13 число. Немає. Минулого разу 7 числа, до цього завжди 3-4
Ирина-bbd0• 13 ноября 2024
Ответ дляYaЯна
А не подумали, що мій чоловік може бути колишнім військовим, ні?
Ні
Ответ дляMillie
А чого тоді пишете,що працювати не буде?
Тому що він ,як колишній атовець, мав бути в перших списках на мобілізацію. Мав з´явитися одразу у разі повномасштабної війни . Але побувши там і побачивши зраду, як здають хлопців - більше бажання такого немає
Ответ дляYaЯна
Так а як він буде переховуватись, якщо його дані проживання є