Для драки• 13 ноября 2024

Какой у вас любимый торт?

Планшетница• 13 ноября 2024
Торти печу сама.
Із купованих - Ужгород
Із домашніх: Тирамісу, Естерхазі, Захер, Наполеон, три шоколади, і ось останній, карамельно-кавовий торт, нямка.
Додам ще баумкухен. Не завсім торт в нашому розумінні, але смакота
КликОЛЬКА• 13 ноября 2024
Маскарпоновый в Новусе. Но у них куча вкусных, типа медовика, пьяной вишни, бананового и пр. В Сильпо тоже брали, много вкусных.
На 14 февраля был в форме сердца, отличный.
Заела_пластинка• 13 ноября 2024
Ответ дляБеллаДонна
Дамський каприз, муравейник, вафельный со сгущенкой, золотой ключик Рошен.
И пряньікьі)))
Просто красавица• 13 ноября 2024
Торт з чорносливом, пташине молоко - львівська майстерня шоколаду.
Торт з маскарпоне і полуницею - новус.
Наполеон - моєї мами.
Карамельний - сама печу, рецепт на цілий день, тому рідко.
Бесбардак• 13 ноября 2024
Домашній медовик, грильяжний рошен
Форс мажор• 13 ноября 2024
Ответ дляМания-Величия
Конечно мы все разные)
Я люблю пражский, люблю медовик ( мягкий), птичье молоко , не люблю с орехами, не люблю твердые торты
Вообще не понимаю и не ем чизкейк. Для меня это не торт
Для меня чизкейк - один из любимых десертов.
Но ненавижу торты с масляным кремом. А для мужа - это самое вкусное что может быть.
Светка-пипетка• 13 ноября 2024
Покупные- Киевский.

Свои- Пьяная вишня, Медовик, Наполеон, Тирамису
Сиамская сороконожка• 13 ноября 2024
Ответ дляМороженная курица
набрала сейчас в поиске из любопытства, и мне выдало что Торт «Стелсі» «Іній», есть в сильпо)
У Львові нема
Дюагональ• 13 ноября 2024
Ответ дляПлету корзинки
Пражский, наполеон. Кстати пражский первый раз сама делала недавно, хотя я вообще не пеку ничего, вкусный получился, только кривоватый
ааа, який смачний на фото в мене повний рот слюней, як у собаки рефлекс давайте рецепт, теж зроблю
Викликаю на дебати• 13 ноября 2024
Киевский
Красный бархат
Місячне Сяйво• 13 ноября 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Бабушкин медовик, такого к сожалению уже не будет
А сама иногда пеку морковный торт, очень вкусный
Поделитесь пожалуйста рецептом Морковного торта.
timyrkina• 13 ноября 2024
Я київський свій домашній люблю, за місяць раза 4 робила, а потім прийшов рахунок за світло тепер не печу його, бо в електродуховці трохи накладно + масло шалено дороге стало на цілий торт + горіхи..ех...але дешевше ніж в рошені все рівно.
Ну і естерхазі безпрограшний по смаку для моїх домашніх, собівартість виходить до 300грн, і вага 1.5кг десь. Смак того вартий😍
забиякина• 13 ноября 2024
Наполеон, за рецептом моєї мами. на нього треба багато часу бо коржів потрібно спекти 30-35шт, тонесеньких як папір. І звичайно ж тільки заварний крем. Він коли просочується то дуже ніжний і такого немає в жодному магазині. Один раз я тільки їла такий самий в кафе, в м. Чорноморськ. Всі інші варіанти для мене не смачні.
Місячне Сяйво• 13 ноября 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Сейчас нравится Дива Рошеновская
Делала торт Три шоколада - отличный на вкус

вчера пекла морковный торт - очень вкусный получился
Можно рецепт Морковного тортика,плиз.
Карапулька• 13 ноября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Досконалість. Легенда. Ідеал. Кращого не існує.
Залежить від смакових уподобань, тому кращим він не може бути.
Я, до прикладу, не люблю Монастирську Ізбу і ніколи її не куплю. Мені, взагалі, усі солодощі з використанням пісочного тіста не подобаються з дитинства.
Hanna-b43a• 13 ноября 2024
медовик
Первая ласточка инфляции• 13 ноября 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
https://youtu.be/IqpUHBrcoKw?si=5nb4Ruk8vI3oyO38
Хто готує 3 шоколоада? Ви який шоколад використовуєте? Особливо білий цвкавить?
Мядуза аля моргонер• 13 ноября 2024
Наскільки хворим збоченцем треба бути, щоб ставити дизлайки чужим смакам… чи вам до рота щось пхають? Геть подуріли.
Амелі на мілені• 13 ноября 2024
Ответ дляКарапулька
Я ж і писала про свої вподобання. Власне й автор запитувала про це. Ви надто серйозно відноситесь до такої несерйозної теми.
Плету корзинки• 13 ноября 2024
Ответ дляДюагональ

Тут радили цей канал, що там все смачно виходить
Аня+Федя=Данил• 13 ноября 2024
Киевский
Наполеон
chitay• 13 ноября 2024
1.вафельный с варен сгущенкой
2. наполеон
3. эстерхази
4. спартак
Роздратована шкіра• 13 ноября 2024
Ответ дляtimyrkina
Такі гарні! Поділіться, будь ласка, рецептами
Сусідка знизу• 13 ноября 2024
Тирамису , наполеон но только с кремом пломбир , медовик с черносливом
Чорнобаївка• 13 ноября 2024
Вафельний з вареною згущенкою) для мене - найкращий
Дева Мария• 13 ноября 2024
Тирамису и вафельный со сгущенкой .
ПрипоРошенная• 13 ноября 2024
Пражский и Дамские пальчики (эклеры обожаю)
220В• 13 ноября 2024
Тирамісу
Давно без алко• 13 ноября 2024
Баскський чизкейк
Вефальний
Rocka Rolla• 13 ноября 2024
Равнодушна к сладкому, завидуйте))