сейчас никак не повлияете на ситуацию.
Потринділиця• 12 ноября 2024
Ответ дляБандитка Сью
Кошмар
Но зачем такое (
УраганнаЯ• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Він мені нічого поганого не зробив
Так это он вас выкинул .
Примите реальность
Потринділиця• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Не буде! Це перша за всі роки!
Буде на майбутнє
Мамина квіточка• 12 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
И резко полюбит автора?
Вся така шо куди там• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Але мені боляче! Мені соромно!
Та ви ж сказали 15 років і бла бла бла. Що він вам погано нічого не робив
Бандитка Сью• 12 ноября 2024
Ответ дляПотринділиця
Кошмар
Но зачем такое (
в смысле? автор за такого замуж вышла и вот тут стон развела
Вся така шо куди там• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Нехай автор включається в гру. Оля, це наша коханка.
Майже член сімї
Вимагаю спілкування• 12 ноября 2024
’Боже ,а в мого то перехідний вік. За дівчам бігає. Дякую, що хоч на очах. Хоч не переймаюсь за нього. Та й дівчина пристойна. Колеги ,ви там приглядіть, поки я у відпустку.’
Борисфенка• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
А ви мовчки на це дивитеся? Я б взяла качалку і пішла на місце розборок, пояснила, хто кому дружина і чоловік. Кавалери підможуть ситуативно.
І до дівчини як чіпляється - по зубах прилюдно дати. Ви ж дружина, захищайте свою родину, навіть якщо йому мізки поплавило.
Вся така шо куди там• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Не буде! Це перша за всі роки!
Я маю надію, що Олю , хоч не звинувачуєте?
Ниф_ниф• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Але мені боляче! Мені соромно!
Саме так. Вам соромно. А йому не соромно. Тому потурбуйтеся про свою репутацію, раз вона для вас важлива: розлучіться, заберіть все, що зможете. І не буде оцього ’знов твій до когось побіг’. Бо він буде не ваш.
Мамина квіточка• 12 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Позорище
Ацетилсалициловая кислота• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Він мене не чує
Я шокована і досі не можу відійти
Ну да. Сначала скажите, что он свободен. Все. Отпускаете, нет ограничений вашими отношениями. Он очумеет немного. Выпьете вместе чаю, подышите. И начнете обсуждать правила его свободы.
Борисфенка• 12 ноября 2024
Ответ дляМамина квіточка
И резко полюбит автора?
Яке кохання через десятки років. Згадає, що він батько і чоловік.
Вся така шо куди там• 12 ноября 2024
Ответ дляПотринділиця
Кошмар
Но зачем такое (
Тому що у чоловіка перехідний вік
Потринділиця• 12 ноября 2024
Ответ дляМамина квіточка
И резко полюбит автора?
Таких историй много в реальной жизни.
Но не все же ебо бо как автор.
Знаю несколько женщин которым изменяли , они терпели , мужья нереально богатые , и мужья не уходили , погуляли и успокоились .
Женщины не работали ни дня в жизни , куда идти с детьми , а не куда .
Терпели , зато полностью обеспечены и ни в чем не нуждались никогда .
Каждый делает свой выбор в этой жизни.
Но не все же ебо бо как автор.
Каждый делает свой выбор в этой жизни.
рукиЖимолости• 12 ноября 2024
То есть он должен на ...ть на свои чувства, себя и волочить и дальше жалкое существование с Вами ? Насильно мила не будете) и да часто человек меняется с другим партнёром вот с вами злой и угрюмый , а с ней мягкий и нежный. Делайте Выводы причина в Вас всегда была.