Элька-Карамелька• 13 ноября в 04:18
Если вступит в силу "план Б", как будете зарабатывать?
Если вдруг, вот вдруг, перестанут выплачивать зарплаты и пенсии, как будем жить? Какой есть план заработать, на фоне тотальной нищеты?
Думала начать что то продавать, но кто будет покупать, если уже сейчас, продавцов больше, чем покупателей?
Какие есть идеи?
Только не пишите, пожалуйста, про заграницу уеду. Этот вариант надоело обсуждать.
Какие есть идеи?
фан L.O.S.T.• 13 ноября в 09:04
Ответ дляВсех в сад
А как же инвалиды и мамы с детками
У мам с детьми есть муж я и отец детей, а вот пенсионеров действительно жалко(
ГейСюда• 13 ноября в 09:05
Ответ дляЯ не Тролль
С нашим счастьем придешь, а яма уже заполнена
росіянами, корейцями і місцевими прокурорами.
Сусановна• 13 ноября в 09:05
Ответ дляСмайликівна
І що. Я ще на дистанті роблю і не для наших замовників. +є власне господарство. Тому повторюсь, все одно.
з.и. Бюджнетники-двигун економіки. Такого я ще не чула
Мы как и вы.Есть свое хазяйство,земля,работа онлайн,пассив доход от сдачи квартир и два больших дома-свет,тепло,еда всегда натуральная
Сусановна• 13 ноября в 09:06
Ответ дляфан L.O.S.T.
Смотря какая пенсия,кто в селе живет,кто в городе и сдает комнату студентке,плюс помогают дети и внуки
Помогалочка• 13 ноября в 09:10
Ответ дляЗайченя
В 90 голубей и хлеб просили? Где же вы так жили то?
Моя сусідка так робила, але то у них з чоловіком на старості криза 90х загострення викликала. Він був керівником відділу, вона - бухгалтером на ювелірці, далеко не бідні, дітей не мали. Вийшли на пенсію, вирішили ’бізнесом’ зайнятись - купили двох дорогих такс, щоб продавати цуценят, на балконі третього поверху зробили курятник, щодня обходили смітники в пошуках пляшок. Бабулька ще нічого так одягалася, а дідулька 20 років в одних і тих самих смугастих піжамних штанах проходив. Інші сусіди їхнього віку не розкошували, часто жили з дачі, ділилися урожаєм з іншими, але ось так ніхто не чудив.
Anjavoloschykk• 13 ноября в 09:11
Ответ дляПишу з калідору
Не то что верю, а уверена. Это уже реальность на сегодняшний день, почти все европейские страны, а именно те, которые ближе к восточным, установили пограничный контроль. Вы просто не в курсе сколько нелегалов каждый день отлавливать только по официальным сводкам
Установили і біля заходу України і звичайно всіх нелегалів у Румунії ловлять.Спочатку у відділок для зʼясування,а потім відпускають як нелегала у своїй дуже країні.І частина залишається там,а частина їде далі.
фан L.O.S.T.• 13 ноября в 09:13
Ответ длявре_Динка
Ну повиїжджають люди, значить. Не буде значить і контролю на кордоні - вони також державники
Буде замість країни великий чорнобиль
Контроль на границе будет до последнего
Яжбоматуся• 13 ноября в 09:15
Ответ дляВподобайден
Покажите дом... Что то не верится
От яка різниця, чи вірить їй бідна заздрісна порадниця
Квітка Миру• 13 ноября в 09:20
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
В США, не работаю, давно есть пассивный доход
Пассивный - это когда лежите и не подмахиваете?🤣🤣🤣
Пыссивы...
Дюагональ• 13 ноября в 09:22
В мене є кури, качки, інкубатор, головне, щоб було світло. Є город, посадкова картопля. Можливо куплю козу, випасати є де. Овочі, фрукти з власного городу та саду. З харчуванням проблем не повинно бути, хоча б з мінімальним. Одяг накуплений. Ось з комуналкою можуть бути проблеми, якщо не буде прибутку . Але є трохи золота, якщо вже сильно прижме, прийдеться здавати
Бешене сарі• 13 ноября в 09:21
Ответ длявре_Динка
Мені не потрібен безвіз щоб мати можливість виїхати. Ми в Україні, бо тут наша сімʼя, друзі і поки що тут ми можемо жити комфортніше ніж на ці ж гроші де інде. Якщо буде півень цілитися в непристойне місце - комфорт відійде на інший план.
Та я не вірю в сценарій повного заточення країни. Навіть якщо загарбає сосія, можна виїхати через її кордони
Так, можна виїхати через росію, в бік сонячного магадану
булоТАЙминуло• 13 ноября в 09:21
Ответ дляГейСюда
Окрім вас вже є люди які вміють стріляти. І бусифікація демонструє, як працює позиція сили і примусу. Заберуть все, якщо люди не піднімуть бунти. Голодні бунти страшні.
Зїдять може неякого депутата, головне щоб не потравилися і молодого краще)
булоТАЙминуло• 13 ноября в 09:26
це тепер вже можна соціальні фонди та податкові прикрити, і щоб з зарплат не відраховувати чи треба ще чекати?
Бешене сарі• 13 ноября в 09:29
Ответ длявре_Динка
Ну. Всьо пропло. Треба складати руки і помирати. Що ж поробиш
Чому помирати? На магадані теж життя є, в СРСР українці, яких привезли в товарних вагонах, скрізь виживали, деякі навіть повертались на Батьківщину
булоТАЙминуло• 13 ноября в 09:32
Ответ дляБешене сарі
ти ба, живі, а вже мертві
Бешене сарі• 13 ноября в 09:32
Ответ дляФокус-Покус
К чему это
К позиции ’хоть поржем’ и ’хуже не будет’
ГейСюда• 13 ноября в 09:33
Ответ дляБешене сарі
Не дай Боже. Сумно від таких думок. Магадан можуть і без вивезення влаштувати.
мадамГрицацуева• 13 ноября в 09:34
Я фоп, часть клиентов заграницей, часть в Украине (в основном все тоже работают на себя, кто в Украине). Для себя большой проблемы не вижу, но в целом конечно жуть что с ценами что с зарплатами
Я не Тролль• 13 ноября в 09:34
Я буду жить на накопленные, искать работу в чёрную, сильно сокращу расходы. Буду пытаться выбраться работать заграницу (даже нелегально). Поживем-увидим
Ответ дляБешене сарі
Ну тут на всі варіанти дії шукають антидію. Коши почала відписуватися вже лише за можливість своїх дій-ляснули що тема не про мене. Значить треба підтримувати ідею апокаліпсису. Варіантів не лишається -всім в спільну братську могилу.
Я_не_аноним_100%• 13 ноября в 09:36
Ответ дляБешене сарі
Сегодня, кстати, рассказывала мужу за ГУЛАГ...
булоТАЙминуло• 13 ноября в 09:36
Ответ дляГейСюда
В Маріуполь звідти завозять, навпраки поки.
ГейСюда• 13 ноября в 09:38
Ответ длявре_Динка
Ваші дії, цілком пов´язані з вашими можливостями. А їх у вас купа, на відміну від більшості українців. Про них тема. Про тих хто ні виїхати, ні забезпечити себе автономією не можуть.
Всех в сад• 13 ноября в 09:39
Ответ дляфан L.O.S.T.
А если мама одиночка или с ребенком инвалидом.У пенсионеров дети есть.Моя мама живёт на то, что я ей перечисляю, а пенсия это на коммуналку только.
Н@Диете• 13 ноября в 09:39
Ответ дляСветка-пипетка
Как это зарплаты не выплачивать? Мы ж не 90х живем. Тогда, кстати и уехать было не так просто, как сейчас. Сейчас не будем говорить за войну. И до войны не так сложно было. А вот пенсионеров жалко очень. И для них такой расклад возможен
’Тату,мтепер ти будеш меньше пити? Ні дітки. Тепер ви будете меньше їсти.’
(українська народна мудрість.)
Бешене сарі• 13 ноября в 09:39
Ответ длябулоТАЙминуло
ти ба, живі, а вже мертві
Як в анекдоті ’НЕ дочекаєтесь’
Фокус-Покус• 13 ноября в 09:39
Ответ дляБешене сарі
Ещё про шашлыки напишите и две три недели. А то ж ни разу за три года не слышим одно и тоже
Путающаяся• 13 ноября в 09:40
Ответ дляНашли в капусте
Ну наверно бюджетникам которые штаны протирают, в 90-х так было, остальным боятся нечего, на хлеб с маслом работоспособному человеку не заработать, это надо постараться
Это смотря какая часть финансов государства перераспределяется через бюджет. И в Украине это всегда очень большая часть была, так что увы - некому платить - не заработаете.