Звожу з розуму• 12 ноября 2024

Кто смотрел Зважених і щасливих, как Вы думаете?

Большинство учасников вернули свой вес обратно или стараются следить за нормальним весом?
Оно само купилось• 12 ноября 2024
Ответ дляСанька-4b93
Лучше вы расскажите, чем вы банально какаете и как ведёт себя ваши кишечник, получая за день всего лишь 500 грамм еды?
1Якщо вас це цікавить. 10 рків назад видалила жовчний. Могла в любий момент абсолютно непрогнозовано захотіти. На пошук туалетів було 10 хв. Відразу після операції лилася вода місяць. ПОтім раз на 2-3 дні абсолютно нормальний стул, який був у молодості. + зникла набряклість ніг, почала не ходити, а бігати. Перестала хропіти, значно покращилися печінкові проби, ну і ще багато +. Мені 53 роки, попереду з вагою була б інвалідність, бо ходити майже не могла.
Миззери• 12 ноября 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Не зрозуміла про інваліда
Побочки сильно лишнего веса часто серьезные со здоровьем
Бджолина королева• 12 ноября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Це відфотошоплені фото. Вона, звичайно, не така як була до, але досить повненька. Хоча в цілому молодчинка. От на цій фото добре видно
Я считаю что она хорошо выглядит, толстушкой её не назвать
успокойте_Меня• 13 ноября 2024
Ответ дляМиззери
То треба вибирати меньше зло. Баріатрія, мабуть, меньше зло.
успокойте_Меня• 13 ноября 2024
Ответ дляСанька-4b93
500 шр їди то ше півбіди. Але через те що видаляється 80% шлунку НЕвсмоктубиься не лише калорії, а й вітаміни, мінерали. Тому треба приймати кінські дози вітамінів