Настасья Пицун• 12 ноября в 15:08
Як врятувати чоловіка? Допоможіть, хто зможе
Пишу це і сама не вірю.
Мій чоловік - достатньо холодна людина у проявленні емоцій, завжди надійний і спокійний. Йому 40, мені 43 і я за все життя не мала жодного приводу сумніватись в нього.
Працюємо разом, правда в інших відділах. Прийшла на роботу дівчина. І тут - почалось.
З першого дня він почав на неї западати, і зараз дійшло до того, що він готовий розлучитись.
Я не впізнаю його, став як теля: бігає за нею, старається, вибачається, став мʼяким, ніжним, турботливим, постійно з нею сюсю, мені просто гидко. Я мала звернути увагу ще тоді, коли він почав при ній червоніти та нервувати , але я це пропустила.
гидко на нього дивитись, але більше я до нього відчуваю жалість.
Мені просто хочеться, щоб мій чоловік і батько моїх дітей після 15 років шлюбу припинив бігати за нею, як школяр. Наша ʼсімʼяʼ зараз тримається виключно на тому, що вона його морозить.
Мені соромно перед колегами і перед самою собою.
Як можна вплинути? Що робити?
Вам телефонограмма• 12 ноября в 16:49
Ответ дляНастасья Пицун
Я б глянула на вас в такій ситуації
Це ж так просто - кинути чоловіка , коли у нас репутація зразкового шлюбу!
Якби він це приховував , я б змирилась.
Але коли це бачать інші співробітники - вибачте, цього я не можу терпіти!
Якби він це приховував , я б змирилась.
не терпіть, скажіть йому, щоб він шукав іншу роботу, якщо хоче зберегти шлюб.
Вам телефонограмма• 12 ноября в 16:50
Ответ дляЧучело-Мяучело
Автор, я вам заздрю. Як казала одна, я мрію бути нелюбимою жінкою в гаремі, головне шоб кормили і сексу не просили
знаете и смех и грех, вчера говорили с подругой, наши мужья служат, и говорим так хорошо - деньги дает, приедет натрахает и не треплет мозг каждый день и не надо наготавливать 5 блюд
Ворожу на каві• 12 ноября в 16:54
Зачем его спасать? Сказать, слушай Вася, собирай свои монатки и чеши в свободную жизнь, бегай за кем хочешь, только уже не как мой муж, не позорь меня.
Лагшмивара• 12 ноября в 16:58
Ответ дляУраганнаЯ
Ужасное чувство вины ,когда прошла любовь.
У меня сейчас такое ,я не люблю ,но говорю в глаза ,не верит ,говорит ,что невозможно просто разлюбить.
Не уходит .
Но у меня никого нет ,просто нет любви и желания продолжать так жить .
Не уходит .
Я разлюбила после 10 лет брака.
Потом новая любовь, взаимная.
Я не изменяла, у нас ничего не было.
Просто в результате 3 несчастных человека.
Я теперь вообще с другим, но потеряла огромную любовь в своей жизни.
Также и он, сломан. Пытались общаться, ему тяжело, до сих пор любит.
Поэтому не знаю как там у мужчин, но никто не виноват в том, что полюбил или разлюбил человека.
Моя история продолжалась лет 8.
Потом новая любовь, взаимная.
Я не изменяла, у нас ничего не было.
Моя история продолжалась лет 8.
Кнопкотиць• 12 ноября в 17:00
Ответ дляБорисфенка
А ви мовчки на це дивитеся? Я б взяла качалку і пішла на місце розборок, пояснила, хто кому дружина і чоловік. Кавалери підможуть ситуативно.
І до дівчини як чіпляється - по зубах прилюдно дати. Ви ж дружина, захищайте свою родину, навіть якщо йому мізки поплавило.
а Олю бить за що?
УраганнаЯ• 12 ноября в 17:03
Ответ дляЛагшмивара
Я разлюбила после 10 лет брака.
Потом новая любовь, взаимная.
Я не изменяла, у нас ничего не было.
Моя история продолжалась лет 8.
Потом новая любовь, взаимная.
Я не изменяла, у нас ничего не было.
Моя история продолжалась лет 8.
Я после 5 лет .
Муж очень нервный , пессимистичный ,всегда все у него виноваты .
Эти черты характера меня отвернули от него .
Я оптимистка ,всегда ищу позитив ,не сдаюсь ,тяну нашу семью .
Но моего оптимизма не хватает на двоих.
Из последнего у моего отца случился инсульт в августе ,папа осел возле кровати ,надо поднять его уложить на кровать ,вызвала скорую .
Я просто плачу тихонько ,приговарию ,парочка всё будет хорошо ,а муж бегает орет по дому ,как истеричка ,матюкается .
У меня окончательно глаза открылись ,что этот человек мне не поддержка ,а нервотрёпка .
Говорю ,проблемы надо решать ,а не истерить как идиот ! Фуу.(
Но моего оптимизма не хватает на двоих.
Весняний Марафон• 12 ноября в 17:04
Ответ дляНастасья Пицун
Років 25
Старий пердун розкатав губу і під катує яйця до молодої дівчини? Він їй точно не треба.
Реально убого виглядає.
А чому Ви з ним хочете далі жити?
Після такої ситуації пропадає всяка повага до людини. Тим паче у вас навіть сексу немає.
Реально убого виглядає.
А чому Ви з ним хочете далі жити?
Вареничніца• 12 ноября в 17:05
Ответ дляНастасья Пицун
Я не можу просто так взяти і викинути людину.
Він мені нічого поганого не зробив
Ничего себе. Он Вас никогда не любил, видно же, что когда влюбился, то сюсюкает и нежность проявляет. А с Вами жил просто ’на безрыбье’ (((
И готов развестись по щелчку. За что держаться?
Вы еще можете быть счастливой женщиной, которую будут баловать и носить на руках. А на на других баб менять.
Вареничніца• 12 ноября в 17:08
Ответ дляНастасья Пицун
Але мені боляче! Мені соромно!
А Вам-то чего? У кобеля чешется - хочет почесать об эту барышню.
Хорошо, что у неё хватило мозгов не вестись на этого ловеласа. Но скорей всего ей или ему придётся уволиться.
Кнопкотиць• 12 ноября в 17:10
барышне надо писать заяву о преследовании. можно и руководству пожаловаться на харасмент. как-то его надо приструнить.чтоб его уволили.
Лагшмивара• 12 ноября в 17:10
Ответ дляУраганнаЯ
Я после 5 лет .
Но моего оптимизма не хватает на двоих.
Согласна и понимаю Вас..
У меня тоже подобная ситуация была..
Женщины ищут тепла, понимания.
Чтобы не дежурное ’зая’, а таять от слов или поступков, от взгляда.
Когда человек неадекват, то какая там любовь.
Я своей верностью мужу сделала несчастными троих людей.
И что в результате?
Уже ничего не вернуть..
У меня тоже подобная ситуация была..
Женщины ищут тепла, понимания.
И что в результате?
Уже ничего не вернуть..
Вареничніца• 12 ноября в 17:16
Ответ дляНастасья Пицун
В прямому! Ви не можете зрозуміти, а як мені це спостерігати? І слухати смішки від колег? ʼо, твій побіг з кавалерами Олі розбиратисьʼ
так и Вы смейтесь за компанию: о, дааа, у них нет шансов, мой супермен щас всех распугает! он у меня такой.
А еще расскажите всем анекдот как-нибудь в тему: мол, моя собачка тоже бегает за авто, но это не значит, что если догонит - то сядет за руль и поедет )))
Настасья Пицун
• 12 ноября в 17:17
Ответ дляВареничніца
Я так не можу. Я маю бути підтримкою чоловіка, а не знущатись з усіма
Вареничніца• 12 ноября в 17:18
Ответ дляНастасья Пицун
Не буде! Це перша за всі роки!
Шарик отвязался. Почувствовал вкус свободы и уже не вернется на привязь, увы.
Борисфенка• 12 ноября в 17:20
Ответ дляНастасья Пицун
???? Тобто він над вами прилюдно знущатися може?
А чого так?
Пупуговка• 12 ноября в 17:22
По названию темы подумала, что муж смертельно болен или тцк забрали.
Вареничніца• 12 ноября в 17:23
Ответ дляНастасья Пицун
Поддержкой? Он срёт Вам на голову на виду всего офиса, а Вы его поддерживать хотите? В чём? Презиики и цветы для Оли покупать или свечку им держать, чтоб удобнее было?
Главная поддержка ему сейчас: это дать развод и отпустить на волю.
аромат Жука• 12 ноября в 17:29
Ответ дляБорисфенка
З якою метою з качалкою йти? От серйозно? Ви пост і комменти автора читали? Чоловік її не любить, готовий розлучатися. Ви, доросла людина, на повному серйозі вважаєте що якщо його побити й накривати, то в нього до авторки прокинеться любов, а ту дівчину забуде? Тут написали вже міняти замки. Або відпустити ситуацію і нічого не робити. Ну а як іще.
Борисфенка• 12 ноября в 17:32
Ответ дляаромат Жука
Я на повному серйозі вважаю, що треба підійти до кобелини і спокійно сказати ’Ти що, падло, забувся, чий ти чоловік? У мене на очах будеш до дівок чіплятися? Вперізати добряче на очах у всіх колег?’.
Це врятує репутацію ідеального шлюбу, в яку так вірить авторка.
А поки що з неї сміються, та й з чоловіка сміються. Ганьбляться обоє.
аромат Жука• 12 ноября в 17:41
Ответ дляЛепешечка
Эта девушка его поощряет . Если бы хотела, популярно бы объяснила, что бы отвалил.
Ой, не стикалися ви в житті зі справжніми сталкерами(((
Ні грама• 12 ноября в 17:41
Ответ дляНастасья Пицун
Він мені нічого поганого не зробив
Тогда терпите дальше и надейтесь, что та девушка не ответит взаимностью. А так он вам ничего плохого не сделал. Просто влюбился в другую женщину, просто клеится к ней у вас на глазах и хочет с вами разводиться. У вас вообще ни достоинства, ни уважения к себе нет ?
Дама с заначкой• 12 ноября в 17:45
Ответ дляаромат Жука
А нащо міняти замки, що це дасть? Замки міняються спец службами протягом години назад. Потім автор знову їх буде міняти чи як? Дитячий садок якийсь... Ще порадьте погратися в істеричку і речи з балкона повикидати... Автору треба або припиняти ці стосунки юридично, або продовжувати грати роль і чекати поки перебіситься. А не гратися в міфічні заначки та зміни замків (як послухати то у всіх чоловіки по 5 пентхаузів мають що там є що ділити аж настільки)
Борисфенка• 12 ноября в 17:53
Ответ дляДама с заначкой
Викидання речей - непоганий спосіб якраз.
аромат Жука• 12 ноября в 17:56
Ответ дляДама с заначкой
Ну а що ви пропонуєте? Конкретно я не змогла б пробачити. Вирішувала б це питання цивілізовано - суд, розлучення, поділ майна. Але це не випадок автора, вона не розглядає варіант щоб його відпустити. Я не бачу виходу тоді. Для мене це все одно що прийти на форум і питати як закохати в себе бреда піта. Та ніяк. Якщо він до тебе байдужий то що можна вдіяти?