Настасья Пицун• 12 ноября 2024

Як врятувати чоловіка? Допоможіть, хто зможе

Пишу це і сама не вірю.
Мій чоловік - достатньо холодна людина у проявленні емоцій, завжди надійний і спокійний. Йому 40, мені 43 і я за все життя не мала жодного приводу сумніватись в нього.
Працюємо разом, правда в інших відділах. Прийшла на роботу дівчина. І тут - почалось.
З першого дня він почав на неї западати, і зараз дійшло до того, що він готовий розлучитись.
Я не впізнаю його, став як теля: бігає за нею, старається, вибачається, став мʼяким, ніжним, турботливим, постійно з нею сюсю, мені просто гидко. Я мала звернути увагу ще тоді, коли він почав при ній червоніти та нервувати , але я це пропустила.
гидко на нього дивитись, але більше я до нього відчуваю жалість.
Мені просто хочеться, щоб мій чоловік і батько моїх дітей після 15 років шлюбу припинив бігати за нею, як школяр. Наша ʼсімʼяʼ зараз тримається виключно на тому, що вона його морозить.
Мені соромно перед колегами і перед самою собою.
Як можна вплинути? Що робити?
Наша взяла• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Я не можу просто так взяти і викинути людину.
Він мені нічого поганого не зробив
Нічого поганого? Ви серйозно? 🤯🤣😁 Тому кобелі зраджують, коли жінки так реагують на відкрите залицяння до сторонньої жінки. Навіть якщо він не переспить з нею фізично - духовно, емоційно він вже давно не з Вами. Навіщо Вам це ? Не дозволяйте витирати об себе ноги. Ви ж самі пишете, що чоловік до неї залицяється і бігає за нею, а фізичної зради не було (хоча Ви не знаєте точно) лише тому, що він тій дівчині не подобається.
То де ж тут повага до Вас та 15-ти років Вашого життя? Де любов? Про що Ви взагалі думаєте? 🤯 Вам буде легше піти лише після фізичної зради? Ні. Ви його вже подумки пробачили. Тепер просто хочете відвадити ту дівчину від свого чоловіка. Шукаєте способи. Та немає їх вже.
Подумайте, за що Ви тримаєтесь.
Діти не малі? Батьком він їм не перестане бути. А от ВАШИМ чоловіком вже не буде, як не крути.

Наша взяла• 12 ноября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Просто відпустити і чоловіка і ситуацію, насильно милою не будеш. Займайтеся собою і дітьми, не готові розлучатися, то поставте на паузу все і спостерігайте, або розлучайтеся.
Що значить «поставте паузу»? Від автора теми нічого не залежить. Це не вона заглядається на іншого чоловіка
Мама Никитки-2• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Він мені нічого поганого не зробив
Шо, правда?
🤦🏻‍♀️
Мама Никитки-2• 12 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Домовтеся з тою дівчиною-колегою, що вона на роботу типо з кавалером прийде чи той кавалер щодня після роботи буде зустрічати так, щоб ваш чоловік бачив.
’Кавалеру’ можете і заплатити за виставу.
Супер порада. Викликати ревнощі, щоб ще більше упадав за дівчиною?
Мама Никитки-2• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
В прямому! Ви не можете зрозуміти, а як мені це спостерігати? І слухати смішки від колег? ʼо, твій побіг з кавалерами Олі розбиратисьʼ
Так він же вам нічо поганого не зробив…
Терпіть. То ж щастя таке вислуховувати про чоловіка. Гордіться ним.
Мама Никитки-2• 13 ноября 2024
Ответ дляДай подивлюся
Поговоріть з директором, хай запропонує їй звільнитися .
і з нею поговоріть...розкажіть нахіба воно їй і ще ...про його геморой, виразку і імпотенцію....
КОшмар. А дівчина тут до чтого?
Я б на місці директора, після такого прохання запропонувала звільнення і авторові і її мачо. Щоб не баламутами воду в колективі.
Голова колгоспу• 13 ноября 2024
Ответ дляНаша взяла
Ну от тому і поставити все на паузу і не форсувати подіїі, я знаю сім´ю де чоловік 4 роки гуляв, навіть пішов жити з коханкою, а потім до дружини повернувся і вона його прийняла.
Дай подивлюся• 13 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
КОшмар. А дівчина тут до чтого?
..чому кошмар... якщо автор, давно працює і має з директором дружні стосунки, то чому ні, адже юна пасія прийшла на роботу не так давно....кого в цій ситуації має підтримати керівник. І якщо дівчина адекватна і розуміє, що цей альфонсо їй нафіг не потрібен, то щоб всім було добре краще змінити роботу..
Вареничніца• 13 ноября 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Я так робила. Мені навіть прикро було, що він так старається, він же в мене офігенний (бо я теж офігенна), а якась Настя йому не дає! Думала, може дасть, то перебіситься.
Розлучилися всеодно. Це дуже боляче.
Ну так больно как раз потому, что он вас уже давно кинул, а вы еще на что-то надеялись. А если хвост не рубить по частям, а отсечь резко одним махом, то будет проще и легче. Резать, не дожидаясь перитонита! (с)