ПушАпница• 12 ноября 2024

Віддалена робота. Питання.

Як ви організовуєте роботу чи наприклад пояснюєте родичам що коли ви віддалено, то вам треба працювати а не порать їх двіж паріж. Подай, принеси, проведи.
Я маю на увазі, коли зустрічі цілий день одна за одною а до вас хтось приїжджає і влаштовується кураж на голові. І сховатись немає куди.
автор ПушАпница • 12 ноября 2024
Ответ дляНі грама
Тоже за офис
Я б так проела мужу мозги, что из-за его!!! мамы мне приходится тратить наши общие деньги, что он был маму приглашал только по моему желанию.

Кстати автор, вы так и не ответили, где муж, когда приезжает свекровь? Кто ее пускает в дом?
Дома.

Ні грама• 12 ноября 2024
Ответ дляПушАпница
Я б з радістю поїхала, мало того я і збиралась, але коли тривога попасти в офіс ані кіньми, а ні коліньми не можливо.
Зато можно пройтись по району дальше 500 метров и найти кафе или коворкинг, где можно поработать.
А так, бачили очі що брали 🤷‍♀️
Творческий типаж• 12 ноября 2024
Ответ дляПушАпница
А якщо приїхали в суботу на пару годин і самі порішили що залишаються до понеділка? Мамі я можу сказати що завгодно, та вона якось і сама розуміє, а от свекруха на все у відповідь: так а не могу пойнять як це?
Так а я не могу пойнять, де вона у вас спить, якщо у вас тільки одне ліжко?
Пожмаковна• 12 ноября 2024
Чоловік не одразу, але зрозумів, що це така ж робота як і в нього.
Зі свекрухою колись дійсно були питання. При чому вона теж має досвід роботи з дому (вчителька), але я не маю перерв по 15 хв на годину і тим більше не можу дати колегам самостійну роботу і піти по своїм справам. Тож вона якось на повному серйозі хотіла щось зі мною готувати в робочий день, при тому що чоловік був вихідний і міг її розважати (власне, тому вона і приїхала), але ж їй хотілося щоб синочок відпочив, а ми поурбуємося про своїх чоловіків і накриємо на стіл.
Швендяю містами• 12 ноября 2024
Ответ дляПушАпница
Тревога не целый день же...
Велик освойте. Самокат в аренду. Коворкинги-кафе...
Пока дома во время тревоги - свекровь отправлять по всем вопросам к мужу и все! С первого раза не приучатся, это как с младенцами прийдется поворять 1000 раз.
Тревога закончилась - собралась и поехала в офис.
автор ПушАпница • 12 ноября 2024
Ответ дляТворческий типаж
В нас дві кімнати одна прохідна інша спальня. Прохідна там працює чоловік, він весь час на зустрічах і постійно розмовляє. Я тільки праці міс як можу залишатись дома, тому коли ми вдвох я або на кухні, або лежу на кроваті, але зустрічі проводити лежачи чи сидячи на ліжку я не можу.
автор ПушАпница • 12 ноября 2024
Ответ дляШвендяю містами
Тревога не целый день же...
Так не цілий. Закінчилась без в 8.57, а з 9 зустрічі які змістити не можливо, бо вони назначаються за два три тижні. Їхати в офіс в супер варіанті півтори години, а варіанті коли метро стоїть по 3 години, як боженька дасть.

А що таке?• 12 ноября 2024
Якісь родичі розумово-відсталі, чи що?
У мене навіть 3-річна дитина розуміла, що мама працює.
А що таке?• 12 ноября 2024
Ответ дляПушАпница
У вас там прохідний двір, чи що?
Навіть мама чи свекруха повинні для початку узгодити свій візит в гості, а не просто припхатися коли заманеться без попередження.
А що таке?• 12 ноября 2024
Ответ дляПушАпница
Син нічого не прояснить. Мамо то святе.
Ну то вже самі очі бачили, що купували.

Якщо вибрали мамусиного синочка, тоді терпіть.
Зараз все скажу• 12 ноября 2024
Ответ дляПушАпница
У вас одна комната и кухня...где Вы можете закрыться?
Заявите открыто: я работаю и все, меня не трогать. Так це, не трогать и все. Хотите остаться, оставайтесь на кухне, например.
Многие люди просто не понимают, что такое дистанционная работа.

Я вот с мужем недавно ругалась. Вечером мне нужно было сделать срочно документы и он знал об этом. Но на 5м ’а можно я тебя посмешу’ был скандал и надутый на пару часов муж
Bad.girl• 03 декабря 2024
Ответ дляПушАпница
Дома. Нічого там не пропаде. Я в неділю пішла на цілий день з дому, бо в мене вже сил немає це терпіти. Повірте там нічого не дійде. Там тупість на рівні такому, що нічого і ніколи не дійде.
Шліть їх на хер. Реально, чим швидше, тим краще, більше нервів і здоров´я збережете