Настасья Пицун• 12 ноября 2024

Як врятувати чоловіка? Допоможіть, хто зможе

Пишу це і сама не вірю.
Мій чоловік - достатньо холодна людина у проявленні емоцій, завжди надійний і спокійний. Йому 40, мені 43 і я за все життя не мала жодного приводу сумніватись в нього.
Працюємо разом, правда в інших відділах. Прийшла на роботу дівчина. І тут - почалось.
З першого дня він почав на неї западати, і зараз дійшло до того, що він готовий розлучитись.
Я не впізнаю його, став як теля: бігає за нею, старається, вибачається, став мʼяким, ніжним, турботливим, постійно з нею сюсю, мені просто гидко. Я мала звернути увагу ще тоді, коли він почав при ній червоніти та нервувати , але я це пропустила.
гидко на нього дивитись, але більше я до нього відчуваю жалість.
Мені просто хочеться, щоб мій чоловік і батько моїх дітей після 15 років шлюбу припинив бігати за нею, як школяр. Наша ʼсімʼяʼ зараз тримається виключно на тому, що вона його морозить.
Мені соромно перед колегами і перед самою собою.
Як можна вплинути? Що робити?
Marmu• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
В прямому! Ви не можете зрозуміти, а як мені це спостерігати? І слухати смішки від колег? ʼо, твій побіг з кавалерами Олі розбиратисьʼ
ну а який є вихід? ми ж його не можемо ’відшептати’ онлайн. ви ніяк не можете на нього повпливати, можете тільки віришувати, як вам поводитись.

Мамина квіточка• 12 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Яке кохання через десятки років. Згадає, що він батько і чоловік.
И автор будет жить в аду. Если не проходили такое, вы не поймете
Фрикаделька• 12 ноября 2024
Автор, все, що можна порадити: життя коротке, живіть у своє задоволення.

А за Вашого чоловіка Ви рішення не приймете. Він конкретно переключився і головою зараз не думає.
Мюллерная• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Років 25
вы не знаете сколько ей лет, хотя муж уже готов разводиться и бегает к ее поклонникам? И сколько ж у нее поклонников? Она отчитывается вашему мужу о своих свиданиях/личной жизни?)
что-то вы не до конца продумали))
рукиЖимолости• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Не буде! Це перша за всі роки!
Что Вы знаете о кризисе среднего возраста у мужчин , ещё и у тех у кого такие вот жены как Вы
Анютка9• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Я не можу просто так взяти і викинути людину.
Він мені нічого поганого не зробив
а він що каже вам? ви про це з ним розмовляєте?
Ацетилсалициловая кислота• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Але мені боляче! Мені соромно!
Ну прям боляче. После 15 лет вы уже просто родичи, а не страстные любовники. Не ужас ужас прям, не звучит у вас трагедия.
А вот со стыдно надо решать, конечно. Вы для себя разложите по полочкам, что именно вам стыдно.
УраганнаЯ• 12 ноября 2024
Ужасное чувство вины ,когда прошла любовь.
У меня сейчас такое ,я не люблю ,но говорю в глаза ,не верит ,говорит ,что невозможно просто разлюбить.
Не уходит .
Но у меня никого нет ,просто нет любви и желания продолжать так жить .
Борисфенка• 12 ноября 2024
Ответ дляМамина квіточка
Ай, не смішіть. Сивина в бороду - біс в ребро, потягнуло мужика на молоде тіло. От тільки молода дівчина його не хоче зовсім і правильно робить.
Перебіситься, клімакс у нього. Потім буде соплі жувати ’Прости, Маруся, то у мене затемнення було’.
Вище правильно порадили - можна й вигнати, через рік приповзе.

Дай подивлюся• 12 ноября 2024
Поговоріть з директором, хай запропонує їй звільнитися .
і з нею поговоріть...розкажіть нахіба воно їй і ще ...про його геморой, виразку і імпотенцію....
Холодная каша• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Не буде! Це перша за всі роки!
Будет, как не обидно и не больно это слышать..Это только начало.Он уже не будет прежним.Его чувства к вам прошли, ему теперь будет постоянно хотеться любви, он будет ее искать, но не с вами.
Борисфенка• 12 ноября 2024
Ответ дляМюллерная
что-то вы не до конца продумали))
Працюють вони всі разом. Великому колективу розвага, авторка там посміховисько.
УраганнаЯ• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Не буде! Це перша за всі роки!
Але ж не остання ,йому ж не 90 років? І в такому віці закохуються ,бували випадки 😉
Мюллерная• 12 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
нигде они вместе не работают, потому что и муж и Оля - придуманные персонажи))
Борисфенка• 12 ноября 2024
Ответ дляМюллерная
Ну це окрема історія, хто що вигадує.
Вимагаю спілкування• 12 ноября 2024
Ответ дляМюллерная
а вона вже й Оля
Все до блиску• 12 ноября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ну да. Сначала скажите, что он свободен. Все. Отпускаете, нет ограничений вашими отношениями. Он очумеет немного. Выпьете вместе чаю, подышите. И начнете обсуждать правила его свободы.
Пам´ятаю, як у мого було намалювалося на горизонті студентське кохання. Але розмов про розділ майна, встановлення проживання дітей, коли і як у кого живуть діти, хто і як дбає про їх здоров´я і освіту вистачило, щоб всі метелики передохли в животі.
Тундиринда• 12 ноября 2024
Ответ длярукиЖимолости
То есть он должен на ...ть на свои чувства, себя и волочить и дальше жалкое существование с Вами ? Насильно мила не будете) и да часто человек меняется с другим партнёром вот с вами злой и угрюмый , а с ней мягкий и нежный. Делайте Выводы причина в Вас всегда была.
Какая нах в ней причина? просто не любил, а в эту влюбился
Потринділиця• 12 ноября 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Тому що у чоловіка перехідний вік
Тоді у жінки що має бути ?
Тобто це норм ?ваш теж за дівками бігає ?

Ответ дляВсе до блиску
В острой фазе это все белый шум. Сначала надо надышаться воздухом свободы до первого насморка ;)
ПультОт_БМВ• 12 ноября 2024
Ответ дляАлгонавт
Зробив! Морально він вже зрадив вам...
і що? ми морально чи вірніше подумки ніколи нікому не зраджували? йде мова про дорослих людей, а не про імпульсивних підлітків
Marina U• 12 ноября 2024
Нашо вам рятувати чоловіка? Рятуйте себе!
Потринділиця• 12 ноября 2024
Ответ дляMarina U
Ото не розумна жінка
Ще й нас допомоги просить врятувати чоловіка
Чисто хохма
4есотка• 12 ноября 2024
Ответ дляПотринділиця
Ви знов?скільки ще тем буде.
Я би вже його виперла
А від чого автор зібралась чоловіка рятувати в тих темах нічого не писала?
Потринділиця• 12 ноября 2024
Ответ для4есотка
Від молодої дівки
Та прям багіня• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Він мені нічого поганого не зробив
Них себе. Да он вам уже изменил. Морально. Фу..я бы его ещё опустила при всех.
Та прям багіня• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Не буде! Це перша за всі роки!
Вы это написали чтобы поныть, услышать совет или оправдать его?))цирк
рукиЖимолости• 12 ноября 2024
Ответ дляТундиринда
Да, да, да причина как раз таки в ней) нах жила с тем кто ее не любит? Удобно было)))
рукиЖимолости• 12 ноября 2024
Ответ дляMarina U
Ти більше що чоловік вже сам себе рятує)
Для драки• 12 ноября 2024
Ответ дляПотринділиця
Ви знов?скільки ще тем буде.
Я би вже його виперла
теж читаю та думаю - це ж було вже, нє?